Skocz do zawartości

Problem z prądem


suru

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, dziś rano jak jechałem do pracy w pewnym momencie wyłączyło mi się radio a zaraz po tym zapaliła się kontrolka ABS i wykrzyknik czerwony oraz przestały działać wszystkie zegary a migacz chodził bardzo szybko. Po 500 m byłem pod pracą więc ją zgasiłem i spróbowałem odpalić. Rozrusznik ani nie drgnął a zegary ciemne. Wieczorem wsiadłem i odpaliłem, co prawda kręciła wolniej ale wystarczyło. Dojechałem do domu bez problemów (radio, nawiewy itp wyłączone, tylko światła ON) Co się mogło stać? A i od paru dni po odpaleniu przez krótką chwilę żarzy się ładowanie i gaśnie. Dodam, jeśli by to mogło mieć jakikolwiek wpływ, że ok 10 dni temu wymieniałem kopułkę.

Dziś stało się to samo tylko ledwo doczołgałem się na jedynce bez świateł do domu. Czy ta kopułka może być winna? Pytam bo to w podobnym czasie się złożyło :mad2:

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jakie masz napięcie ładowania?

Zalatuje akumulatorem na wykończeniu lub padniętym alternatorem, który mógł nie ładować aku i z tego powodu rozrusznik nawet nie jęknął kiedy próbowałeś odpalić pod pracą.

pzdr

yaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aku jest dobry więc musi to być wina alternatora. Jak na razie nie mogę sprawdzić ładowania bo wyjąłem aku do naładowania i teraz auta nie mogę otworzyć w żaden sposób :!: :!: :!: :mad2: Czemu nie mogę otworzyć samochodu normalnie kluczykiem ?? Założę nowy temat o tym, może więcej osób przeczyta i pomoże
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.