Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

O tym samochodzie pisalem w poprzednim temacie:

http://allegro.pl/bmw-320-lift-m-pak-xenon-dobre-wyposazenie-okazja-i3408689712.html

 

Sprzedajacy wydaje sie byc handlarzem, widzialem inne samochody na jego aukcjach. Ale mam nadzieje,ze jest uczciwym.. :)

 

Dostalem nr VIN i w koncu moge zalozyc temat.

WBAEV11080CH53625

 

Dane pojazdu

 

Art. Wartość

Numer podwozia WBAEV11080CH53625

Kod typu EV11

Typ 320I (EUR)

Typoszereg E E46 (4FL)

Seria 3

Rodzaj konstrukcji LIM

Układ kierowniczy LL

Drzwi 4

Silnik M54

Pojemność skokowa 2.20

Moc 125

Napęd HECK

Skrzynia biegów MECH

Kolor ORIENTBLAU METALLIC (317)

Tapicerka STOFF JACQUARD/ANTHRAZIT (H9AT)

Data prod. 2002-06-03

 

 

Wyposażenie

 

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S167A ABGASNORM EU4 Norma spalinowa EU 4

S210A DYNAMISCHE STAB. CONTROL (DSC) Dynamiczny ukł. przeciwpoślizgowy

S255A SPORT-LEDERLENKRAD Kierownica sportowa ze skóry z poduszką

S279A LM RAEDER/STERNSPEICHE 45 Obr. BMW, st. le. spr. gwiaz. 45

S354A GRUENKEIL-FRONTSCHEIBE Szyba przednia ziel. z klinem ziel.

S423A FUSSMATTEN IN VELOURS Dywaniki podłogowe Velours

S428A WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Lusterko wewn. ściemniane automatycznie

S473A ARMAUFLAGE VORN Podłokietnik przedni

S494A SITZHEIZUNG FUER FAHRER/BEIFAHRER Podgrzwanie fotela kierowcy/pasażera

S502A SCHEINWERFER-WASCHANLAGE Spryskiwacze reflektorów

S508A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC)

S522A XENON-LICHT Światło ksenonowe

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S650A CD-LAUFWERK Odtwarzacz CD

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S661A RADIO BMW BUSINESS Radio BMW Business (C43)

S785A WEISSE BLINKLEUCHTEN Lampy kierunkowskazów białe

L801A DEUTSCHLAND-AUSFUEHRUNG Wersja krajowa Niemcy

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

S879A DEUTSCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, niemiecki

P972A COMFORT PAKET Pakiet komfort

 

 

Wyposażenie seryjne

 

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

S550A BORDCOMPUTER Komputer pokładowy

S832A BATTERIE IM KOFFERRAUM akumulator w bagażniku

S851A SPRACHVERSION DEUTSCH Wersja językowa, niemiecki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
gdzie ten mpakiet ? przedni zderzak to troche mało ...

Kris no co ty, auto ma przecież oba zderzaki M i nakładki progów też tyle że tego wszystkiego nie ma w vinie... do tego wypierdziany przodek do zera :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Lectaza: nie chcę zabrzmieć, jakbym się wymądrzał, bo sam ciągle szukam, ale patrząc na samochody, o które pytasz, radzę Ci dozbieraj kasy albo zmniejsz wymagania. Zaoszczędzisz sobie i czasu i rozczarowań. Pytasz np. o 320i czy 325i po lifcie, sporo poniżej 20 tys… zauważ, że nawet w naszym kraju cudów 318i potrafią być o kilka tysięcy droższe, a wcale nie są idealne. Co najmniej dwie osoby z forum mają do sprzedania bardzo ładne 320i, ale za ok. 30 i 35 000 PLN.

 

Kilka miesięcy temu zaczynałem szukać od 318i do max. 20 tys. zł. Naczytałem się i naoglądałem, straciłem mnóstwo czasu, a apetyt wzrósł do mocnego R6. Budżet też podniosłem znacznie (mam nadzieję, że wystarczająco), ale BMW dalej nie mam. Już nawet nie patrzę na ogłoszenia tylko zwróciłem się do kogoś, kto ma znacznie większe możliwości w tym temacie, bo naprawdę lepiej dołożyć, niż jeździć po kraju za tymi "okazjami". Szkoda czasu i kasy, bo trupów możesz się naoglądać w każdym komisie. :) Najlepsze E46 z ogłoszenia jakie ja do tej pory oglądałem, było prawie całe malowane i uderzone z przodu i z tyłu. Niby nic poważnego, ale to kwestia decyzji na co chcesz wydać zaoszczędzone pieniądze.

