Skocz do zawartości

Xenony żarnik czy odbłysnik?


kocurektech

Rekomendowane odpowiedzi

dodam,że mało co widać w nocy,dopiero jak długie światła włącze to jest ok.Dodam,ze jak włącze mijania światła to prawy odbłyśnik co jakieś 30sekund mignie/mrugnie aha i jak się jedzie to jest tak światła świecą daleko a za chwile jak by same się skróciły i jak by opadały trochę(cień)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam grudzien 2004 i odblysniki mialem wypalone, co prawda nie tak jak u znajomego 2003 rok ale nie swiecil jak xenon w nowych autach (max 2 letnich)

wymienilem odblysniki na metalowe, kupilem nowe zarniki oryginaly (pelno podrob, radze uwazać, stare nie migaly, swiecily ok ale jak sie bawić to konkretnie) po 130zl sztuka i teraz swiatla swiecą lepiej jak w tych nowych autach haha, zarnik 4300k philipsa d2s, mocniejszych nie ma co kupować bo generują więcej ciepła itp

 

teraz jechac nocą to sama przyjemność, długich nie ma po co używać....

Lepiej pchać niż ciągnąć... | Bita Malowana Wy-szpachlowana...

http://oi59.tinypic.com/oqvqmr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to ma do tematu xenonow ?

 

normalne ceny, zalezy jeszcze jaka maja maszynkę do ustawiania zbieżności, jak ktos ma super dokładny sprzęt za grube $$$ to sie pewnie ceni ot zagadka

Lepiej pchać niż ciągnąć... | Bita Malowana Wy-szpachlowana...

http://oi59.tinypic.com/oqvqmr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma zbieżność do xenonu?

Ja generalnie każdemu posiadaczowi lamp ZKW polecam wymianę odbłyśników. To gówno wypalalo sie już po 100 tysącach kilemetrów. Niedawno wymieniałem u siebie i na światłach mijania jest teraz tak jak na drogowych przed wymianą :). Ja zdecydowałem się na wymianę odbłyśników na metalowe, ale można też regenerować o ile nie są tak wypalone, że aż dziurawe. Z tym, że są różne opinie na temat regeneracji.

 

Myślałem, że w e46 tylko bixenony były montowane??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję wczoraj przyjrzeć się troszkę bliżej przednim reflektorom po regeneracji Bartka ......... i jest niebo a ziemia :) .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a gdzie byście polecali wysłać do naprawy przetwornice z AL z lamp zkw bo mam w tej chwili założone hidy ale wlaśnie w nocy nic nie widać tak było jak kupiłem a teraz mam czas aby sie w to pobawic więc chciał bym przetwornice naprawić . Możecie kogoś polecić może z podkarpacia lub jakąś firmę z Polski która tym się zajmuje? I mam pytanie czy do hidów mozna wlozyć normalne żarniki czy nie ma szans bo jestem zielony w tym temacie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.