Skocz do zawartości

jaka cena e46 w coupeku zadbana


misiek34bk

Rekomendowane odpowiedzi

Sam z ciekawości sobie włączyłem filtrowanie po rocznikach e46, benzyna od 148 KM wzwyż, z książką serwisową i od prywatnego właściciela, a tak dla kaprysu jeszcze dałem poniżej 100 tys. przebiegu, a co. Najtańsza była za 5,500 €.
Powyższy post odzwierciedla jedynie prywatne poglądy i stan wiedzy autora, zatem nie musi on opisywać stanu faktycznego. Autor nie bierze odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych w oparciu o niniejszy post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może inaczej mam 15 tys i łatwiej będzie mi za tyle kupic sedana czy coupeka w tych silnikach?

 

Sedan 323i z roczników 98 -99. Ale jak się znajdzie 320i to też możesz brać, tylko przygotuj się że osiągi będzie miał niewiele lepsze od 4 cylindrowego 318i a spali 2-3 litry więcej. A tak w ogóle to popatrz kilka wątków wyżej jest temat "chcę kupić e46" - chyba wszystkie pytania już tam padły. Odpowiedzi zresztą też.

Powyższy post odzwierciedla jedynie prywatne poglądy i stan wiedzy autora, zatem nie musi on opisywać stanu faktycznego. Autor nie bierze odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych w oparciu o niniejszy post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam z ciekawości sobie włączyłem filtrowanie po rocznikach e46, benzyna od 148 KM wzwyż, z książką serwisową i od prywatnego właściciela, a tak dla kaprysu jeszcze dałem poniżej 100 tys. przebiegu, a co. Najtańsza była za 5,500 €.

 

Otoz to... Za ladne, bardzo zadbane coupe z relatywnie niskim przebiegiem (i prawdziwym!) trzeba dac okolo 7 kEur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka. Żeby kupić sensowną bumke, to trzeba się liczyć z tym że 35-40 tysięcy pójdzie ... Rozstrzał cen pomiędzy allegro a mobile.de jest straszny. Nie wiem jakim cudem na allegro nie ma E46 droższej niż +- 35 tysi. A przecież kupno, akcyza, i jeszcze jakiś zarobek też musi być. Na to wychodzi że na polskim rynku same padliny, albo po prostu sprzedają tak, żeby się nie opłacało ... ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie wiem jakim cudem na allegro nie ma E46 droższej niż +- 35 tysi.

 

Bo ludzie nie szukają już nawet okazji tylko okazji wśród okazji :duh: . Minął tydzień od czasu jak wystawiłem swoje 3.0, wejść ~1250, telefonów ZERO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie ukrywajmy,że rozbite wcale nie tragicznie E46,E90,E60 można mieć w Niemcowni od 4 do 7 tys euro więc mało kto patrzy na najdroższe przedziały cenowe na otomoto bo Polak musi tanio kupić polataći potem jeszcze zarobić :)

 

Wysyłane z mojego LG-P880 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BaX, można wiedzieć, która to ta twoja aukcja? Jeśli nie chcesz przez forum, to wyślij na PW.

 

Też jestem na kupnie BMW, ale powoli tracę wiarę że kupie coś fajnego, w miarę zadbanego, za kasę którą posiadam (20 tysi).

Postanowiłem poczekać jeszcze, i dozbierać przynajmniej te 30+ tysięcy. Może wtedy będzie szansa na zadbane e46 w benzynce ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/bmw-330-ci-zadbana-C29288301.html

Znam raczej z widzenia właściciela tej bmw ale z tego co wiem to Zagorzały fan marki i nigdy nie żałował kasy na serwis.

Swoją drogą wcześniej miał e 60 i na 100 % dbał lepiej niż o swoją żone. Potem kupił e 46 ( wiele osób sie dziwiło bo stać go by było na o wiele lepszą furę)

Jeśli chcesz to mogę popytać o konkretne opinie bo mamy dużo wspólnych znajomych

 

Z tego co widzę to zszedł z ceny ok 2 tys także oferta wydaje mi się atrakcyjna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakim cudem na allegro nie ma E46 droższej niż +- 35 tysi.

