Skocz do zawartości

e 39 zmiana zawieszenia na sportowe


murzynek2519

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zanim kupisz co kol wiek sprawdź czy pasuje do twojego modelu. widziałem akcje jak pocierały nadkola, koła stały krzywo i nie dało się jechać.

Więc nie trudno sobie pogorszyć.

I co ważne bmw jest dosyć niskim autem na sportowym zawieszeniu jeszcze bardzie klapnie. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. E39 ma seryjnego prześwitu jedynie 12 cm. Jeżdżąc po Wrocławiu muszę dość uważać, nie zawsze mogę zaparkować, bo są wysokie krawężniki i inne przyjemne rzeczy. Nie wiem po jakich okolicach jeździsz, aczkolwiek na Twoim miejscu bym zostawił wszystko w oryginale.

A-Z

Myjnia ręczna ● pranie tapicerek ● czyszczenie skór ● doradztwo zakupowe

Ul. Sportowa 6, 55-095 Mirków ok. Wrocławia

536 - 802 - 804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy e39 jest az takie niskie? Poprzednie mialem obnizone o 30mm i jezdzilem normalnie a auto wygladalo lepiej :cool2:

 

Może w Olkuszu budowano lepiej powierzchnie płaskie :mrgreen:

A-Z

Myjnia ręczna ● pranie tapicerek ● czyszczenie skór ● doradztwo zakupowe

Ul. Sportowa 6, 55-095 Mirków ok. Wrocławia

536 - 802 - 804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ja się zastanawiam teraz nad seryjnymi amorkami sachsa + do tego sprężyny Eibach Pro-Kit, na tym powinno być ok 30mm w dół, do tego powinno być coś twardziej, choć nie dużo.

Te zestawy springi + amorki komplet na auto w cenie 1000pln to lepiej odpuścić, badziew straszny, koledze nowe stukały, i jeden był dużo słabszy od drugiego.

E39 w serii nie jest wcale takie niskie, e46 częściej udaje mi się zawadzić spodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.