Skocz do zawartości

szumienie ...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Panowie mam mega dziwne objaw . Szumi mi cos jak jade wolno... pierw myslalem ,ze to lozyska ale po sprawdzeniu na podnosniki i zakreceniu kolami jest cisza ! czy to mozliwe by opony wydawaly TAK PODOBNY dziek jak uszkodzone lozyska kół?

sprzedam E90 . 2007 r. 214 tys km . bezwypadkowa


http://images9.fotosik.pl/3382/17096446618ee79emc.jpghttp://images9.fotosik.pl/3382/f4b104e47553a614mc.jpghttp://images9.fotosik.pl/3382/52cc5e934e5d2209mc.jpg

Kamil

Opublikowano
mogą szumieć łożyska lub opony, łożyska możesz sprawdzić podczas jazdy - jedziesz po prostym odcinku drogi (tak abyś słyszał ten szum) i skręcasz delikatnie lewo, prawo - przy padniętym łożysku jak będziesz skręcał w którąś ze stron, szum powinien ustąpić jeśli nie to stawiał bym na opony.
Opublikowano
Hmmmm chyba odwrotnie jak sie skreca to szum narasta przy walnietych lozyskach. Wjedz na rondo to zobaczysz :)
318D E91 N47 Touring 2008r.
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
lozyska sprawdz na urzadzeniu, ktore rozpedza kolo a nie krecac reka, na rozpedzarce dochodzi do 100 km/h reka tyle nie dasz rady :mrgreen: jak masz wyzabkowane opony bedzie efekt jak przy walnietym lozysku
Krzysztof
Opublikowano
No tak tylko ze lozysko najbardziej slychac prze sredniej predkosci okolo 40 km/h. Ale na kazdej stacji diagnostycznej to sprawdza.
318D E91 N47 Touring 2008r.
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
wlasnie cos mi mówi ,ze mam opony trafione ... ogólnie kola byly krecone na podnosniku i przy kreceniu byla cisza ! natomiast jak juz jade to szumi , ale nie dochodzi halas metaliczny . Na skretach raczej cisza ...opony mam RF . + dodatkowo zbieżność do ustawienia . Czekam na zime i zobacze na drugim komplecie

sprzedam E90 . 2007 r. 214 tys km . bezwypadkowa


http://images9.fotosik.pl/3382/17096446618ee79emc.jpghttp://images9.fotosik.pl/3382/f4b104e47553a614mc.jpghttp://images9.fotosik.pl/3382/52cc5e934e5d2209mc.jpg

Kamil

Opublikowano

Zobacz czy nie masz podciętych opon.

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.