Skocz do zawartości

spalanie i cena...


Rekomendowane odpowiedzi

to zależy o jakim silniku myślisz...

a ceny?...

na wiosnę ceny rowerów idą w górę :D

 

Bardzo smieszne :evil:

Kolega pytal o roznice w cenach wozow , ja osobiscie mysle , ze teraz sie to zaciera po rynek jest przesycony :wink:

A faktycznie silnik mogl by okreslic :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

powiedzmy ze bedzie to silnik o pojemnosci 1.8, mam nadzieje ze podałem wszystkie szczególy i teraz mozecie mi wreszcie odpowiedziec...

 

 

meagger, też kiedyś miałem Bisa, potem nic... no i teraz E30 :D

 

ciesze sie :D powazny skok z bisa naE30:), :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.8 to mało, mogą się znowu przyczepić :wink:

czy 1.8 m10 (tak jak u mnie), czy m40, czy też może m42 :?: do wyboru do koloru

jakby co to jak kiedyś mierzyłem to mi ponad 12 gazu palił w mieście, a Pb niedawno tylko lekko ponad 9 litrów.

Pozdrawiam

zinnoberrot coupe - bawarka browarka

http://img522.imageshack.us/img522/8581/1006088forum2ii8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.8 to mało, mogą się znowu przyczepić :wink:

czy 1.8 m10 (tak jak u mnie), czy m40, czy też może m42 :?: do wyboru do koloru

jakby co to jak kiedyś mierzyłem to mi ponad 12 gazu palił w mieście, a Pb niedawno tylko lekko ponad 9 litrów.

Pozdrawiam

 

A w IS-ie bedzie duza roznica ?

Pojemnosc w koncu ta sama , ale mocy nieco wiecej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik 1,8 m10

spalanko gaz: miasto jakieś 12-13l/100, trasa 10l

benzynka: miasto 9-10l, trasa 8l

generalnie z opinii użytkowników widzę że m10 jest lepszy niż m40, szczególnie jeśli chodzi o instalację LPG.

co do IS, to problem jest ze znalezieniem "niezarżniętego", pierwszy własciciel raczej nie kupował go na dojazdy do pracy :D , a jeśli, to cena jest kosmiczna

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik 1,8 m10

spalanko gaz: miasto jakieś 12-13l/100, trasa 10l

benzynka: miasto 9-10l, trasa 8l

generalnie z opinii użytkowników widzę że m10 jest lepszy niż m40, szczególnie jeśli chodzi o instalację LPG.

co do IS, to problem jest ze znalezieniem "niezarżniętego", pierwszy własciciel raczej nie kupował go na dojazdy do pracy :D , a jeśli, to cena jest kosmiczna

pozdrawiam

 

Dokladnie , IS to chyba najbardziej zajechane modele i nie tylko E30 , bo nabywcy E36 tez narzekaja.

Rowniez uwazam , ze M10 z LPG to najlepszy wybor jesli chodzi o ekonomie i w miare sprawne poruszanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ok. a co mi ciekawego napiszecie odnosnie cen, bo np fiaty 126p są srednio o 30% drozsze w lecei niz w zimie, chce wiedziec czy tak samo jest z bmw...

 

W przypadku BOB-a moze i tak jest :mrgreen: ale nie w przypadku BMW , teraz jest taka konkurencjia i przesyt rynku , ze chyba juz nie zachodza takie zjawiska :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ciekawe dzis moje bmw w trasie spalilo zaledwie 6,5 litra gazu cos mi tu za dobrze pali az sie dziwie czy wszystko jest ok:)

ale pojawil sie maly problem bo znajomy wyjezdzil caly gaz do zera tak ze dojechal zamiast na paliwie na przerywanym gazie (podobno strzelal w dodatku ) do najblizszej stacji, a teraz silnik pracuje nierowno takze bedzie trzeba podciagnac chyba obroty:) takze nie polecam jazdy na gazie laikom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.