Skocz do zawartości

BMW X3 E83 składane lusterka boczne


radek8505

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie czy można jakoś ustawić aby boczne lusterka się zamykały/otwierały przy zamknięciu lub otwarciu auta ? Przycisk do lusterek mam w aucie na panelu z przyciskami od szyb.

Potrzebne jakieś specjalne kodowanie?

 

Najpierw spróbuj przytrzymać przez 3-4 sekundy przycisk zamykania w kluczyku.

 

Powinno zamknąć lusterka.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

składanie i rozkładanie lusterek bocznych przy wyłączeniu zapłonu lub zamknięciu auta to jest bajer co może na nie jednym zrobić wrażenie , ale należy pamiętać że te mechanizmy nie są solidne i pewnego pięknego dnia przestaną działać.

Tak jak napisał Datajan , z pilota (znaczek BMW) należy przytrzymać przycisk na 3 sek lub dłużej. Powinny się złożyc lusterka, zamknąć szyby i szyberdach. Jest toz. funkcja komfortu, a jak nie to do serwisu ?

W tych modelach co mają fotele z pamięcią to jest podobno dla fachmanów łatwe do zaprogramowania, a jak nie to prowizorki domowej roboty.

..........................................................................................

Generalnie to na privy nie prowadzę korespondencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

składanie i rozkładanie lusterek bocznych przy wyłączeniu zapłonu lub zamknięciu auta to jest bajer co może na nie jednym zrobić wrażenie , ale należy pamiętać że te mechanizmy nie są solidne i pewnego pięknego dnia przestaną działać.

Tak jak napisał Datajan , z pilota (znaczek BMW) należy przytrzymać przycisk na 3 sek lub dłużej. Powinny się złożyc lusterka, zamknąć szyby i szyberdach. Jest toz. funkcja komfortu, a jak nie to do serwisu ?

W tych modelach co mają fotele z pamięcią to jest podobno dla fachmanów łatwe do zaprogramowania, a jak nie to prowizorki domowej roboty.

 

No właśnie - mało solidne! Mi przestało otwierać sie prawe lusterko, Składać się składa ale nie otwiera się, może ktoś miał taki problem? Przy używaniu coś przeskakuje gruchocze, prawie sie łamie i cieżko później ustawić lustro w dobrym położeniu, czeka mnie chyba wymiana lustra bo sam mechanizm jest zabudowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Panowie ja mam taki problem w X3 lewe lusterko nie działa. Nie składa się ani nie można go wyregulować jedynie ściemnia się. Po sprawdzeniu wiązki na złączce z tasmą na brązowym kablu boczny kabel jest masa na środkowym jest stały plus a na trzecim kablu niema nic. Czy ktoś może coś doradzić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.