Skocz do zawartości

Kradzież M3 e92


635CsiFan

Rekomendowane odpowiedzi

Szóstego sierpnia miedzy 24 a 5 ukradziono moje M3 e92 w miejscowości Charzykowy. Samochód koloru czerwonego, znaki charakterystyczne tylny spoiler M performance, dyfuzor, wydechy 85 mm x 4, przednie splittery. W środku jasny. DKG. Pełne wyposażenie poza roletą i funkcja TV w navi. Jeżeli ktoś przypadkiem zobaczy na oczy, wykuka na otomoto albo coś, to będę bardzo wdzięczny za pomoc.

http://imageshack.us/a/img593/6662/5ppf.jpg

http://imageshack.us/a/img834/3410/yv39.jpg

http://imageshack.us/a/img29/8673/ff9l.jpg

 

(podziękowania dla moderatorów za pozwolenie na ogłoszenie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz kolego skad ukradli? Spod bloku? Z garażu, parkingu? Miałeś AC? Miałeś jakieś dodatkowe zabezpieczenia?

Szczere wyrazy współczucia, człowiek pracuje na samochód, dba o niego a zlopdzieje bezczelnie kradna... Masakra...

Pozdrawiam i życze szybkiego odnalezienia, albo dobrej wypłaty z AC! :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym łapy upierdolił za przeproszeniem bez żadnych skrupułów... . Nie no żal piękne auto, ja nie wiem najlepiej granat zamontować w środku na czujkę odległościową, Jak odjadą to wywaliło by w powietrze gościa z autem.... . ubezpieczenie i tak odda a jednego debila mniej ....

 

 

Powodzenia w szukaniu, ale tak jak kolega pisał pewnie do ruskich już jedzie, nie koniecznie cała :(

 

pzdr. Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obawiam się, że takie auto nie ginie przez przypadek, i raczej będzie problem z odnalezieniem.

w mieście zalecałbym objechać okoliczne parkingi i osiedla. złodzieje często zostawiają auto niedaleko miejsca gdzie je zwinęli. poczekają kilka dni i jak sprawa przycichnie to zabierają auto gdzieś dalej.

przykre to.


http://emoty.blox.pl/resource/4_1_107v.gif

" Producenci dopuszczają zużycie 1 litra oleju na 1000 km. To tak, jakby uznać, że człowiek mający 38,5 st C jest zdrowy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
Takie auta nie są na części, kradną je pod zamówienie konkretne. Kiedyś kolega ( policjant) zatrzymał do kontroli tura na blaszkach UE koleś niby miał wieść kury a w naczepie 2 bentleye i jedna BMW 6 zakamuflowane :?

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód ukradziono w nocy. Stał na bocznej uliczce pod oknami (2m) znajomego. Miał pełne zabezpieczenia fabryczne, wgrany nowy soft, idt. Jako ciekawostkę powiem, że prawdopodobnie wyłamali zamek, ale zablokowali alarm bo się nie włączył. Samochód miał sportowy tłumik, więc zapewne ją przepchnęli, co przy DKG wymagało wiedzy jak to zrobić, a potem odpalili i odjechali. M-ka była ubezpieczona, ale do wypłaty długa droga, a i tak będzie w plecy. Zresztą jestem z tych, co kochają i dbają, więc strata wielka, a f...ty trafiły naprawdę niezłą sztukę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwona M3 na DKG, nieseryjnym wydechu, czerwona na rejestracji WZ i czarnymi spliterami i felgami widziana dzis na emilii plater godz 8.45-8.55. jechala od strony placu grzybowskiego w strone alej jerozolimskich.

Pewnie to nie to auto, ale zawsze warto sprawdzic, moze auto nie pojechalo do rosji tylko dostal je "dziany nastolatek" ktory uwaza ze mu nic nie grozi i ze mu wszystko wolno...

 

Pozdr i wspolczuje.

