Skocz do zawartości

BMW Navigation DVD Road Map Europe HIGH (MK4) 2014


matimisztal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 225
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opisane jest na forum kolego a wystarczy tylko kupić laser :wink: :wink: ale uważam,ze kazdy niech robi jak chce :cool2: :cool2:

 

:cool2:

 

Do wymiany lasera jednak trzeba mieć trochę doświadczenia, ale nie mówię, bo jeśli ktoś czuje się na siłach może to zrobić sam, tak samo jak wymienić olej itd. Wszystko można zrobić, kwestia wiedzy i doświadczenia, których jeśli się nie ma to trzeba płacić ludziom. :)

http://www.bimmerdiag.pl/ - WROCŁAW, LEGNICA, LUBIN dolnośląskie http://www.facebook.com/bimmerdiag/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam pobrałem DVD2 z fotoradarami PL (43 części z czwartej strony tego tematu) nagrałem najwolniejszą prędkością bez funkcji sprawdzania zapisu programem Alcohol 120% na płycie Philips i niestety nie chce zadziałać. Mam e60 z 2004 roku z dużym wyświetlaczem i czytnikiem DVD pod CD, jak na zdjęciu : https://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/194/nnsc.jpg Czy to powinno zadziałać w tym samochodzie? Dodam, że wraz z kupnem auta dostałem jakąś płytę z nawigacją i raz ona działa raz nie.. Podejrzewam laser. Przeczyściłem ściereczką do okularów jak na jednym z postów ktoś podał i jest to samo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja już jestem zagubiony.. Gdzieś czytałem że to zależy od wielkości wyświetlacza jaką mam nawigację.. Ja mam ten duży wyświetlacz może mnie ktoś oświecić? Czyli wersja z fotoradarami nie będzie działała? Proszę o wypowiedź zorientowanych w temacie osób. Na zdjęciu w poprzednim widać dokładnie moje wnętrze(sam robiłem zdjęcie)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2:

Ten temat jest do czytnika w bagażniku.....masz taki ??? :duh: :duh: :duh: :duh:

Czy to taki wielki problem spojrzeć w tematy z mapami gdzie jest wszystko opisane ??I kto tu ma się zacząć bardziej orientować co ??

Niedługo mnie szlag chyba trafi albo coś innego :roll: :roll: :roll:

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Talasiek masz system CCC z nawigacją typu Professional mapy do tej navi nazywają się Professional najnowsza wersja to 2014. Są na 3 płytach dvd 1 to zachodnia Europa, dvd 2 to środkowa Europa a dvd 3 to wschodnia Europa ( z POLSKĄ). Jeśli chcesz mapy z bazą fotoradarów to musisz poszukać takiej wersji bo w oryginale nie ma radarów.

NAWIGACJE BMW CIC, NBT, CHAMP2, CIC-MID

E87 E81 E82 E88 E90 E91 E92 E93 E60 E61 E63 E64 X1 E84 X3 F25 X5 E70 X6 E71 F15 X5

F01 F02 F10 F11 F07 5GT F06 GC F12 F13 F20 F21 F30 F31 F32 F34 3GT F35 Z4 E89


Kody FSC - CIC, NBT


Zapraszamy - bmwfsc@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Talasiek masz system CCC z nawigacją typu Professional mapy do tej navi nazywają się Professional najnowsza wersja to 2014. Są na 3 płytach dvd 1 to zachodnia Europa, dvd 2 to środkowa Europa a dvd 3 to wschodnia Europa ( z POLSKĄ). Jeśli chcesz mapy z bazą fotoradarów to musisz poszukać takiej wersji bo w oryginale nie ma radarów.

Bardzo dziękuję za odpowiedź. To jest konkretna odpowiedź na moje pytanie.

 

 

A co może być powodem słabego odtwarzania płyt DVD? Laser złom czy wystarczy odpowiednio wyczyścić? Płyta z poprzednią nawigacją działa ale rzadko (jest dość mocno porysowana płyta). Płyta CD z muzyką (włożona do napędu DVD) jak jest zimna to jeszcze dobrze działa jak się rozgrzeje to czasami chwilami przycina.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo kolega ma jeszcze cierpliwość do wyjaśniania......ja już nie a szczytem lenistwa jest nieużywanie :search: :search: o czym swiadczy,iż kazdy chce mieć podane wszystko na tacy i nic nie robić :mad2: :mad2: :mad2:
W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodem słabego odtwarzania płyt DVD z mapami nawigacji jest uszkodzony laser w czytniku DVD. Można wymienić sam laser (rozwiązanie tańsze ale nie zawsze gwarantuje usunięcie problemu) lub kompletny napęd dvd z laserem (opcja droższa ale masz 100% pewności usunięcia usterki).

NAWIGACJE BMW CIC, NBT, CHAMP2, CIC-MID

E87 E81 E82 E88 E90 E91 E92 E93 E60 E61 E63 E64 X1 E84 X3 F25 X5 E70 X6 E71 F15 X5

F01 F02 F10 F11 F07 5GT F06 GC F12 F13 F20 F21 F30 F31 F32 F34 3GT F35 Z4 E89


Kody FSC - CIC, NBT


Zapraszamy - bmwfsc@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi powiedzieć jak nagrać tą płytę z fotoradarami http://chomikuj.pl/matimisztal/BMW+Navigation/BMW+Navigation+2014/BMW+Navigation+DVD+Road+Map+Europe+HIGH+2014/DVD2+*2bFotoradary+PL+-+SL+(4*2c7GB)?

 

To są luźne pliki, a nie obraz, wrzucić je tylko jako data i nagrać? Trzeba jakoś tytułować label płyty, czy może być cokolwiek?

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozbierałem DVD. Użyłem tylko płyty "czyszczącej" ale gucio pomogło.

Polecicie kogoś w mazowieckim?

Najlepsze jest to, że ta nawigacja jest beznadziejna i w ogóle jej nie używałem, ale lubię mieć wszystko sprawne :mrgreen: :mrgreen:

pozdrawiam

Prezes


Moja flota: •Czarna & •eMka & •Kalinka & •Malutka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozbierałem DVD. Użyłem tylko płyty "czyszczącej" ale gucio pomogło.

Polecicie kogoś w mazowieckim?

Najlepsze jest to, że ta nawigacja jest beznadziejna i w ogóle jej nie używałem, ale lubię mieć wszystko sprawne :mrgreen: :mrgreen:

 

Co w niej jest beznadziejnego? Bo ja swego czasu jej używałem i nigdy nie było problemów przy aktualnych mapach ;)

 

Jeśli chodzi o wymianę lasera to jest gość kawałek od Warszawy na prawdę ogarnia temat. Zerknij na allegro

http://www.bimmerdiag.pl/ - WROCŁAW, LEGNICA, LUBIN dolnośląskie http://www.facebook.com/bimmerdiag/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.