Skocz do zawartości

Doposażenie X5


Adecneo

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli moge ci doradzic to odpuść sobie zakup modelu bez active stering dynamic drive damper control i pneumata te systemy podwozia są niezbedne zeby ten kiosk sie fajnie prowadzil na 20stkach chyba ze jest po lifcie to kierownica w standardzie już lekko chodzi . Bo po lifcie jest calkiem inne wspomaganie poprawili ta wade fabryczną ciezko chodzacej kierownicy nie dotyczy modeli ze stanow tam dalej szlo stare wspomaganie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak bys chcial to mam do sprzedania graty potrzebne do wyposażenia w rdc monitoring cisnienia w kołach bardzo rzadkie wyposazenie w e70. A jak bedziesz szukal auta to poznac je po zdjeciach wnetrza czy sa golasy czy nie po przycisku sport kolo tego plastikowego lewarka do biegow . Jak nie ma przycisku to zamykaj ogloszenie bo bez tego e70 to zwykle taczki .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bys chcial to mam do sprzedania graty potrzebne do wyposażenia w rdc monitoring cisnienia w kołach bardzo rzadkie wyposazenie w e70. A jak bedziesz szukal auta to poznac je po zdjeciach wnetrza czy sa golasy czy nie po przycisku sport kolo tego plastikowego lewarka do biegow . Jak nie ma przycisku to zamykaj ogloszenie bo bez tego e70 to zwykle taczki .

 

Raczej nie będę jeszcze nic kupować na zaś bo dopiero jestem w trakcie szukania auta ale jak pozwolisz to chętnie odezwę się czasem na priv i podeślę Ci auto i vin to byś mi powiedział co sądzisz bo widzę, że ogarniasz temat :wink:

www.nemo.dot.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo rzadkie wiekszośi wydaje sie ze ich xks ma rdc ale są w błedzie bo e70 w standardzie posiada tylko wskaznik przebicia opony który realizowany jest przez abs . Komunikat o przebiciu opony i menu do zatwierdzania nowego cisnienia jest w nawigacji . Abs porownuje predkosci kół i na tej podstawie wykrywa ktore kolo ma mniejsza srednice .A modele wyposażone w rdc mają przed liftem 4 czujniki radiowe w kołach i 4 anteny w nadkolach i 1 moduł główny na podwoziu po lifcie 4 czujniki w kołach a anteny upchali w moduł głowny . Na nawigacji czy ccc czy cic czy nbt przez ruską przejściówke mozna zobaczyć ciśnienia we wszystkich oponach i temperarure każdej opony . Nawet w gogle ciezko znaleźć takie zdjecie tak zadkie to było wyposazenie .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kolego szachartur możesz mi powiedzieć czym różni się wspomaganie kierownicy e70 po lifcie Europa a USA?

Pisałeś że w Europie poprawili już to ciężko działające wspomaganie a USA zostało stare. Ja mam e70 z USA i mi to przeszkadza. Można coś z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Moja e70 ma domykanie klapy bagażnika. Jednak nie ma otwierania mechanicznego. Czy wystarczy kupić silowniki i sterownik z wiazką i można będzie sie wpiąć w prosty sposób? Oczywiście program i przycisk też trzeba zamontować na klapie. Czy są jakieś wieksze komplikacje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego https://avinusa.com/10-25-bmw-x5-x6-series-e70-e71-android-multimedia-navigation-system.html

To zamontowałem to u siebie, lecz innej firmy z Aliexpress, dużo zmienia ale trzeba poczekać jeszcze chwilkę, wygląda to ładnie ale chodzi powoli, android 4.4 jest za słaby i jest trochę błędów programowych i nie ma radia, trzeba wejść w stary system

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • Zasłużeni forumowicze

Pdc nie ma w schematach, jedyne co jest zaznaczone to moduł Video ale da się i bez podłączyć


http://i.nfhost.me/images/2018/07/30/Screenshot_20180730_215150.jpg

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...

Witam, również planuję zmienić ccc w e70 przedliftowym na cic. Mam już komplet. Mam takze nowa kamere cofania wraz z modulem. Koledzy czy ktoś podrzuci jakiś schemat jak przepiac starą kamerę RFK na tą nową poliftową.

Również mam nowy moduł JBBF, aby działała wizualizacja PDC. Proszę o jakiś schemat jak przepiąć czujniki PDC pod nowy moduł komfortu.

Chcę zrobić instalację bez emulatora.

Z gory dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.