Skocz do zawartości

e60 535d Kilka drażniących usterek


waldek_ksn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowym użytkownikiem BMW wcześniej VW...Mianowicie mam kila problemów Po kontroli błędów w iDrive występuje znaczek SOS przekreślony jest on koloru zółtego dodam ze L7 działa bez problemu moduł bluetooth łączy się bez problemu z telefonem stało się tak jak wyskoczyła ikonka słabego akumulatora, następnym problemem jest night vision Ekran jest cały czas szary jednak jak się przypatrzeć to widać cień osoby jeżeli stoi przed autem jest on oryginalnie montowany i tu pytanie kamerka złom? Nie posiadam kabla i nie jestem w stanie niczego sprawdzić auto posiadam od 24godz.

Pozdrawiam proszę o wyrozumiałość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
to niezłego paździerza kupiłeś jak 24 godziny po zakupie takie kwiatki wychodzą (może ta "535D" to z Malborka?). Bez kompa nie ma co gdybać, trza podłączyć i zobaczyć co ją boli.

 

Dlaczego zaraz paździerz? Kolega ma wypasioną wersję która ma prawo się posypać ( w sensie błędów ) nawet 5 minut po zakupie i nie koniecznie będzie to strasznie kosztowne...

Nie raz i nie dwa widziałem auta które nawet na allegro na zegarach mialy choinke sprzedawane za niskie pieniadze a potem klient wpadał do mie i okazywało się że np... spalił sie jeden bezpiecznik... albo po prostu autko wymagało połączenia się serwerem BMW AG i odswiezenia softu :twisted:

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja sie wypowiem na temat night vision, w dzien nic ciekawego nie zobaczysz na wyswietlaczu, dokladnie szare nic. Dopiero wieczorem zaczyna cos widac. Rozdzielczosc matrycy od night jest bradzo niska (domyslam sie ze okolo 320x240-pixe), wiec sila rzeczy szalu nie bedzie. Generalnie bajer.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy raczej nie październik ponieważ ten dziwny błąd mi wywaliło z mojej własnej głupoty myłem auto w środku i niestety akumulator zero po naładowaniu SOS system failure ale wszystko działa jak należy. Widziałem ta z malborka :P "niestety" to nie ta. Co do night vision to widać szary ekran i np psa bardziej jasnego obstawiam na kamerkę bo ktoś z forum miał identyczny problem i po wymianie na nowa było ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Night vision to nic innego jak proces obrazowania na podstawie promieniowania cieplnego emitowanego przez ciała fizyczne w przedziale temperatur spotykanych w warunkach codziennych, bez ich konieczności oświetlania zewnętrznym źródłem światła. NIe mozna spodziewac sie jakiejs rewelacji po obrazie.

 

Obraz zarejestrowany przez night vision w e60 w nocy:

 

 

W dzien obraz jest gorszej jakosci, wzasadzie wszystko jest szare, fakt sprawdzalem to przy tem. zew. okolo 26C.

 

 

Najlepiej daj jakies zdjecia to porownam je ze swoimi odczytami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Zasłużeni forumowicze

Witam

Kolego moglbys opisac jak ogarnales ta kamerke nightvision.

Mam tez druga kamere jest sprawna,ale jest zabezpieczona kodem i nie dziala w drugim aucie,podobno nie idzie tego obejsc bez programowania "na stole".

Ori z auta wywala blad podgrzewania kamery.

Moze byc na Pw

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.