Skocz do zawartości

dziwny kierunkowskaz;)


Ulim

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie.

jestem swiezym forumowiczem i mam jedno jedyne już pytanko dotyczące mojego e90.

otoz nie działa u mnie trzykrotne mruganie kierunkowskazu np. do zmiany pasa.

dziwne jest to ze po zakupie przez jeden dzień to dzialalo a teraz nie.

wiec proszę o pomoc gdzie trzeba cos przestawić żeby to zadzialalo ponownie bo mi już pomyslow brak.

pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Panowie. Okazalo się to taaakie proste;)

czy w e90 dieselkach (automatach) jest cos takiego jak granie swiec? czy robi to się jakos automatycznie i po wsadzeniu kluczyka po kilku sekundach można startować motor?

Jak jest zbyt zimno i potrzeba do zapłonu świec, to po wciśnięciu przycisku start zapala się ikona świec i auto odpala z małym opóźnieniem. Także nie musisz się martwić. U mnie występuje taka sytuacja tylko w naprawdę mroźne dni, no ale auto garażowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha no to dobrze ze z tymi swiecami wszystko jasne.

jutro jade do mechanika niestety auto odstawić bo mam pare problemów z nim...

byłem,opowiadalem gostkowi co boli bmw i jakos nie miał przerażonej miny wiec może i ja nie będę mieć takiej po całym serwisie;p

boli ja m.in.

-ubytek plynu chłodniczego

-kopci(jak zimna jest to tak ostro jakby turbo padlo) a jak się nagrzeje to jest tylko puszczanie dyma co tez jest raczej nie na miejscu

miał może już podobne objawy i wie co sie dzialo?

jeżeli nie to po wszystkim podzielę się ów doświadczeniem oby tylko katastrofy nie było (finansowej i mechanicznej)

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.