Skocz do zawartości

sprawdzajcie temperature silnika!!! WYMIANA TERMOSTATÓW


K8v8M

Rekomendowane odpowiedzi

Nowsze nie maja wskaźnika temperatury płynu tylko temperatury oleju. I to jest realnie przydatny wskaźnik.

SPRZEDAM swoje E87 123d - szczegóły na PW


Jak dbać o BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=262051 . Awaryjność silników: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=221978

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 603
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

interfejs elm327 bluetooth + aplikacja torque na smartphona z androidem chyba najlepsze rozwiązanie ;)

http://www.aliexpress.com/item/Latest-version-super-mini-elm327-bluetooth-OBD2-Scanner-ELM-327-Bluetooth-Smart-Car-Diagnostic-Interface-ELM/1788004606.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego dzisiaj wracałem z warsztatu, to jakieś 15 do 20 km, jechałem w granicach 70 - 80 km/h jak się dało (warunki miejskie).

Zastanawiam się jeszcze czy przypadkiem ten czujnik jeszcze ma coś do tego http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=VG11&mospid=50489&btnr=11_4077&hg=11&fg=15&hl=15 pozycja nr 07.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego, poczytaj :) napisałem ze sprawdzam w ukrytym menu i temperatura jest 62 stopnie :)

To teraz oglądnij sobie filmik który wysłałem wyżej to może coś Ci się uda znaleźć :cool2: więcej niż w ukrytym menu 7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak kolego, oglądałem Twój filmik i muszę przyznać, że urządzenie bardzo ciekawe, ale nie będę kupował żeby porównać temperaturę :P w ukrytym menu powinny wyświetlać się parametry z czytywane z czujników , a mój problem polega na tym, że nie wiem który czujnik/część jest popsuta/źle działa. Wymieniłem jeden termostat jaki mam w silniku N47 , temperatura podniosła się o okolo 10 stopni w stosunku do tego co było ale do temperatury 90 stopni jeszcze 20 brakuje ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj kolego do lata np. temperatura +27+30 st C stoisz w korku klima na max i inne?? zobaczysz wtedy czy ci nie podskoczy.Nasze samochody mają bardzo wydajne chłodzenie silnika.Sprawdź czy cała chłodnica(zwłaszcza dół) jest gorąca. Jeśli nie, to termostat blokuje i jest ok. Jeśli w tych temp. cała jest gorąca, to termostat przepuszcza i jest do bani .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego, poczytaj :) napisałem ze sprawdzam w ukrytym menu i temperatura jest 62 stopnie :)

To teraz oglądnij sobie filmik który wysłałem wyżej to może coś Ci się uda znaleźć :cool2: więcej niż w ukrytym menu 7.

Wiesz że gdzieś dzwonią ,ale nie wiesz w którym kościele,

kolega Zor0 pytał się o coś innego poczytaj jego posty od początku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego, poczytaj :) napisałem ze sprawdzam w ukrytym menu i temperatura jest 62 stopnie :)

To teraz oglądnij sobie filmik który wysłałem wyżej to może coś Ci się uda znaleźć :cool2: więcej niż w ukrytym menu 7.

Wiesz że gdzieś dzwonią ,ale nie wiesz w którym kościele,

kolega Zor0 pytał się o coś innego poczytaj jego posty od początku :D

Śmietnik to nie ten dział !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wymieniłem termostaty egr i wody zakupione w aso i inpa pokazuje 138 stopni wiatrak się nie załącza, a jak dziś wróciłem z miasta tylko byłem bez laptopa to wiatrak się załączył :mad2:

inpa normalnie wiatrak działa

 

sprawdziłęm węże są w miare miękkie

 

o co chodzi z tą temperaturą miał ktoś taki pzypadek?

 

czujnik temp, pompa wody?

 

 

mam bład czujnik temp oleju i jak wchodze w historie to pokazuje mi dokładnie kiedy on wyskakuje i tam też jest podana temp silnika i pokazuj 96st albo 92st

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.