Skocz do zawartości

Błąd CC-ID 24,35 i 50


marchew26

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Podczas dłuższych tras zapalają mi się żółte kontrolki na desce oznaczone symbolami jak w temacie, czyli CC-ID 24, 35, 50. Po zgaszeniu auta wszytsko wraca do normy. Co one oznaczają i jak powinieniem zapobiec, żeby więcej się nie zapalały.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Rozgrzewam temat bo wlasnie mam zapalone te trzy bledy(24,35,50) , jestem juz po pelnej geometrii i zbieznosci kol.(tylne lewe najgorsze i prawe tez do poprawy bylo)

Zapalily mi sie podczas jazdy autostradowej po wlaczeniu 6 biegu wszystkie naraz.

Probuje zresetowac czujniki TPMS,pokazuje sie kwadracik ale nie udaje mi sie wywolac haczyka..

JAk to zrobic?

 

 

UPDATE dla potomnych :)

 

Auto sie resetuje nastepnego dnia po usunieciu usterki samoczynnie bez ingerencji kierowcy.

Zanim sie zresetowalo to on/off stacyjki kilkukrotny + jazda autostradowa nie wywolal kasowania tych bledow w tym samym dniu.

MADE IN PRL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
Witam miałem także jednoczeście te trzy błędy cc-id 24,34 i 50. Ustawiłem geometrię kół. Przejechałem 70 km i nic dalej te same błędy. Pomyślałem jak nic trzeba podpiąć pod komputer. Po paru godzinach musiałem znów jechać. Odpaliłem dalej te same błędy przejechałem 30 m i wszystko znikło. Jak narazie jest dobrze auto śmiga jak mały gokard na zakrętach.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

@Paweel91 Czy udało ci się rozwiązać problem?

Dzisiaj mi również wyskoczyły błędy, 24, 35, 50 i dodatkowo check engine. Zgasiłem bunie z nadzieją, że restart pomoże. Jednak auto nie chciało już odpalić. Po kilku próbach jednak się udało i jakoś dojechałem.

Może ktoś ma jakieś rady, żeby na szybko sprawdzić? Później podepnę się do Inpy i zdam relację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Witam!!!

Dzis zaswiecily mi sie błędy cc id 24,35,50, prosze o pomoc. Kostke od abs przeczyscilem. Abs dziala bo sprawdzalem ale te trzy bledy caly czas mo swieca. Co to moze byc mial ktos przypadek jak moj. Czy jak podepne pod kapa to cos pomoże albo pokaze co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.