Skocz do zawartości

Światło przeciwmgielne tylne - Błąd


jojosco

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Od paru dni pojawił mi się problem z prawym tylnim światłem przeciwmgielnym w mojej E61 525D 2007. A mianowicie wyskakuje mi błąd na ekranie o problemie z tym światełkiem.

Więc zabrałem się do sprawdzenia czy to napewno żarówce skończyła się żywotność, postanowiłem przemienić z lewej na prawą i odwrotnie. I co się okazało żarówka w porządku prawa świeci z lewej.

Podejrzewam więc że problem tkwi w wiązce z przewodami w zawiasach od klapy. Tak mi sie bynajmniej wydaje. Lecz co gorsza odkryłem że przewodzik od spryskiwacza na tylnej klapie wypiął się pod światłem 3 stopu i woda ciekła po tych zawiasach od klapy. Mam nadzieję że tylko tędy.

W każdym razie czy ktoś kiedyś miał podobną usterkę i wie jak się za to zabrać by sprawdzić przewody i nic przy tym zbytnio nie uszkodzić ???

Z Góry Dziękuję. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może błąd jest w tym,że to przeciwmgłowa a nie przeciwmgielna.Zjawiski atmosferyczne to mgła a nie mgieła

Tak, mgła to coś, co otacza twój złośliwy umysł i nie dopuszcza zdrowego rozsądku.

Hint: mgiełka

http://poradnia.pwn.pl/lista.php?id=9675

 

Chciałeś sie czegoś czepić - to jest tam "bynajmniej" użyte zamiast "przynajmniej" i "tylni" zamiast "tylny".

 

Do autora - sprawdź styki na wtyczkach i zmierz napięcie na pinach wtyczek. Woda mogła spowodować zaśniedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Nie,nie chciałem się czepić.Błędów jest więcej.Uważam za logiczne,że jeśli jest mgła to jest też antidotum i jest coś przeciw mgle.Tu przed l nie widzę i.A to,że wiekszość tak mówi i akceptowalne są dwie formy to nie argument.Większość też mówi poszłem,wzionść,pisze miast jest napisane.Niestety większość ma przewagę,co nie znaczy,że z tym się zgadzam.Jeśli kogoś to ruszyło to sorry.Pozdrawiam uczestników wątku.K
Zakup BMW zarejstrowanego w RP to brak wyobrazni,lenistwo lub bezgraniczna naiwność.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam-wtrącę swoje pięć groszy-przepraszam założyciela za off-topic.

 

Własnie widać jak "nie chciałeś się czepiać"...tak nie chciałeś, że z wrażenia zapomniałeś sprawdzić własne błędy-niewłaściwa składnia, brak interpunkcji, przekręcanie wyrazów itd. Mając zamiar wytykać nieścisłości, to zacznij od siebie samego...

Nic mnie tak ni wk#$@wia jak hipokryzja.

 

EDIT:

A poza tym zwróćcie uwagę co koleś ma za opis-podpis. Wiracha i cwaniak nie z tej ziemi. Normalnie jest taki zaje@#sty, że tylko sprowadza bryczki i nie kupuje w PL bo to naiwność, brak wyobraźni i w ogóle obciach i lenistwo...szkoda słów...pozwolę sobie jeszcze zwrócić uwagę na jego awatara-skopiowanego od kogoś, kto tu na forum naprawdę pomaga. Nie jest to zabronione przecież, ale nie leży w dobrym tonie i tyle. Słoma i już...

Edytowane przez johan666666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwiatek73%%%%

 

 

Jesteś niepoważny i tyle. Istnieje jeszcze coś takiego jak wyraz pokrewny do mgły i jest to mgiełka. Inaczej zdrobnienie, gdybys nie wiedział. Powinieneś mieć bana za takie posty. Piszesz pierdoły tylko po to by mieć wiele dodanych postów po prawej stronie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.