Skocz do zawartości

projekt M3 e91 - pytania


damp21plbe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

#up

czemu duzo roboty? myslalem ost. nad przelozeniem przodu z e92 (zwyklego) do e90 prelci. Szukam efektu e90 m3. Oprocz zmiany calego pasa przedniego + programowanie lamp cos jeszcze? Nadkola tez trzeba wymieniac albo oslone pod silnikiem? Jestem ciekaw czy jest to oplacalne w ogole. Jestem tez ciekaw czy wszystki czesci typu blotniki pas plug and play do mojego modelu.

 

on chce zrobic komplet M3, wyglad, silnik, skrzynia, hamulce, zawiasy, wydech, do takiego swapa potrzbuje CALEGO auta, dodatkowo wiaze sie to zala rzezba z tylnymi blotnikami bo trzeba polaczyc te z M3 z tymi z E91.

Roboty jest WPIduzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska dużo robili. Audi Rs4 rownież sedana zrobili. Wszystko to cena opłacalności. Jeśli ktoś posiada powypadkowe m3 na fanty to może się bawić. Należało by pamietać o tym ze m3 ma inna zawieche, hamulce, amortyzację. Robiąc przód śmiesznie bedą wyglądać szerokie blotniki i wąski rozstaw kół.

Osobiście daje promil szans aby twórca tego tematu podjął by się tworzenia m3 e91.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj chciałem wrzucić Ci ten sam filmik bo przeleciał mi gdzieś na fejsie ale juz nie mogłem znaleźć, e91 m3 jak dla mnie mistrz będzie, kiedyś miałem przez pol roku na tapecie taka piękna błękitna z gpowerowymi dodatkami pod maska :dance: :dance:

SPRZEDAM : komplet zderzaków ori e92 (barberarot metallic)


Moje e92 : http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=214546

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie duzo roboty bo sam taka robilem , problemem nie jest blacha bo to akurat najlatwiejsza sprawa

 

problemy zaczynaja sie przy wymiane zawieszenia , silnika itp . szczegolnie jak robisz sie jak moja hybryde znaczy czesc czesci pochodzi z m3 czesc zostalo z 335

jak juz bedziesz zaczynal projekt chetnie pomoge bo troche nerwow przy tym stracilem :)

Sprzedam intercooler WAGNER 335I

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=31&t=249350


http://images63.fotosik.pl/299/c6bade351e384628.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damp kolego powiedz mi do swiatel bedziesz potrzebowal modulu swiatel z e92+ kodowanie czy modul z e90 obsluzy lampy z e92 i wystarczy samo kodowanie?

Pytanie nr.2

Wystarczy ze wezme taki zestaw:

http://allegro.pl/bmw-3-e92-e93-coupe-przod-kompletny-i3806929068.html

przeloze i ok? czy brakuje czegos? Trzeba robic jakas rzezbe czy wszystkie czesci plug and play? oczywiscie pytanie o modul tez jest istotne w tej przekladce. Jakby ktos mnie doinformowal to by bylo fajnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie duzo roboty bo sam taka robilem , problemem nie jest blacha bo to akurat najlatwiejsza sprawa

 

problemy zaczynaja sie przy wymiane zawieszenia , silnika itp . szczegolnie jak robisz sie jak moja hybryde znaczy czesc czesci pochodzi z m3 czesc zostalo z 335

jak juz bedziesz zaczynal projekt chetnie pomoge bo troche nerwow przy tym stracilem :)

 

Też takie coś robiliśmy, ale komplet jak kolega chce czyli technicznie i optycznie 100% M3, nie było tak źle, ale przy niektórych rzeczach trzeba pomyśleć...

 

A wracając do tematu...

 

Czyli M3 E90 ma takie same lampy jak E92/E93 ?? Bo na pewno w zwykłym sedanie tak nie jest...

