Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kolega wyżej Mini cooper świetna sprawa dla dziewczyny ;) Może rozglądnij się za czymś takim, duża moc jeszcze więcej przyczepności, tylko że to jest auto na lata, bo jak będziesz chciała sprzedać to jest dłuuuuuga droga

 

Jesli masz 40k na samochod tzn ze masz 35-37tys. zawsze 2-3tys zostaw sobie rezerwy ;) Przegladnąłem na szybko allegro i moim zdaniem z twoim budzetem nie ma szans na jedynke z 2009r. Chyba ze skladana z trzech, albo "2009r. wg handlarza" Albo dozbieraj cos kasy tak do 50tys. Albo zacznij szukac 06-08r. wtedy moim zdaniem znajdziesz cos ciekawego 08r. benzyna jak najbardziej za 38k idzie kupic cos rozsadnego.

 

http://otomoto.pl/bmw-120-120d-e87-polski-salon-C31729606.html

http://otomoto.pl/bmw-116-i-salon-polska-face-lift-C31664899.html

 

Nie mowie ze one sa idealne bo ogladam na szybko ale napewno 07/08r. do 40tys. bedzie lepszym rozwiazaniem niz kupic 09r. z mocnym dieslem a pozniej sie okaze ze bmw wyjdzie 60tys. a nie 40… :search:

 

Albo nie wiem ile masz pieniędzy ale po poprostu tyle co masz swoich kup sobie zadbaną ładną e46, za 20tys. można już wyszukać jakąś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benzyna odpada, bo mama ma firmę i tam wszystkie auta w dieslu, obok stacja i ze swoich na paliwo bym nie musiała wydawać tylko wszystko za free. Mini mi się nie podoba :P jak już to jakiegoś new beetle'a w cabrio, ale to tez jest ostateczność. Myślałam też nad renault megane wiem, że jest po stłuczce ale wszystko naprawione http://otomoto.pl/renault-megane-coupe-climatronic-panorama-C31341779.html . Nie chcę też tak szybko rezygnować z dodatkowej kasy od mamy, bo przecież teraz wcale nie ma dużo ofert samochodów, bo to nie jest sezon :) A apropo dokładania później do samochodu to też nie jest taki wielki problem ;) wiec mam 40 000 na kupno samochodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby czemu? Rozwiń swoją wypowiedź! Auto dla dziewczyny to takie auto które będzie najlepszym samochodem dla jej chłopaka :lol:

 

Dobrze kombinujesz. Mam w domu Mini Coopera i może jestem dziwny ale uważam to auto za jeden z lepszych wynalazków.

Auto nie dla dziewczyny bo większość z nich nie wykorzysta nawet 20% jego możliwości. To auto służy do zapier... w zakrętach i robi to perfekcyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
I zastanawiam się nad jednym co jest z tymi autami, że ten sprzedający wystawia je tak tanio ...

http://otomoto.pl/bmw-118-C31780482.html

http://otomoto.pl/bmw-118-C31780481.html

PS Wy mi zaraz dacie jakiegoś bana, bo tak dużo pisze i zdania zmieniam :P

Podpucha,to drugie auto stoi u Marschalla w Eggenstein, znam człowieka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pana Sławomira to bym sobie odpuścił. Niby łaziska a numer telefonu na rzeszów podany, jakieś kombinacje, zdjęcia samochodów na jakimś placu podejrzewam że niemieckim… zadzwonisz okaże się że trzeba wysłać zaliczkę bo auto ma 4000 kupców i jedzie już do polski… tak mi się wydaję. Ale zadzwoń spróbuj się umówić :) Ale ja bym sobie odpuścił. Cabrio tak samo bym sobie szybko wybił z głowy, bo jak było uderzone to dużo trudniej to naprawić i tylko problemy później z takim autem.

 

Pomijam fakt ze na CEIDG nie znalazłem takiej firmy jak sławomir -.- w łaziskach

 

Sosnowiec, ze zdjęć nic nie widać, ale załóż nowy temat z nią to może ktoś coś więcej powie.

Edytowane przez Kamik47
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
oki do Sosnowca jutro zadzwonię będę coś wiedziała to założę temat i podam VIN :) I do pana Sławomira też zadzwonię spytać co to za przekręty :P

Sosnowiec,airbag w kierownicy :cry2: :mrgreen: dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Niby czemu? Rozwiń swoją wypowiedź! Auto dla dziewczyny to takie auto które będzie najlepszym samochodem dla jej chłopaka :lol:

 

Dobrze kombinujesz. Mam w domu Mini Coopera i może jestem dziwny ale uważam to auto za jeden z lepszych wynalazków.

Auto nie dla dziewczyny bo większość z nich nie wykorzysta nawet 20% jego możliwości. To auto służy do zapier... w zakrętach i robi to perfekcyjnie.

 

Chyba sobie jaja robisz. Mini to samochód tylko dla dziewczyny albo gejów. Facet w nim wygląda jak fryzjer i wszyscy się z niego śmieją dookoła. Kiedyś sprowadziłem Cooper'a S dla siostry i musiałem nim przejechać przez miasto. Miałem dość podjeżdżających z boku kolesi w wypasionych furach i zaglądających ciągle jaka to laska jedzie tym Mini. :) Było mi tak wstyd, że już nie widziałem co z głową robić. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.