Skocz do zawartości

19-21.07.2013 I Ogólnopolski zlot e9x.


Wlodi

Rekomendowane odpowiedzi

Na wszelki wypadek wezcie parasol po prostu i kurtki:) aby nie marznac jak w toruniu ;)

i bez narzekania... pogoda to pogoda... deszcz tez ma swoje uroki... mozna robic ladne zdjecia w deszczu...

Chyba ze bedzie grado napierniczanie z nieba sierczystym lognistym deszczem z pierunami no to moze byc juz nieciekawie... ;)

 

to bedziemy integrować się z koloniami :8)

http://i42.tinypic.com/2u7vjag.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 680
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam ponownie koledzy i kolezanki! ;-)

 

Otoz sprawa wyglada tak w naszym zwiazku ze jestem pewny iz moja dama powie "TAK" bo juz od roku mnie meczy o zareczyny i to ona wybrala sobie "niebyle jaki" pierscionek ;-) Do mnie tylko nalezy zorganizowanie tej akcji ktora dziewczyny uwielbiaja i chca pamietac przez lata w ktorej to facet mowi swoje "dyrdymaly" a dziewczyna placze i mowi "TAK" xD I tak jak juz wspomnialem dlugo sie zastanawialem nad tym jak jej zorganizowac takie zareczyny ktore bedzie pamietala i wspominala. Powiedziala mi tylko ze ma byc oryginalnier, sentymentalnie i pamietliwie ;-) I wtedy doszedlem do wniosku ze w czasie kiedy bede sie zareczal bedzie takze i zlot ;-) No i zglosilem sie do was z pomoca... ;-)

 

A dlaczego wlasnie na zlocie? I dlaczego jestem pewien ze bedzie bardzo zadowolona? Otoz poznalem swoja dame jak kupywalem 3 lata temu BMW E46... Mielismy to auto rok czasu i spedzielismy przy tym aucie bardzo mile chwile... Zarazilem ja ta marka jak i pasja o samochodach. To dzieki mnie polubila BMW i auta... Po roku czasu niestety auto z niewiadomych powodow nam sie spalilo... Po czym wyjechalismy do Anglii i tam zarobilismy wspolnie pieniadze za ktore kupilismy BMW E90 Sedan ;-) Po pol roku pojawil sie nowy cel na horyzoncie a wraz z nim lepsza praca i lepsze pieniadze ;-) No i tak to stalismy sie posiadaczami BMW E93 M Sport. To bylo moje marzenie i jej i jedyne dopelnie jej jakich kolwiek marzen to zareczyny, slub i dziecko ;-) Takze zareczyny na zlocie wsrod pieknych aut i wspanialych ludzi ktorzy maja ta sama pasje to bedzie cos niesamowitego... ;-) Dlatego tak bardzo chce abyscie troszke mi pomogli w tym aby ona miala niezapomniane zareczyny i dlugo to wspominala... Naprawde jest tak warta... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie koledzy i kolezanki! ;-)

 

Otoz sprawa wyglada tak w naszym zwiazku ze jestem pewny iz moja dama powie "TAK" bo juz od roku mnie meczy o zareczyny i to ona wybrala sobie "niebyle jaki" pierscionek ;-) Do mnie tylko nalezy zorganizowanie tej akcji ktora dziewczyny uwielbiaja i chca pamietac przez lata w ktorej to facet mowi swoje "dyrdymaly" a dziewczyna placze i mowi "TAK" xD I tak jak juz wspomnialem dlugo sie zastanawialem nad tym jak jej zorganizowac takie zareczyny ktore bedzie pamietala i wspominala. Powiedziala mi tylko ze ma byc oryginalnier, sentymentalnie i pamietliwie ;-) I wtedy doszedlem do wniosku ze w czasie kiedy bede sie zareczal bedzie takze i zlot ;-) No i zglosilem sie do was z pomoca... ;-)

 

A dlaczego wlasnie na zlocie? I dlaczego jestem pewien ze bedzie bardzo zadowolona? Otoz poznalem swoja dame jak kupywalem 3 lata temu BMW E46... Mielismy to auto rok czasu i spedzielismy przy tym aucie bardzo mile chwile... Zarazilem ja ta marka jak i pasja o samochodach. To dzieki mnie polubila BMW i auta... Po roku czasu niestety auto z niewiadomych powodow nam sie spalilo... Po czym wyjechalismy do Anglii i tam zarobilismy wspolnie pieniadze za ktore kupilismy BMW E90 Sedan ;-) Po pol roku pojawil sie nowy cel na horyzoncie a wraz z nim lepsza praca i lepsze pieniadze ;-) No i tak to stalismy sie posiadaczami BMW E93 M Sport. To bylo moje marzenie i jej i jedyne dopelnie jej jakich kolwiek marzen to zareczyny, slub i dziecko ;-) Takze zareczyny na zlocie wsrod pieknych aut i wspanialych ludzi ktorzy maja ta sama pasje to bedzie cos niesamowitego... ;-) Dlatego tak bardzo chce abyscie troszke mi pomogli w tym aby ona miala niezapomniane zareczyny i dlugo to wspominala... Naprawde jest tak warta... ;-)

 

wchodzimy w to i już Pomożemy nak się da. Jak będzie trzeba to moja dama zajmie sie Twoją a my pobiegniemy knuć przy autach i je ustawimy :8) :cool2:

http://i42.tinypic.com/2u7vjag.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, możemy ustawić auta w serduszko albo inny romantyczny kształt :mrgreen: ///M jak miłość :mrgreen: :mrgreen:

