Skocz do zawartości

Lusterka nie grzeją


woocasho

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panie i Panowie ! Mam problem w buni , na wszelkie sposoby próbowałem włączyć podgrzewanie lusterek w swojej e91 ale na nic moje starania ! czy możecie wytłumaczyć mi jaki jest mechanizm działania ... czy załączy się dopiero jak temp. spadnie ???? wiem że jak kupiłem samochód w kwietniu to działały teraz nie ... bezpieczniki sprawdziłem wszystko gra ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem podobny problem.

lusterka zaczęły grzać w temperaturze poniżej +5'C. do tej pory nie wiem co je uruchamia.

spotkałem się ze stwierdzeniem, że grzanie lusterek uruchamia sie po włączeniu wycieraczek.

w każdym razie, nie stresuj się tylko poczekaj na chłodniejsze dni.


http://emoty.blox.pl/resource/4_1_107v.gif

" Producenci dopuszczają zużycie 1 litra oleju na 1000 km. To tak, jakby uznać, że człowiek mający 38,5 st C jest zdrowy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam już nie wiem czytam na forum że jeśli się ma białe lusterka to nie ma pogrzewania ??? ja mam białe ! alee.... dałbym sobie rękę obciąć że grzało w kwietniu dodam również że ludzie piszą , jeśli się ma halogeny to i podgrzewane lusterka są ... sam już nie wiem ...

jest to 2006r. e91 i nie chce mi się wierzyć że nie mam podgrzewanych i w wyposażeniu też nie widzę pozycji podgrzewanych byłem nie dawno w serwisie i nie zwróciłem uwagi .. generalnie jedno szkło mam do wymiany i w serwisie jak chciałem wymienić gość podał na spisie że szkło i wkład do wymiany a nie sądzę że zrobiłby tak że jedno by grzało drugie nie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

1. zdejmij plastikową osłonę lusterka,

2. wypchnij delikatnie szkło, odłącz 2 czarne przewody od szkła,

3. przeczyść styki zarówno na przewodach i lusterku,

4. przyłóż szkło wepnij przewody na styki (masz za grube paluchy , użyj żony,albo szczypiec)

5. dopchnij szkło na miejsce, załóż obudowę i voila, podgrzewanie dziala, cała operacja 10min :cool2:

sprzedam Cobb access port v3 pod silnik N55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie ! Chciałem przeprosić .. otóż mam niebieskie lusterka nie białe jak wcześniej pisałem .. po prostu nie spojrzałem dobrze ! do tego wszystkiego udało mi się złapać moment kiedy grzeją .. działają przy włączonym podgrzewaniu tylnej szyby i dopiero jak spadnie temp. poniżej 12 stopni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie ! Chciałem przeprosić .. otóż mam niebieskie lusterka nie białe jak wcześniej pisałem .. po prostu nie spojrzałem dobrze ! do tego wszystkiego udało mi się złapać moment kiedy grzeją .. działają przy włączonym podgrzewaniu tylnej szyby i dopiero jak spadnie temp. poniżej 12 stopni

A u mnie włączają się samoczynnie gdy jest odpowiednio chłodno, bez włączania ogrzewania szyby tylnej, przedniej, siedzeń, świateł, czy ketapulty. :mrgreen:

Kiedyś w oplu włączały mi się razem z szybą tylną. :|

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.