Skocz do zawartości

BMW X5 E53 Wentylator klimy


Norbert273

Rekomendowane odpowiedzi

BMW X5 E53 3.0d 2004r Koledzy mam ptanko bo nie chodzi mi wentylator od klimy, pytanie czy po odłonczeniu kostki od wentylatora mowa o kablu zasilającym i po podłonczeniu dwuch kabelków z żarówką to powinna zaświecić się żarówka oznaczająca że jest prąd oczywiście mowa na zapalonym silniku i przy włonczonej klimie a u mnie nie świeci czyli tak jak by nie dochodziło zasilanie inaczej brak pradu na kablu zasilającym.Pompa od klimy chodzi, czynnik zmieniałem, chłodzi podczas jazdy na postoju kiepsko bo wentylator nie chce się uruchomić.Proszę o pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak czytał to wcześnie tylko gość pisze że pompa się nie załonczy jak wentylator nie działa a to nie prawda bo u mnie właśnie wygląda na to że nie dochodzi napięcie do wentylatora a po włonczeniu klimy pompa się załancza i chłodzi tylko podczas jazdy lepiej a na postoju kiepsko bo powinien się załonczyć wentylator żeby schłodził czynnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego sfinks gdzie jest przekażnik od wentylatorów bo bespieczniki mam dobre prawdopodobnie może być spalony przekaznik bo poprostu nie dochodzi mi prąd do wentylatora chyba że brakuje któregos bespiecznika jkbyś mógł pomóc który przekaznik odpowiada wentylatorom i który bespiecznik Dzięki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
Zmień mechanika, bo zaczyna się wymienianie całego auta i może się trafi na przyczynę! A wentylatory od klimy często padaja w E53 jak i E39 (takie same środki, tylko mocowanie inne). Całe sterowanie jest w wentylatorze własnie, strąd ich taka wysoka cena!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.