Skocz do zawartości

Fajne kurtki BMW

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
No już nie byccie tacy przesądni :D
  • Odpowiedzi 101
  • Wyświetleń 8,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
To ja czekam na recenzje kurtki :8) ( zdjecia mile widziane :mrgreen: )

Na pewno będą bez obaw :P

Opublikowano
Jak ktos chce bezposrednio kupic to tutaj przykladowa aukcja (paka gratis do pl - china post):

 

http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-2013-new-autumn-winter-mens-fashion-sports-for-bmw-Men-s-double-sided-jacket/1549625974.html

 

Kurde kolego jak dla mnie to za późno podałeś stronkę , już zapłaciłem polskiemu rodakowi pośrednikowi 104zł i to jeszcze 25zł za przesyłkę !!! a tu proszę bardzo okazuje się, że przesyłka gratis (Free shipping 2013) Nie ukrywam, że też właśnie szukałem tej kurtki w Hong kongu ale nie udało mi się znaleźć. Dzięki za stronkę :cool2:

Opublikowano
Jak ktos chce bezposrednio kupic to tutaj przykladowa aukcja (paka gratis do pl - china post):

 

http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-2013-new-autumn-winter-mens-fashion-sports-for-bmw-Men-s-double-sided-jacket/1549625974.html

 

Kurde kolego jak dla mnie to za późno podałeś stronkę , już zapłaciłem polskiemu rodakowi pośrednikowi 104zł i to jeszcze 25zł za przesyłkę !!! a tu proszę bardzo okazuje się, że przesyłka gratis (Free shipping 2013) Nie ukrywam, że też właśnie szukałem tej kurtki w Hong kongu ale nie udało mi się znaleźć. Dzięki za stronkę :cool2:

po obliczeniach ta sama kurtka kosztuje 65zł :duh:
Opublikowano

To jest właśnie biznes 100 % zysku :clap:

A kurtki całkiem fajne ale poczekam bo zaraz ktoś doda link że za 10 $ są :wink:

Domek nad najczystszym jeziorem na Mazurach - Wakacje - Święta - Ferie - Weekendy - Sylwester -http://domkinarty.spanie.pl/
Opublikowano
szkoda że sprzedający skupił się na znaczkach ///M a nie podał bliżej tych parametrów oddychających. Ale wygląda dobrze
Opublikowano

Ja płaciłem coś około 120zł z przesyłką, z tym, że miałem kurtkę za 2 dni u siebie.

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Opublikowano
Ja płaciłem coś około 120zł z przesyłką, z tym, że miałem kurtkę za 2 dni u siebie.

 

Pzdr

A co potem ? Oddales, sprzedales ? :|

Sorry za ortografie - niemiecki windows :)

http://images.spritmonitor.de/519278.png

Opublikowano
Ja płaciłem coś około 120zł z przesyłką, z tym, że miałem kurtkę za 2 dni u siebie.

 

Pzdr

A co potem ? Oddales, sprzedales ? :|

heee wydaje mi się ,że kolega napisał o przesyłce która u niego była w 2 dni :cool2: czyli kurtkę nosi do tej pory i nie chce :mrgreen: dodać fotki ;)

Opublikowano
http://allegro.pl/kurtka-bmw-dwustronna-meska-jesien-zima-rozmiary-i3797185208.html

już jest za 70zł ale znowu za przesyłkę chce 41 zł wiec prawie na to samo wychodzi ..

 

To tu jest już za 65zł i to jeszcze za darmo do Polszy a nie jakieś tam naciąganie NAS RODAKÓW na 41zł za przesyłkę skandal :cry2: http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-2013-new-autumn-winter-mens-fashion-sports-for-bmw-Men-s-double-sided-jacket/1549625974.html

Opublikowano

Ja kupiłem dla siebie i to dawno bo jakoś pod koniec września, więc ją jeszcze wykorzystałem w tym roku, a jeśli ktoś chce cieplejszą kurtkę BMW to polecam :

 

http://archiwum.allegro.pl/oferta/kurtka-puma-bmw-padded-jacket-r-l-new-sarafis-i2967584822.html tyle, że cena już inna, ale za to oryginał i na prawdę fajna.

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Opublikowano
przytuliłbym taką... :twisted:
Back to the roots...
Opublikowano
Cena jednak zabija..... :mad2: :mad2: :mad2: :mad2:
W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Opublikowano
http://allegro.pl/kurtka-bmw-dwustronna-meska-jesien-zima-rozmiary-i3797185208.html

już jest za 70zł ale znowu za przesyłkę chce 41 zł wiec prawie na to samo wychodzi ..

 

To tu jest już za 65zł i to jeszcze za darmo do Polszy a nie jakieś tam naciąganie NAS RODAKÓW na 41zł za przesyłkę skandal :cry2: http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-2013-new-autumn-winter-mens-fashion-sports-for-bmw-Men-s-double-sided-jacket/1549625974.html

 

ale przesyłka 39 dni o.o ;/

Sprzedam :

- ręczny M-pakiet BMW e9x

Opublikowano
To prawie kulę ziemską by się dało okrążyć :wink: :wink:
W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Opublikowano
http://allegro.pl/kurtka-bmw-dwustronna-meska-jesien-zima-rozmiary-i3797185208.html

już jest za 70zł ale znowu za przesyłkę chce 41 zł wiec prawie na to samo wychodzi ..

 

To tu jest już za 65zł i to jeszcze za darmo do Polszy a nie jakieś tam naciąganie NAS RODAKÓW na 41zł za przesyłkę skandal :cry2: http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-2013-new-autumn-winter-mens-fashion-sports-for-bmw-Men-s-double-sided-jacket/1549625974.html

 

ale przesyłka 39 dni o.o ;/

 

Free Shippingto

Poland via China Post Air Mail

Delivery: 15-34 days (ships out within 55 days) to już nie wiem czy do 34 dni ? czy do 55 dni? :mrgreen:

Opublikowano
Jak ostatnio zamawialem na ali - nie te kurtke ale tez odziez to paczke dostalem po ok 1,5 miesiaca.
Opublikowano
Jak ostatnio zamawialem na ali - nie te kurtke ale tez odziez to paczke dostalem po ok 1,5 miesiaca.

 

za 1,5 miesiąca to wiosna będzie :p eh trochę lipa z tym czasem

Sprzedam :

- ręczny M-pakiet BMW e9x

Opublikowano
jak będzie taka jak w zeszłym roku to jeszcze do maja ponosisz, a może być i za zimna :wink:
Opublikowano
Jak ostatnio zamawialem na ali - nie te kurtke ale tez odziez to paczke dostalem po ok 1,5 miesiaca.

 

Ja także kupowałem na stronie Erisin modem do internetu, który był potrzebny w moim radiu. Przesyłkę z Hongkongu otrzymałem po 8 dniach :cool2: ekonomiczna listonosz do skrzynki wrzucił , ale kurtki raczej do skrzynki nie wrzuci :) :mrgreen:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie kurtka jeszcze nie przyszła :nienie: ale buty już sobie kupiłem :cool2:

http://imageshack.us/a/img809/2342/5bml.jpg

http://imageshack.us/a/img706/5902/t7hl.jpg

Teraz prawie komplet jest :mrgreen:

Opublikowano
  • Autor
Ja już miesiąc czekam ,a tu jak nima to nima :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.