 

A co do lamp przednich LCI w E92/E93 to zeby to mialo rece i nogi to zderzak, maska i błotniki do zmiany jak dobrze pamiętam gdzies na zagranicznym forum byl taki temat dla zainteresowanych zrobienia frontu LCI w E92/E93

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mnie nie robią... Najlepsza OEM lampa led LCI, pięknie świeci na biało z tym, że koszt samych lamp jest niemały, a do tego jeszcze kilka fantów blacharskich potrzeba od lifta, przeróbka odmładza auto i mamy białe ringi tylko pytanie czy warta tych pieniędzy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja podłożę trochę i niech się pali :)

 

 

opcja żółtych i białych ringów dla mnie w zupełności by wystarczyła

 

Coś pięknego.

Orientujecie się ile to cenią?

http://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/196/nduk.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
nie ma jeszcze oficjalnej ceny

nieoficjalnie około 1000$

można byłoby się skusić gdyby nie fakt, że trzeba rozklejać lampę :mad2: obawiam się, że po takim zabiegu prędzej czy później pojawi się rosa wewnątrz klosza :(

Niekoniecznie. Lampy są rozklejane i sklejane na cieplo. Na e90post mnóstwo ludzi ma modzone lampy i nie słychać zeby im parowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie duzo roboty bo sam taka robilem , problemem nie jest blacha bo to akurat najlatwiejsza sprawa

 

problemy zaczynaja sie przy wymiane zawieszenia , silnika itp . szczegolnie jak robisz sie jak moja hybryde znaczy czesc czesci pochodzi z m3 czesc zostalo z 335

jak juz bedziesz zaczynal projekt chetnie pomoge bo troche nerwow przy tym stracilem :)

 

Też takie coś robiliśmy, ale komplet jak kolega chce czyli technicznie i optycznie 100% M3, nie było tak źle, ale przy niektórych rzeczach trzeba pomyśleć...

 

A wracając do tematu...

 

Czyli M3 E90 ma takie same lampy jak E92/E93 ?? Bo na pewno w zwykłym sedanie tak nie jest...

 

A co do lamp przednich LCI w E92/E93 to zeby to mialo rece i nogi to zderzak, maska i błotniki do zmiany jak dobrze pamiętam gdzies na zagranicznym forum byl taki temat dla zainteresowanych zrobienia frontu LCI w E92/E93

 

 

Rozumiem, że robiliście z seryjnej e92 :arrow: M3 e92....czy M3 e91 :?: :roll:

 

M3 e90 ma takie same lampy jak M3 e92, sprawdzałem na realoem po nr części i są takie same

 

pytanie do jeżdżących ///M-kami :arrow: w co mam iść manual czy DKG :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie duzo roboty bo sam taka robilem , problemem nie jest blacha bo to akurat najlatwiejsza sprawa

 

problemy zaczynaja sie przy wymiane zawieszenia , silnika itp . szczegolnie jak robisz sie jak moja hybryde znaczy czesc czesci pochodzi z m3 czesc zostalo z 335

jak juz bedziesz zaczynal projekt chetnie pomoge bo troche nerwow przy tym stracilem :)

 

Też takie coś robiliśmy, ale komplet jak kolega chce czyli technicznie i optycznie 100% M3, nie było tak źle, ale przy niektórych rzeczach trzeba pomyśleć...

 

A wracając do tematu...

 

Czyli M3 E90 ma takie same lampy jak E92/E93 ?? Bo na pewno w zwykłym sedanie tak nie jest...

 

A co do lamp przednich LCI w E92/E93 to zeby to mialo rece i nogi to zderzak, maska i błotniki do zmiany jak dobrze pamiętam gdzies na zagranicznym forum byl taki temat dla zainteresowanych zrobienia frontu LCI w E92/E93

 

 

Rozumiem, że robiliście z seryjnej e92 :arrow: M3 e92....czy M3 e91 :?: :roll:

 

Ze zwykłego Cabrio e93 ==> M3 Cabrio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.