Skocz do zawartości

525i niedziałające webasto


Turrysta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kupiłem E34 w bardzo bogatej wersji wyposażenia. Samochód posiada pełne OBC, w internecie dowiedziałem się, że za pomocą pełnego OBC można włączyć ogrzewanie postojowe jednak u mnie włącza się tylko stoper. Próbowałem na wszelkie sposoby, ale tylko i wyłącznie działa stoper. Wypada w takim razie na to iż auto nie ma webasta czy coś jest rozłączone?

 

 

Prosił bym o pełnie rozkodowanie numer VIN

 

WBAHD6324SGK46225

 

chodzi mi głównie o wyposażenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze są dokładane :!:

 

Dokładnie. Nie ma co dzwonić do serwisu bo powiedzą Ci to samo co ta stronka.

 

Wyjścia są dwa - albo któryś z poprzednich właścicieli był takim zajobem jak ja i sobie podokładał to i owo (u mnie po kilku latach polowań na alledrogo taka lista powinna być dwa razy dłuższa niż była fabrycznie), albo masz szczepa - i numer VIN nijak się ma do twojego auta. W drugim przypadku 'cechy nieusuwalne' powinny dać ci wskazówki (np. szyberdach, kolor - który wbrew pozorom ciężko bez śladu permanentnie zmienić czy chociażby klima - trzeba trochę zachodu żeby żałożyć pełną instalację fabryczną).

 

OBC ze sterowaniem webasta kupujesz za parę dych - byc może komuś klękło poprzednie OBC i wsadził jakie znalazł albo dostał od szwagra?

 

A patrzyłeś wogóle pod machę czy masz tam jakie ustrojstwa od Webasta?

http://img221.imageshack.us/img221/3032/clipboard02zn2.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, że ktoś robił składaka z tego auta. Przyprowadzone w 2009r do PL. Kolor zgadza sie z tym w Vinie, nie widać za bardzo aby ktoś przy niej coś przerabiał. Klimatyzacja jest oryginalna sądzę, szyberdach, deska pod kolor skóry, wszystkie funkcje w OBC działają, check control działa.

 

Postaram się dziś zamieścić fotki z wnętrza autka jak i z pod maski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sie dowiedziałem samochód prawdopodobnie był doposażany przy kupnie. Skontaktowałem się z pierwszym włascicielem w PL i powiedział, ze takie auto przyprowadził z Niemiec w 2009r. Nic w nim nie wymieniał. Sprawdzałem dokładnie pod maską czy nikt sam nie dokładał. Klimatyzacja wygląda na poprowadzoną tak jak fabryka przewidziała. Jest możliwość, że ktoś to auto doposażał przy kupnie?

 

 

W aucie nie ma elektrycznego sterowania lampami. Zamiast tego jest taki oto przełacznik:

 

http://images63.fotosik.pl/198/756d604efceeed1f.jpg

 

http://images65.fotosik.pl/198/cb67ce3d728ae3fa.jpg

Poprzedni właściciel też nie wie do czego to służy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.