Skocz do zawartości

e39 Dziwna skóra WBADM11070GP12195


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzisiaj oglądałem to auto, jezdzi niby okej, ale denerwują nie dziwne przebarwienia na skórze oraz na skórzanych zaślepkach AIRBAG w drzwiach przednich, są inne niż cała reszta - bardziej różowe można powiedziec zupełnie jak środek fotela kierowcy i zagłówki, mozecie to jakos wytlumaczyc?? dodam ze na zegarach pali sie czerwona ikona AIRBAG. Druga sprawa, nie moge domyc rąk po jezdzie testowej, kierownica wali kebabem :P i moje palce teraz tez :P mam nadzieje ze da sie doczyscic. Trzecia skucha, pali sie kontrolka ABS oraz kontroli trakcji, udało mi sie uciąć z ceny 5000NOK wie do wziecia za 35.000nok (17tys zł).

 

http://www.finn.no/finn/car/used/object?finnkode=43556643

 

Prosze o jakies opinie na temat tych przebarwien, na pierwszy rzut oka nie widac zeby auto mialo dzwona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nigdy nie kupowalem auta od kebaba wiec nie mam porownania, jak bym je kupil to caly srodek do wywalenia, auto niby spoko, pierdoly do roboty ale kluja mnie w oczy te zaslepki na airbag w innym kolorze oraz zaglowki i srodek fotela kierowcy jak wyzej :\
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezus Maria - dawno nie widziałem takiej padliny.

Powaga.

Środek jest mocno niepokojący.

Ja osobiście szukałbym dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko jeżeli jest sprawne technicznie to ok. Tylko stanu technicznego przez net nikt nie zweryfikuje, a ze zdjęć auto wygląda na bardzo zapuszczone. Naprawdę trzeba się starać żeby wykończyć tak wnętrze przez 200kkm. Osobiście dałbym jej przebieg x2 ale może...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przeraża Cię to wnętrze? Na allegro nawet ciężko znaleźć podobnie zajechaną tapicere ze skóry do tego jeszcze wali kebabem. Nie odrzuca Cię to?

Już nie wspomnę o uwalonym sterowniku abs albo którymś z czujników. Kto wie co jeszcze tam siedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz sobie dałem spokoj z tą BMW ale dzieki chlopaki, fajnie ze jestescie. A teraz opowiem wam historie z dzisiaj. Myslalem ze Norwegia to porządny kraj hahaha, dzisiaj byłem oglądać Land Rovera Freelander wszystko pieknie, z zewnatrz wzorowo, wewnatrz nie gorzej, otwieram maske i sprzedający mowi ze czasem sie przegrzewa ale to nie problem, to patrze a tam wyrównawczy zalany pod korek, wyjmuje bagnet a tam olej w kolorze mojej ulubionej kawy z podwójnym mlekiem, to jeszcze nic, skoro kupuje Land Rovera to chce wzorowy naped 4x4, patrze na reduktor a tam nie ma wału hahahahahahaha usmialem sie co nie miara. Pozdrawiam :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowy problem freelandera....80% napędu idzie na przód a 20 na tył. Dzięki temu że jest tam wiskotyczne sprzęgło można sobie bezkarnie wyciągać wał.

 

Odkąd wynaleziono pieniądze, skończyli się porządni ludzie. Niezależnie od miejsca w Europie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja słyszałem, że Norwegia to taki cudowny bogaty kraj, ze tam ciężko uświadczyć fure starszą niż 4-5 lata, chyba, ze tylko zabytkowe ekstra drogie klasyki. a tu widać dziadów i szrotów i tam nie brakuje.
sprzedam kierunkowskaz nr oem 63138370720 , przewód gumowy nr oem 11532247725 - dział giełda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie tam gdzie pojawiają się przybysze o innym odcieniu skóry, a zwłaszcza jak przygarniają ich takie kraje jak Norwegia, pojawia się wysoko rozwinięty handel samochodami zwanych dalej szrotami, a dosadniej padakami motoryzacyjnymi. Ci ludzie nie mają żadnych skrupułów, żeby wcisnąć komuś auto zespawane, ponitowane. Najczęsciej są to ich samochody zakupione za kilka groszy, nigdy nie serwisowane i dojezdzane na maksa. To należy do "ichniejszej" kultury. I piszę to, bo przez kilka lat byłem naocznym świadkiem tego na co ich stać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest popyt to jest i podaż. Trochę przykre, że spora część tego popytu to nasi "importerzy".

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja słyszałem, że Norwegia to taki cudowny bogaty kraj, ze tam ciężko uświadczyć fure starszą niż 4-5 lata, chyba, ze tylko zabytkowe ekstra drogie klasyki. a tu widać dziadów i szrotów i tam nie brakuje.

 

Norwegia bogaty kraj rzeczywiscie. Ale mało tam nowych i na prawdę drogich aut. Patrząc po ulicach Oslo, to srednia jest lepsza niż w Polsce, ale nie dorównuje np. Holandii. Fakt ze nie ma w Norwegii ewidentnych gratów, mało aut starszych niz 10-12 letnie, ale ilosc PORSCHE, BMW X6, Ferrari, Mercedesów ML - jest nizsza niz w polskich miastach.

Tam jest zupełnie inne podejscie do wydawania pieniedzy niż w Polsce. Nic na pokaz.

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.