 

(wiem: rej i felgi inne, ale czerwien, wydech, splittery i dkg wzmorzyly moja czujnosc...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękna sztuka i rzadko spotykany kolor.

tutaj eMka się znalazła po roku jak dziuple rozbili. Ubezpieczenie dostaniesz,ale szkoda,bo chyba każdy wie jak ciężko znaleźć zadbaną,dobrą eMkę. Życzę Ci kolego szybkiej i dobrej wypłaty z AC i znalezienie równie fajnej sztuki. Pozdrawiam

viewtopic.php?f=19&t=190605

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie fabryczne zabiezpieczenia to na g....o się zdają. Mi próbowali ukraść Seata Leona z soboty na niedzielę, którego kolega mi pożyczył i powiem wam, że tylko niestandardowe zabezpieczenie go uchroniło. Jak dostanę betę to zakładam sobie identyczne i nie będę się bał, że ukradną. Zabezpieczenia fabryczne oni dobrze znają i to żaden problem dla nich. :mad2:

Zabezpieczenie kumpla wygląda następująco, że auto odpala i jeżeli w ciągu 3-4s nie pokręcisz gałką od radia zwiększając i zmienijszając głośność auto gaśnie. :norty: Dodam, że radio ma panel zdejmowany co jeszcze utrudnia temat bo który złodziej zakłada sobie radio jak kradnie auto? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie fabryczne zabiezpieczenia to na g....o się zdają. Mi próbowali ukraść Seata Leona z soboty na niedzielę, którego kolega mi pożyczył i powiem wam, że tylko niestandardowe zabezpieczenie go uchroniło. Jak dostanę betę to zakładam sobie identyczne i nie będę się bał, że ukradną. Zabezpieczenia fabryczne oni dobrze znają i to żaden problem dla nich. :mad2:

Zabezpieczenie kumpla wygląda następująco, że auto odpala i jeżeli w ciągu 3-4s nie pokręcisz gałką od radia zwiększając i zmienijszając głośność auto gaśnie. :norty: Dodam, że radio ma panel zdejmowany co jeszcze utrudnia temat bo który złodziej zakłada sobie radio jak kradnie auto? :D

 

Moge sie z Toba 'o auto' zalozyc ze Te Twoje niestandardowe zabezpieczenie gucio da... ;)

 

Jak ktos Chce Ci zabrac auto to zabiora, ludziom kradna ferrarki z garazu w domu, czesto z dokumentami, z lokalizatorami gps, radiowymi, itp itd...

Na allegro ostatnio znalazlem zaklucacz fal GPS za 5 tys pln, kiedys mojemu kumplowi koles chcial ukrasc A6 i mial przy sobie sprzet "serwisowy z bonusem" ktory potem moj kolega sprzedal za 30 tys pln (a byl warty znacznie wiecej)

 

Jak masz auto na keyless Go, to moga miec sciagacz fal ktory skopiuje sygnal Twojego klucza i zabiora Ci auto.

Panie sa takie technologie ze tylko dobre AC na zawyzona kwote z gwarancja wyplacenia Ci pomoze.

 

Nie ma skutecznego zabezpieczenia na zlodzieji i nigdy nie bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wujekwaldus

To co opisałeś to gówno warta zabawa bo złodzieje liczą się z tym, że masz jakieś lokalizatory ale po co mi to jak autem odjadą kupią zakłócacz i po temacie? Wszystkie przypadki, które opisałeś to żadne zabezpieczenia dla złodzieja, który ma to zaplanowane trzeba go zaskoczyć a wtedy odpuści sobie auto. :wink: Pod kompa się podłączali, stacyjkę wyrwali a i tak nie odjechali bo wyobraź sobie minę złodzieja jak wchodzi do auta, rozwala stacyjkę, programuje własny klucz odpala auto a tu zonk :norty: i jedyna jego myśl to odcięcie zapłonu gdzieś w aucie bo możliwości umieszczenia tego jest mnóstwo. Tu nie pomogą lokalizatory i inne mechanieczne zabezpieczenia bo złodziej je widzi i sie przygotuje. Na takie coś nie jest przygotowany i w większości przypadków ucieknie niektórzy od razu niekótrzy po chwili walki z tym zabezpieczeniem. :8) Czy ktoś w ogóle wie jak to obejść na szybko podczas kradzieży? Kradzież na lawetę to podobno promilowe przypadki. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja mialem odciecie zaplonu w 335i to wiesz ile koles potrzebowal sekund aby uruchomic moje auto?

