Skocz do zawartości

Jakie audio zamiast standardowego w F10?


Zodiac

Rekomendowane odpowiedzi

a taki zestaw da się podłączyć bez ciągnięcia żadnych kabli?

 

d81446144d01bc3fcd3b00f99b7b

 

bo mogę to kupić za w miare rozsądne pieniądze :)

Edytowane przez Thommy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Miejsce na wzmacniacz to chyba najmniejszy problem bo montują go chyba w boczku ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak.Jaki koszt tego zestawu i gdzie wzmacniacz do tego ?

Bez montażu wzmacniacza możesz sobie odpuścić jakiekolwiek przeróbki jak chcesz mieć lepsza jakość zdecydowanie.

Dobrze brzmi Gladen plus wzmacniacz Musconi i to polecam.Ani hifi ani top hifi nie da rady tego przebić

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wzmacniacz chyba jest na zdjęciu, ten srebrny prostokąt jak dla mnie.

Cena ok 1k zł. Tylko czy warto? A ten Gladen na tą chwilę ile $$ ??

Montaż jest do ogarnięcia samemu czy raczej nie bardzo>?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie to grało lepiej niż standard ale to kwestia tego jaki efekt chcesz osiągnąć. Najlepiej byłoby abyś posłuchał u kogoś jak taki zestaw gra .

Co do tego zestawu o którym pisałem ceny od trzech tysięcy wzwyż

 

PS.fakty na foto masz wzmacniacz. Zmęczenie materiału chyba miałem wczoraj :):)

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nie, to jest drugi zestaw od dołu (6S76 - Zestaw głośnikowy HiFi), zawiera 12 głośników.

Powyżej jest S688 - Harman Kardon Surround Sound (tak naprawdę ten dopiero gra) oraz na szczycie S6F2 - System Bang & Olufsen High End Surround Sound.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w każdej opcji doposażeniowej audio będziesz musiał ciągnąć kable. Przy gladenie+mosconi tylko do siedzeń do bagażnika. Mam u siebie zamontowany taki zestaw gra bardzo fajnie.

 

Jest opcja jakoś sobie u ciebie tego posłuchać, zobaczyć co i jak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...
  • Zasłużeni forumowicze

Panowie


Mam u siebie w f11 nagłośnienie HiFi.


Czy wymiana głośników 1:1 na Logic7 z E61 da jakiś pozytywny efekt?


Po prostu nie chce inwestować w to ani złotówki a takowe głośniki tj. od Logic7 z E61 z 2009 roku mam w szafie.


Co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
U mnie zmiana z stereo na L7 to ogromna różnica na plus. Jak coś to mam na sprzedaż komplet głośników LOGIC 7 z serii F w niskich pieniądzach

Ale ja nie piszę o zmianie całego systemu lecz jedynie głośników.

W dodatku głośniki są z E61 LCI.



Ma to sens ? Z glosnikow HiFi na L7 z E61 LCI ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w każdej opcji doposażeniowej audio będziesz musiał ciągnąć kable. Przy gladenie+mosconi tylko do siedzeń do bagażnika. Mam u siebie zamontowany taki zestaw gra bardzo fajnie.

 

Jak masz podłączony wzmacniacz gladena ? wiązką quadlock 4ch ?

Wzmacniacz napędza Ci głosniki w drzwiach i suby pod fotelami czy 4x drzwi ?

Jak napedza Ci drzwi i suby to masz drugie kable poloze pod fotele ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam.


Chciałbym zmienić fabryczne audio na jakiś dedykowany zestaw retrofit (gladen ze wzmaczniaczem) albo coś podobnego.


Zna ktoś jakiś godny polecenia zakład w Szczecinie i okolicach?


I może ktoś podpowiedzieć jak fachowo nazywa się ten plastik przy lusterkach gdzie zamontowany jest głośnik wysokotonowy bo jeżeli u siebie nie mam w nim maskownicy to będę musiał takowy zakupić. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam, odświeżę ten wątek troche, i mam gorąca prośbę o pomoc. Otóż mam zrobiony upgrade audio ze standardowego stereo do Audio System X200 + jakiś wzmacniacz MB Quart.

Niestety nie jestem zadowolony z jakości dźwięku - podejrzewam że jest parę problemów które muszę poprawić.


1) Wytłumienie przednich drzwi, niestety przy bardziej dynamicznej muzyce z dużą ilością basu, słychać jakiś rezonans etc, co jest denerwujące :(

2) O ile dobrze rozumiem to jednak, zakodowanie opcji SA676 jest konieczne - a to nie jest zrobione przez co są jakieś tłumiki/filtry zainstalowane na wejściu

do wzmacniacza.


Szukam kogoś z południa Polski (najlepiej małopolska/Kraków) kto byłby mi wstanie to zrobić i naprostować sprawę mojej instalacji audio.

Kable mam pociągnięte ale nie jestem pewien na ile to jest dobrze zrobione, bo juz poprawki były :(


Czy znacie kogoś, kto jest w stanie to zrobić ? Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam Hi-Fi zakodowanego, i po to żeby dźwięk wychodzący do wzmacniacza nie był przetworzony i zniekształcony, potrzebne jest zakodowanie opcji HiFi, to jest jedna sprawa.

Druga, to jest kwestia samej instalacji, tak jak napisałem nie mam pewności ze wszystko jest OK z nią bo były rownież poprawki i różne problemy. Dlatego proszę o pomoc w znalezieniu jakiejś firmy co może mi to ogarnąć i zrobić na południu Polski (najlepiej Kraków)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Panowie, zakupiłem F11 z ori systemem Hifi. Chcę go podciągnąc, na pewno chcę by był lepszy niż np. HK w F30, bo tam uwazam,ze nie ma szału. Pytanie czy zestaw Gladen 201 + wzmacniacz da efekt (wyraźnie?) lepszy niż HK? Jeśli tak to podpowiedzcie proszę, bo mam okazje kupić w dobrych pieniądzach Gladena 201 ze wzmacniaczem GLADEN M-LINE 95.4. Z tego co widziałem, zazwyczaj od tego zestawu rekomendowany jest wzmacniacz Mosconi 80.4, ale jak wiadomo chodzi o koszty. Pytanie jednak czy uzycie tego pierwszego nie wypatroszy efektu.


Będę wdzięczny za rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.