Skocz do zawartości

Uszkodzone E90 Ziębice OSZUST!!!!! WBAVW1150a276268


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

http://otomoto.pl/bmw-320-atrakcyjne-bmw-e90-duza-nawi-z-C28139796.html

Przebieg 250 tys miało to auto dwa lata temu, byłem dzisiaj rano w ASO i dostałem wydruk za 55zł. Już mam dosyć sprawdzania jeżdżenia itp. strata pieniędzy i czasu.

Zna ktoś może godnego polecenia handlarza który jest normalny i nie sprzedaje przekrętów najlepiej kogoś z Dolnego Śląska.

A może i poszuka mi auta zagranicą. Chętnie kupię w Polsce opłacone ale to graniczy z cudem.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie ma najmniejszych szans na kupno tekiej uczciwej e90 za 30tys zł a nawet za 35tys targając ją z niemiec, opłacając i jeszcze na niej zarabiając ! Polak musi mieć w aucie mocne wyposażenie , niski przebieg w najniższej z możliwych cen dlatego handlarzyki muszą za tym nadąrzać, kiedy do mnie ktoś dzwoni i pyta o ewentualne uszkodzenia wysyłam zdjęcia jeśli auto takowe miało, następuje cisza! Mam dużo wyższe ceny od handlarzyków oszustów ale żadne auto nie ma cofniętego przebiegu większość nie miała nic robionego na karoserii i co z tego? Nic ! Kupujący i tak wybiera dobrą cenę a nie dobre auto czyli sam wymusza na handlarzyku tzw okazję :mad2: Poluj na takie auto od właściciela w PL On zarobic na nim nie musi więc jest większa szansa na "prawdziwka" :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Handlarstwo to taka profesja że robi się ludzi w ####

 

Inaczej nie mieli by prawa bytu.

 

Ale głupio gadasz!!! Jest mnóstwo salonów z autami używanymi, kt handlują uczciwie, dają gwarancje, dbają o klienta, więc nie genaralizuj. Oczywiście większość handlarzy to przekręt ale niedługo miejmy nadzieje wygina śmiercią naturalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie powtórzę to co napisał 320SI. Zobacz sobie na oferty zza zachodniej granicy i znajdź tam takie auto za taką kasę, doliczając koszty akcyzy, transportu i zarobku dla pośrednika.

 

http://tiny.pl/hsrjc

 

najtańszy strup kosztuje 33 tys zł plus te powyższe koszty. Na co liczysz, na prezent ?

 

Mediana z ofert (wszystkie przebiegi powyżej 150 tys km!), to wartość 51.500 zł. Widzisz gdzie jesteś z wartością 30 tys zł !

Do sprzedania: - E60 535xi LCI USA 2008 MT

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=222639


Dla amatorów "rynkowych" cen E60 535i/xi taka mała przestroga:

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=1983450#p1983450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Na pewno jakiś tam promil stara się grać fair, ale giną oni w morzu oszustów...

 

Niestety jest dokładnie tak jak piszesz Ty i 320SI. Polak kupuje cenę a nie samochód. Jak się sam nie natnie i nie nauczy na własnym przykładzie to nie ma co liczyć że użyje głowy i przestanie wierzyć w cuda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak napisali koledzy powyżej i tez powiem wszystko się zgadza ja niestety a może stety jestem w tej grupie handlarzy którzy importują auta ale nie mam najniższych cen ,ale auta kupuję albo przy autohausach albo u właścicieli prywatnych,kupuję auta droższe czyli takie które już tam płacone są średnio konkurencyjne nie mówiąc juz o kosztach sprowadzenia i o opłaceniu nielegalnej akcyzy itd. To wszystko robi cenę ale tak jak ktoś wyżej opisał potwierdzam ,a najlepiej jakbyś sam pojechał do de i zobaczył wymienił złotóweczki na ojro i miałbyś te kilka ojro i spróbuj kupić dobre auto w tej kwocie i szybko zostaniesz sprowadzony na ziemię,że za taką kasę z takim przebiegiem to tam w Niemczech auta nie ma ,pamiętaj jedno za darmo umarło,nie pisze tego złośliwie piszę to po to abyś nie był rozczarowany że za owe 30 tys zł nie można kupić dobrego auta takiego jakie chcesz ,no cóż takie są realia i an ja ani Ty tego nie zmienisz,ktoś tez napisał że są firmy które mają uczciwe auta tak mają uczciwe auta ale te auta nie mają też najniższych cen są to średnio ceny wyższe od standardowych a to dlatego że te firmy tez takiego auta nie dostały za darmo,przeleć sobie mobile.de i tak ja ktoś wyżej proponował policz i zobacz ceny zobaczysz co Tobie wyjdzie.... niestety nie ma lekko ,nawet jak nie chcesz dawać nic zarobić handlarzowi to wsiadaj i jedź sam i zobacz na własne oczy jak to wygląda i uwierz mi że za taką kwotę nie ma szans .... Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie ma najmniejszych szans na kupno tekiej uczciwej e90 za 30tys zł a nawet za 35tys targając ją z niemiec, opłacając i jeszcze na niej zarabiając !

dokładnie.

Dla tych co szukają okazji u handlarzy złomem.

w miarę, powtarzam w miarę do drobnych poprawek estetycznych a nie igła 2008 rok oglądałem teraz parę dla kumpla to od 8 koła euro w górę żeby było warto kupić.

polift >10.

przebiegi w granicach 150-200 tysi.

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

http://otomoto.pl/bmw-320-atrakcyjne-bmw-e90-duza-nawi-z-C28139796.html

Przebieg 250 tys miało to auto dwa lata temu, byłem dzisiaj rano w ASO i dostałem wydruk za 55zł. Już mam dosyć sprawdzania jeżdżenia itp. strata pieniędzy i czasu.

Zna ktoś może godnego polecenia handlarza który jest normalny i nie sprzedaje przekrętów najlepiej kogoś z Dolnego Śląska.

A może i poszuka mi auta zagranicą. Chętnie kupię w Polsce opłacone ale to graniczy z cudem.

 

Pozdrawiam.

 

Dla potomnych - coby było widać... :)

 

http://img829.imageshack.us/img829/4093/flww.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.