 

Już samo słowo "okazja" mówi trochę o tym ogłoszeniu i samochodzie. Handlarze nam prezentów robić nie będą, więc jeśli chcesz mieć samochód na kilka lat i nie dokładać do niego od razu 10 tys, jak pisałeś w innym temacie, to na takie chyba lepiej w ogóle nie patrzeć.

 

Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie,ze sie nie gniewam.

 

I masz racje. Jasne,ze lepiej dolozyc i miec swiety spokoj. Szukam czegos co nie przekroczy mojego budzetu wlasnie, czyli max 20-25k. Ale nie ma co sie rzucac z motyka na slonce jak to mowia. Chyba bede musial tak zrobic i dozbierac pare k.

Po prostu myslalem,ze 320 2.2 juz da sie kupic do tej sumy w dobrym stanie.

No nic, dziekuje Wam za pomoc, tak czy siak. Na chwile obecna chyba sobie po prostu odpuszcze te poszukiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

po rejestracji wnoszę że od Turka z Berlina.

do tego w takiej cenie więc nie ma się czego dobrego spodziewać jak jeszcze przycina na tym.

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie,ze sie nie gniewam.

 

I masz racje. Jasne,ze lepiej dolozyc i miec swiety spokoj. Szukam czegos co nie przekroczy mojego budzetu wlasnie, czyli max 20-25k. Ale nie ma co sie rzucac z motyka na slonce jak to mowia. Chyba bede musial tak zrobic i dozbierac pare k.

Po prostu myslalem,ze 320 2.2 juz da sie kupic do tej sumy w dobrym stanie.

No nic, dziekuje Wam za pomoc, tak czy siak. Na chwile obecna chyba sobie po prostu odpuszcze te poszukiwania.

 

Możesz szukac, ale lepiej 316i lub 318i.... poza tym jak szukasz auta do 25 tys zł, to nie wklejaj takich za 17 tys zł, bo to o 1/3 budżetu mniej.

Za 25 tys zł ładnego poliftowego 320i na pewno znajdziesz. Ale za 17 tys zł - mzoe byc problem. Jesli chcesz wydac 17 tys zł - szukaj czegos przed liftem: 318i, lub 320i albo 323i. Polifty w tej cenie raczej odpuść.

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
No ale zobaczcie, ten samochod zostal wystawiony za 18k + 4-5k oplat. TO juz jest praktycznie 22k+... Ten samochod trzeba oplacic, nawet akcyza nie jest zaplacona jak z gosciem gadalem.

Jeśli chcesz 318i sedan 143KM ze stycznia 2005r kompletnie nigdzie niedotkniętą i z oryginalnym przebiegiem 155tys km w cenie 25-26tys po opłatach to krzycz na priv albo publicznie :mrgreen: . Czarna, sport kierownica, 4x el.szyby, szyber, pdc, klimatronic, navi business, zmieniarka cd x6, grzane fotele, alu 16", podłokietniki, system załadunku, komputer BC, wszystko udokumentowane, 3 kluczyki + książka itd... może być 10.08.2013r na miejscu u mnie. Chyba że masz ciśnienie na 6 garnuszków to sorry, mnie tu nie było :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na miejscu, "wzrokowcowi" omawiana Bumka do gustu nie przypadnie.

Również odnoszę wrażenie, że fotki robione tak aby więcej ukryć niż pokazać.

 

Dołożone zderzaki i progi M-Pakietowe ............. jako minus bym nie zaliczył ............. bo w galeriach większość chce dokładać jak nie ma ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na miejscu, "wzrokowcowi" omawiana Bumka do gustu nie przypadnie.

Również odnoszę wrażenie, że fotki robione tak aby więcej ukryć niż pokazać.

 

Dołożone zderzaki i progi M-Pakietowe ............. jako minus bym nie zaliczył ............. bo w galeriach większość chce dokładać jak nie ma ;) .

 

akurat przy ciemnym kolorze auta zderzaki M-pakietowe sa mniej potrzebne moim zdaniem, bo ich po prostu nie widac. :)

 

a druga sprawa ze te zderzaki i progi bardzo się gryzą z chromem wokół szyb....

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maćku, ale można polemizować co do tego chromu w okół szyb oraz chromowanych nerek ...... bo to R6 przecież ;) .

 

Spasowanie przodu, braki w osłonach, najprawdopodobniej rdza na przednich błotnikach, fotki bryły autka w zaciemnieniu (domniemam aby jakieś defekty były mniej widoczne), jak wspomniał Zent "wycieraczki" :cool2: .............. no ale stanu technicznego oraz faktycznej bez-wypadkowości po zdjęciach nie stwierdzimy :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jedna zwykła a druga płaska.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.