 

Bo ludzie nie szukają już nawet okazji tylko okazji wśród okazji :duh: . Minął tydzień od czasu jak wystawiłem swoje 3.0, wejść ~1250, telefonów ZERO.

 

kwestia ceny załatwia wszystko, oczywiscie jesli stan jest bardzo dobry

 

ja swoje e46 sprzedałem w 2h od wystawienia ogłoszenia

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/bmw-330-ci-zadbana-C29288301.html

Znam raczej z widzenia właściciela tej bmw ale z tego co wiem to Zagorzały fan marki i nigdy nie żałował kasy na serwis.

Swoją drogą wcześniej miał e 60 i na 100 % dbał lepiej niż o swoją żone. Potem kupił e 46 ( wiele osób sie dziwiło bo stać go by było na o wiele lepszą furę)

Jeśli chcesz to mogę popytać o konkretne opinie bo mamy dużo wspólnych znajomych

 

Z tego co widzę to zszedł z ceny ok 2 tys także oferta wydaje mi się atrakcyjna

 

Widziałem te auto kilka razy na żywo, robi bardzo dobre wrażenie. Sprzedający rzeczywiscie jest fanem BMW i o auto dba bardzo dobrze. Na pewno auto jest godne uwagi.

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, tylko na razie nie dysponuje taką kasą :x A do tego czasu to ta bumka daawno pójdzie w czyjeś ręce ;]

 

 

Ja swoją bardzo ładną sprzedałem nieco powyżej 13 tys zł.

Rok temu szukalismy e46 dla kumpla - większość aut poniżej 15 tys zł byla w słabym stanie. Ale w końcu trafił ładnego rodzynka za 14 tys zł. Tylko ze wczesniej obejżelismy z 10 innych sztuk.

 

Ogólnie trzeba jezdzic, szukac, oglądać. Im więcej aut obejzysz tym większa masz szanse kupić dobrą sztukę. Narzekanie przed monitorem niestety nic tu nie pomoze.

 

 

Da się kupic fajne e46, nawet poniżej 15 tys zł. Ale trzeba szukac pierwszych roczników, benzyniaków. Jak ludzie chcą polifty czy diesle w tej cenie, to wiadomo że kupią dziadostwo raczej.

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej boli ta akcyza 18,6% dla samochodów których pojemność wynosi więcej niż 2 litry.

 

trzeba kupic 318i :)

 

Zreszą w wypadku e46, nawet z dużym silnikiem to tej akcyzy wychodzi względnie nie dużo. Co mają powiedziec ci, którzy kupują np. e60 za ok 100-150 tys zł? Samej akcyzy 20-30 tys zł płacą....

 

Ja własnie swego czasu chcialem sobie kupic e60 z Niemiec, ale jak policzyłem ile wyjdzie mnie dobra sztuka, ile opłat - to odpuściłem.

A szukając w Polsce. to załamac się można. 7-8 letnie e60 były w stanie dużo gorszym niz moja 14 letnia e46. :)

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce mieć obowiązkowe R6 pod maską i uniknąć tej chorej akcyzy to zawsze jeszcze jest przedliftowe 320i. Minusy tego silnika (spalanie jak każde inne R6, osiągi niewiele lepsze od 318i i jednocześnie bardziej skomplikowana konstrukcja) są do przeżycia gdy sam samochód jest w bardzo dobrym stanie i gdybym chciał sprowadzać sobie auto to na pewno bym brał 320i pod uwagę.
Powyższy post odzwierciedla jedynie prywatne poglądy i stan wiedzy autora, zatem nie musi on opisywać stanu faktycznego. Autor nie bierze odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych w oparciu o niniejszy post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.