Skocz do zawartości

[E46] Czy to uszcz. wału korbowego? FOTO


hbreakerB

Rekomendowane odpowiedzi

wymienili mi :

 

- Uszczelnienie przednich dekli od rozrządu

- Uszczelnienie pokrywy zaworów

- Wymiana napinacza paska + sam pasek

- Wymiana pompy wodnej (padła na drugi dzień)

- Brakowało 2 śrub od dekla rozrządu o_O

- Ogólnie mój poprzednik nie dość ze pogubił śruby to wszedzie działał nie uszczelkami a silikonem

 

teraz juz wszystko jest OK , na te chwile , wrocilem dzis po naprawie i nie widze ani kropli wycieku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Uszczelnienie przednich dekli od rozrządu

W takim razie źle założyli tą pokrywę. Zmieniałem u siebie uszczelkę pod głowicą i też wymieniałem tą uszczelkę. Przykręciłem ją do głowicy jak głowica była już dokręcona do bloku i ta boczna pokrywka była minimalnie przesunięta do góry w stosunku do głowicy. Musiałem odkręcić wszystkie śrubki, dociągnąć tą boczną pokrywkę na dół (żeby lepiej dolegała do uszczelki) i dopiero dokręcić do głowicy. Źle wykonana praca przez pierwszego mechanika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co ty bidny teraz bedziesz fotogafował ?

 

 

hahahah rozwaliłeś mnie : D

 

Nie martw sie , mam dla Ciebie jeszcze troche roboty : D , teraz powiedz mi o co chodzi z ta kontrolka silnika ciagle ; D sonda ? ciezko ja wymienic ? droga ? uzywana czy zamiennik ?

 

Nie dam Ci sie nudzić !! :nienie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosciu podlaczył do kompa i nic nie powidział , skasował blad i pojawia sie znowu omg , to mogł odrazu sprawdzic ?

Czego błąd skasował? Skasował błąd powiedzmy przepływomierza i nagle przepływomierz zaczął dobrze działać? Jak masz kontrolkę zapaloną to masz błąd i trzeba go odczytać i dopiero wtedy coś działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam podobny problem. Z tym że u mnie wyciek jest z pod obudowy filtra oleju. Nie wiem czy powodem tego nie jest wymiana oleju na inny bo kupiłem samochód od niemca i nie spytałem jaki olej był, dałem pół syntetyk castrola i pojawił się wyciek od razu po odpaleniu mały wyciek oleju przy filtrze. Podczas jazdy nie przybywa oleju na silniku. No ale trzeba robić uszczelka tylko 10zł + dzień roboty:/ Jeszcze ciekawostką było że filtr jest na 6 śrubach alternator ogranicza dostęp tylko 3 śruby sprawdziłem i okazało się że 2 były niedokręcone. Dodaje fote:

http://img40.imageshack.us/img40/1826/a35c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.