15 ;)

15 sekund!

Jesli myslisz ze zabezpieczenia cokolwiek Ci dadza to jestes w bardzo duzym bledzie.

Jak jest zamowienie na TWOJE auto, to twoje auto BEDZIE ZABRANE chociazby stal przy nim partol policji 24/7.

 

Pomijam juz tak brutalne napady jak wyciaganie z auta na drodze... ale o tym i o lawetach nie mowmy. Mowmy o tradycyjnym zabezpieczaniu pojazdu

NIC CI NIE POMOZE.

Serio.

 

a no i jak napisales "zlodziej odpusci auto" tak - przypadkowy zlodziej ktory chce ukrasc auto - odpusci, ale takie auta jak M3 nie kradnie sie przypadkowo prawie 100% kradziezy drogich fur to kradziez na zleczenie. Tu nie ma odpuszczania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem wam, że kiedyś miałem okazję oglądać Leksusa po próbie kradzieży z parkingu warszawskiego lotniska.

Tak wybebeszonego auta nie widziałem nigdy (złodzieje wyciągnęli nawet wiązki, które biegły wzdłuż krawędzi dachu, o wyciągniętych bocznych kierunkowskazach nie wspomnę). Szukali i kombinowali na wiele sposobów -nie dali rady.

Auto wróciło do warsztatu gdzie był zakładany alarm i nie tylko. Elektronik, który ogarniał auto, powiedział mi, że ten samochód był nie do ukradzenia. Wyszło na to, że miał racje.


http://emoty.blox.pl/resource/4_1_107v.gif

" Producenci dopuszczają zużycie 1 litra oleju na 1000 km. To tak, jakby uznać, że człowiek mający 38,5 st C jest zdrowy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok,

Ale wracajac do tematu,

Slawku, Michal juz pewnie powinien pisac do Ciebie w tej sprawie juz wiec moze wiesz, wiadomo ze na 99% to moze byc slepy trop ale jest ten 1% nadzieji ze Twoje auto poszlo na zlecenie do Polski do jakiegos debila.

 

Na Emilii Plater jest monitoring, popros policje aby zobaczyla nagrania z dzis z godziny 8.45-8.55.

Lepiej dmuchac na zimne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również czerwona M3 widziana w okolicach Białogardu w Zachodniopomorskim wczoraj na tablicach z Koszalina (numer mogę podać na PW)

 

Waldek po czym poznasz DKG z zewnątrz?

 

Też uważam że lepiej dopłacić do pewnej polisy i gwarantowanej sumy ubezpieczenia niż ładować pieniądze w zabezpieczenia. Zawsze zostaje laweta albo wysadzenie z auta, także jak będą chcieli to wezmą bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio na jakimś forum czytałem o super opcji przeniesienia gniazda OBD w inne miejsce,a w miejsce standardowego OBD podłączenie takiego napięcia, że laptopa pali przy podłączeniu przez kabel. Nie wiem czy da się coś takiego zrobić, ale jeżeli tak, to w następnym BMW coś takiego robie! :mrgreen:

 

 

co do odcinek zapłonu - fajne na przypadkowych jasi spod sklepu, możesz nawet klucze w stacyjce zostawić, a jak będzie chciał być cwańszy i przechwycić auto pod Twoją nieobecność to nie da rady,ale dla złodzieja to żadna rewelacja. W moim E61 mam odcinkę i była na tyle 'dobra', że będąc w maju w Warszawie zblokowała mi całe auto, nie dało rady odpalić pomimo robiąc to co trzeba było zrobić, żeby odpalić auto. W efekcie auto na lawecie pojechało do Wołomina do pana elektryka, to po kilku minutach miałem telefon, że auto już bez problemu odpale, a przyjeżdżając dał mi w rękę stos kabli od odcinki i immobilizera, więc tyle są warte te wszystkie cudowne zabezpieczenia :) Chyba, że ktoś naprawdę się lubi w to bawić i zrobi auto na cacy, a nie na sztukę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.