Skocz do zawartości

Poszukiwana książka "Sam naprawiam E30"


Bohun

Rekomendowane odpowiedzi

Aaa!!! czyli karol-G-dz to pewnie ty! super, ja też jak tylko ściągne (mam 98.12 MB) to nie przeniose. Mam w mule nicka "thanx for >>-------->", wysłałem ci wiadomość, ale jak masz zablokowane żeby te śmieci ciągle nie denerwowały to pewnie nie przeczytałeś...

Dodałem cie do listy znajomych, może to coś przyspieszy.

Ściąga to rzeczywiście mase osób, ale to dobrze bo jest coraz więcej kompletniejszych źródeł.

Uważam że muł w odróżnieniu od umieszczenia pliku na serwerze jest bardziej "bezobsługowym" sposobem i przez to może się stać popularniejszy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wrzuciłem "Sam Naprawiam e30" na eMule! Zazwyczaj u mnie komp chodzi 24/7, więc można ciągnąć.

 

 

Powodzenia.

 

Uważam, że ta metoda ssania z emula jest dosyć dobra, szczególnie przy tych możliwościach teraz. A ci co nie mają emula, to niech żałują:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra dobra już przestańcie płakać :doh:

 

za 20 minut będzie na normalnym serwerze www

 

ale umieszczam :mad2: OSTATNI RAZ !!!!

 

i niema tłumaczenia że

Witaj

Ja wiem ze była na serweru a kto nie zdążył to trąba ale przyznam sie szczerze ,że gdy była o niej mowa to nie była mi potrzebna a teraz juz jest ...... :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa:

 

jasnetojest??

e61 530dA >> spacer.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregory980 wielkie dzięki!!!! O to chodziło!

Uważam, że ta metoda ssania z emula jest dosyć dobra, szczególnie przy tych możliwościach teraz. A ci co nie mają emula, to niech żałują

No właśnie... nie jest to idealne rozwiązanie, takie jak serwer, że każdy może se pobrać szybko i kiedy mu się tam zażyczy albo kiedy tu zajrzy.. Właśnie po to tak sobie wymyśliłem z tym mułem. Nowych użytkowników ciągle przybywa, etrzydziestki (niektóre) nie są jeszcze w takim zły stanie i ciągle są kupowane, więc popyt na książki napraw jest. Jest jeszcze zapewne grupa osób, które zajrzą tu "po czasie" - a na srewerze już tego nie będzie. A jak jest instrukcja do muła i że można to sobie w ten sposób pobrać bez względu na to czy ktoś nam to wystawi na serwer czy nie, no to według mnie jest to właśnie nie taki ostatni pomysł.

 

Nokerman, wielkie dzięki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wreszci to pobiore w jakimś normalnym tempie! Rozwiąanie które zaproponowałeś jest idealne, ale tak jak napisałs, można pobierać przez tydzień.

ale umieszczam OSTATNI RAZ !!!!

 

i niema tłumaczenia że

 

user napisał:

Witaj

Ja wiem ze była na serweru a kto nie zdążył to trąba ale przyznam sie szczerze ,że gdy była o niej mowa to nie była mi potrzebna a teraz juz jest ......

 

 

jasnetojest??

od teraz przez tydzień ostatnia szansa

No właśnie a na mule będzie i będzie.. nie chcę wykazywać który pomysł lepszy, bo ten z serwerem lepszy, ale chyba nie będziesz wystawiać jak po tygodniu znowu ktoś napisze że nie zdążył a by chciał. Sam rozumiesz.Bardzo Ci dziękuję Nokerman, właśnie to pobieram.

Pozdrwienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plik nie jest uszkodzony, ani ten co jest na serwerze ani ten z muła. Podczas pobierania musiał wystąpić jakiś błąd. Ja pobrałem ten plik obiema metodami dla upewnienia się, i wszystko jest dobrze. Niektóre przeglądarki wyświetlają monit że wystąpił błąd (np. Opera) i należy wznowić pobieranie lub pobrać ponownie.

PS: z jakim silnikem kupił kolega autko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając to forum od początku najpierw się ucieszyłem potem płakałem (plik został usunięty z serwera) by na szczęście zdążyć i ściągnąć go w całości! :mrgreen:

 

Wielkie DZIĘKI dla tak dobrodusznego człowieka że zamieścił tą książeczkę !!!

Wybawco :modlitwa:

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
:D Witam wszystkich jestem tu nowy i kupiłem sobie cabrio 325 88' cacuszko 2005 w polsce i właśnie prubuje ściągnąc z mule i z Lodzi z klubu tez sam naprawiam sobie auttko pozdrawiam wszystkich :dance:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.