Skocz do zawartości

F10 Port USB w schowku


demon528

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...
To u mnie jest jeszcze ciekawiej...

W schowku na rękawiczki w ogóle brak gniazda. Jest tylko zaślepka, a pod nią pusta dziura.

 

Muzykę/trasy do nawigacji ładuję natomiast przez USB w podłokietniku.

 

 

a możesz zgrywać muzę z pendriva na dysk auta przez USB w podłokietniku?

Ja też mam zaślepkę w schowku na rękawiczki.

Z płyt zgrywam muzę bez problemu, lecz nie wiem jak to zrobić z pendriva?

Pomoże ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba działa w ten sposób, że muzykę z płyty musisz zgrać na pendrive'a w odpowiednim formacie i dopiero po tym możesz zgrać muzykę z pendrive'a poprzez USB w schowku na rękawiczki.

 

zgrywanie muzyki z płyty działa bez problemu...

 

to jest zrobione w taki sposób, żeby zapobiec rozpowszechnianiu nielegalnych wersji plików muzycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ale żeś kolego filozofię wymyślił. :) Z pendrive'a zgrywa się normalnie pliki mp3 poprzez gniazdo usb. Tylko robi się to gdzieś w innym menu, o ile kojarzę wchodzi się w importowanie z funkcji wywołanych klawiszem OPTION. Nie mam pod ręką teraz auta z tą wersją idrive więc dokładnie nie powiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Wielokrotnie przegrywałem z pendrive'a poprzez wejście USB do samochodu na dysk twardy muzykę i nie ma z tym problemów. Wszystko leci z formatu MP3, dopiero system samochodu przerabia je na własny format. Modele z CICem zwykłym mają dwa wejścia USB i muzykę przegrywa się z wejścia w schowku (podobnie jak z wgrywaniem nowych map do nawigacji). Modele z CICem High (od końca 2012 roku) mają już tylko wejście w podłokietniku, które jest uniwersalne i z niego kopiuje się muzykę, wgrywa mapy itd.

 

Filozofowanie Twoje nie polega na błędnej wiedzy o przegrywaniu muzyki w formacie MP3 ale na powodzie przez który nie da się tego zrobić. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, że koncern BMW tak samo jak dba o środowisko i jest pro-ekologiczny (downsizing, wodne lakiery, efficiency dynamics, e-drive itp) dba również o prawa autorskie, stąd takie rozumowanie. Poza tym jakiś czas temu wsadziłem do gniazda USB w schowku pendrive'a z muzyką zgraną z netu (nielegalną oczywiście) i nie chciało się skopiować na dysk twardy i się mocno zdziwiłem. Robiłem to poprzez opcję import/export muzyki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam CIC z dwoma gniazdami USB (w podłokietniku i w schowku); muzykę odtwarza z tego pendrive'a (mp4) normalnie, ale po wybraniu opcji import/eksport muzyki i pojawieniu się komunikatu włóż urz. zewn. do usb w schowku nic się nie dzieje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • Zasłużeni forumowicze
No bo powinna grać tylko z podłokietnika. Gniazdo w schowku służy tylko do kopiowania na dysk twardy oraz aktualizacji nawigacji i BT. Jak masz nawigację z dużym ekranem to jest możliwość kopiowania na dysk twardy muzyki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Rozumiem, że MP3 a nie MP4 oczywiście? Import jest tylko ze schowka przed pasażerem. Sprawdź jeszcze w jakim formacie masz pendrive'a. FAT32 czy NTFS?

 

Hi,

 

ja mam w NTFS.

Nie chce mi wgrywac muzy, czy to przez to?Powinien byc FAT32?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello,

 

bylem juz z 5 razy w aucie i za kazdym razem nie widzi tego pendrive :(

 

Jest to pendrive SanDisk 32 GB i jest na nim mp3... pare utworkow.

Czy moglby mi ktos cos dopowiedziec o co tu chodzi.Juz to kiedys robilem i bylo ok.

 

dzieki z gory

marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.