-
Czy podoba wam się BIAŁA "1"
Witam Co do oklejania aut folią to dla mnie jakaś masakra. Widziałem ostatnio nową x5 obklejoną na mat. wstydził bym się tym jeździć. Fajnie z 50 metrów bo z bliska to na fatalnie widać zagięcia. I tak ogólnie widziałem kilka aut już obklejonych ale słabo to wyglądało. Nie wiem czy to kwestia fachowca który to robi czy co.
-
jak sprawdzić w E60 czy tył jest na poduszkach?
dodam jeszcze że chodzi mi o sprawdzenie tego na ulicy. Nie z kanału :D
-
jak sprawdzić w E60 czy tył jest na poduszkach?
Witam Chcę kupić e60 z 2006r 3,0d. i nie wiem czy one też miały poduszki z tyłu? Bo e39 tylko kombi. Ewentualnie gdzie zajrzeć żeby to sprawdzić. Dzięki za pomoc
-
e 39 zmiana zawieszenia na sportowe
Witam Zanim kupisz co kol wiek sprawdź czy pasuje do twojego modelu. widziałem akcje jak pocierały nadkola, koła stały krzywo i nie dało się jechać. Więc nie trudno sobie pogorszyć. I co ważne bmw jest dosyć niskim autem na sportowym zawieszeniu jeszcze bardzie klapnie. :(
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Kolego co do cen to wszystko zależy gdzie dokonasz naprawy. Jedz do dobrego warsztatu w swojej okolicy niech zdiagnozują co potrzeba i kup sam części możesz porównać ceny w kilku sklepach i internecie. Niestety w aso będzie bolało a myślę że można to opanować za dużo mniejszą kasę. Kolega ostatnio robił wszystkie tuleje w tylnym zawieszeniu i kosztowało go to około 1000zł. Tylko trzeba ruszyć głową. :D
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Witam Zajmuje się handlem samochodami i na pewno zacznij od kupna testera lakieru za jakieś 200-300zł. To nie jest duży wydatek a auto bez wypadkowe to już jest super cukierek. Części mechaniczne dużo łatwiej opanować, niż auto pospawane z dwóch. Bo z tym fantem ciężko co kolwiek zrobić. Sprawdź też auto po nr vin w aso. I z przykrościom dodaje ale 85% handlarzy to nie samowici oszuści, więc jak ktoś się nie za mocno się zna to chyba raczej kupować od właściciela. Lub jechać z kimś kto ma pojęcie na co zwrócić uwagę. Niestety ale w PL tak jest. :wink: Pozdrawiam
-
Czy podoba wam się BIAŁA "1"
Witam Popieram bmw w kolorze białym to nie astra czy corola żeby ludzie myśleli że to po firmie. Ponadto nie kupisz białego akrylu tylko raczej jakąś kość słoniową czy coś w tym klimacie. A to duża różnica. Poza tym jak kupujesz auto prywatnie to wszystko jest w karcie pojazdu. Więc do salonu. A jak będziesz chciał sprzedać auto to daj znać. Pozdrawiam :D
-
[Sprzedam/Kupię/Zamienię] BMW Seria 1 - części/akcesoria
BMW 118D KLIMATYZACJA 140KM IDEALNY ZAPRASZAM ! http://allegro.pl/bmw-118d-klimatyzacja-140km-idealny-zapraszam-i3806878322.html