Skocz do zawartości

BMW Navigation DVD Road Map Europe HIGH (MK4) 2014


matimisztal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 225
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witam Panowie,

 

Pobrałem mapkę DVD2 SL + fotoradary, nagrane minimalną prędkością, płyta Verbatim ale jest tylko komunikat niewłaściwa płyta cd/dvd, czy soft musi być odpowiedni? Kiedyś ktoś mi wgrywał jakiś soft z PL, jak dobrze pamiętam to była przeróbka Italiano na PL i od razu dał mi mapę na Polskę ale na płycie CD. A może czytnik już nie daje rady mapy na DVD?

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami się zastanawiam po co wam komputer? Czy wyraziłem się kilka postów wcześniej mało jasno? Wrzuciłem jakiś ch****y link? Myślałem, że wystarczy raz wytłumaczyć dorosłemu człowiekowi i zrozumie.

 

 

Gościu normalny jesteś? Lepiej 20x spytać niż 1x uwalić system w samochodzie! Na chomiku aktualizacja jest jasno opisana jako MK4, gdzie E65 trochę inaczej funkcjonuje. Większość wypowiedzi tego wątku dotyczy pobierania i wymiany lasera, a na moje zapytanie 0 konkretnych informacji, także poczytaj JASNO kilka postów wyżej i zachowuj się kulturalniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego tu masz opis upgaradu softu w E65.

viewtopic.php?f=91&t=168591&start=360

NAWIGACJE BMW CIC, NBT, CHAMP2, CIC-MID

E87 E81 E82 E88 E90 E91 E92 E93 E60 E61 E63 E64 X1 E84 X3 F25 X5 E70 X6 E71 F15 X5

F01 F02 F10 F11 F07 5GT F06 GC F12 F13 F20 F21 F30 F31 F32 F34 3GT F35 Z4 E89


Kody FSC - CIC, NBT


Zapraszamy - bmwfsc@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami się zastanawiam po co wam komputer? Czy wyraziłem się kilka postów wcześniej mało jasno? Wrzuciłem jakiś ch****y link? Myślałem, że wystarczy raz wytłumaczyć dorosłemu człowiekowi i zrozumie.

 

 

Gościu normalny jesteś? Lepiej 20x spytać niż 1x uwalić system w samochodzie! Na chomiku aktualizacja jest jasno opisana jako MK4, gdzie E65 trochę inaczej funkcjonuje. Większość wypowiedzi tego wątku dotyczy pobierania i wymiany lasera, a na moje zapytanie 0 konkretnych informacji, także poczytaj JASNO kilka postów wyżej i zachowuj się kulturalniej.

 

Jeśli 19 takich samych pytań nie daje ci pewności i musisz spytac po raz 20. to oddaj to komuś kto się tym zajmuje bo tylko namieszasz.

http://www.bimmerdiag.pl/ - WROCŁAW, LEGNICA, LUBIN dolnośląskie http://www.facebook.com/bimmerdiag/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Teraz ja trochę pozawracam głowy. Albo jestem gamoń albo robię coś źle :) Ściągnąłem mapę o której mowa, nagrałem i po włożeniu płyty wyskakuje mi komunikat, ze niewłaściwa płyta i mam włożyć poprawną. Czytnik mam w bagażniku po lewej stronie. Po ściągnięciu i rozpakowaniu mam foldery: DB, DVD9, TPD i pliki: ABSTRACT, BIBLIOGR, CARINET, COPYRIGH. Uruchamiam ImgBurn i z sześciu opcji do wyboru wybieram "zapisz pliki/ foldery na dysku (chyba właściwa opcja?), załączam w/w foldery i pliki i nagrywam z prędkością x2 bez weryfikacji. Nagrałem już na czterech różnych płytach i ciągle to samo:/ Czy coś robię źle? A jak tak to co? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najrozsądniej jest pobrać jakiś obraz płyty (może być zkompresowany do zip albo rar i go rozpakować) z rozszerzeniem iso i nic nie kopiować na płytkę DVD, żadne pojedyńcze pliki a wypalić poprostu obraz płyty wskazując na plik ISO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle wypalone. Soft nie ma znaczenia. Ewentualnie kiepski laser ale wtedy raczej by pokazywało ze nie ma DVD

 

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

http://www.bimmerdiag.pl/ - WROCŁAW, LEGNICA, LUBIN dolnośląskie http://www.facebook.com/bimmerdiag/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.