 

Na pewno wszystko wypali i to będzie cudowny zlot dla wszystkich, a dla Was szczególnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki Joozek ;-) Mam nadzieje ze caly plan wypali i bedzie to fajnie wygladalo ;-)

 

 

Tylko żebym wszystko ładnie ogarnął. Wskoczyliście z tymi zaręczynami jak nie wiem co. Ciesze się bo super sprawa. Wydaje mi się że można to rozegrać albo o zachodzie słońca (jest tam molo i możesz oświadczyć się sam bez nas - my możemy czekać na parkingu z autami odpalonymi aż wbiegniecie szczęśliwi i zaczniemy pokaz świateł i klaksonów :8) Wiesz- znajdziemy konsensus pomiędzy romantyzmem a zlotem i samochodami)

 

Coś czuję że będę miał pracowitą sobotę :lol: Ale najważniejsze żebyście byli zadowoleni i żeby każdemu się podobało spotkanie! Niech to stanie się naszą tradycją :wink:

http://i42.tinypic.com/2u7vjag.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INFORMACJA OFICJALNA

 

NIE MA WPŁATY ZALICZKI ZA POKOJE! CAŁĄ KWOTĘ ZA SIEBIE REGULUJEMY NA MIEJSCU!

 

DALEJ...

 

KTO Z OSÓB NOCUJĄCYCH JE ŚNIADANIE / OBIAD - MUSI TO NAPISAĆ - zrobimy listę i podamy do ośrodka.

 

Kto z osób będzie na grillu w sobotę - również proszę napisać (koszta grilla to 35zł -przypominam).

Z grilla korzystają osoby, które nocują (ale myślę,że trafi się kiełbasa i dla tych co zostaną do wieczora na spocie :8) )

Proszę pamiętać,że możemy zabierać swoje produkty na grilla! W cenie mam po kiełbasie/kaszance/sałatce i herbacie chyba.

 

Tworzę listę osób, które wykupują śniadanie/obiad:

1.Joozek - 4 porcje - śniadanie -sob-nd./ obiad?-do ustalenie

2.Wlodi - 2 porcje - śniadanie -sob-nd./ obiad?-do ustalenia

 

 

UWAGA!! DOPISZCIE KIEDY SNIADANIA ZAMAWIACIE! PIATEK/SOBOTA/NIEDZIELA! :wink: ŻEBY NIE BYŁO ŻE TYLKO JEDNO SNIADANIE MACIE

Lista grilla:

1.Joozek 4 os.

2.Wlodi 2 os.

 

P.S.

Do wpisywania się na listę - zedytujcie listę dopisując siebie i liczbę porcji :cool2:

Edytowane przez Joozek
http://i42.tinypic.com/2u7vjag.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INFORMACJA OFICJALNA

 

NIE MA WPŁATY ZALICZKI ZA POKOJE! CAŁĄ KWOTĘ ZA SIEBIE REGULUJEMY NA MIEJSCU!

 

DALEJ...

 

KTO Z OSÓB NOCUJĄCYCH JE ŚNIADANIE / OBIAD - MUSI TO NAPISAĆ - zrobimy listę i podamy do ośrodka.

 

Kto z osób będzie na grillu w sobotę - również proszę napisać (koszta grilla to 35zł -przypominam).

Z grilla korzystają osoby, które nocują (ale myślę,że trafi się kiełbasa i dla tych co zostaną do wieczora na spocie :8) )

Proszę pamiętać,że możemy zabierać swoje produkty na grilla! W cenie mam po kiełbasie/kaszance/sałatce i herbacie chyba.

 

Tworzę listę osób, które wykupują śniadanie/obiad:

1.Joozek - 4 porcje - śniadanie/ obiad?-do ustalenie

2.Wlodi - 2 porcje - śniadanie / obiad?-do ustalenia

 

 

Lista grilla:

1.Joozek 4 os.

2.Wlodi 2 os.

3.Dominiator 2 os.

:cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mozna cos wiecej zamowic do jedzenia i picia czy bede musial zasowac w papuciach gdzies do sklepu (a to moze troche potrwac zwlaszcza jak bedzie 3 do przodu 2 do tylu :cool2: ) :?:

do jedzenia gorzej-musi ośrodek mieć wcześniej informacje. Na grilla bierzemy tez swoje żarcie i picie. Oni oferują nam jedynie drobiazgi do grilla.

 

DOPISUJCIE SIE DO LISTY ILE ŚNIADAŃ I KTÓREGO DNIA!!!!!! to samo tyczy się obiadów.

 

PROSZĘ WKLEJAĆ TYLKO LISTĘ BEZ TEKSTU MOJEGO Z INFORMACJAMI :!:

http://i42.tinypic.com/2u7vjag.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

INFORMACJA OFICJALNA

 

NIE MA WPŁATY ZALICZKI ZA POKOJE! CAŁĄ KWOTĘ ZA SIEBIE REGULUJEMY NA MIEJSCU!

 

DALEJ...

 

KTO Z OSÓB NOCUJĄCYCH JE ŚNIADANIE / OBIAD - MUSI TO NAPISAĆ - zrobimy listę i podamy do ośrodka.

 

Kto z osób będzie na grillu w sobotę - również proszę napisać (koszta grilla to 35zł -przypominam).

Z grilla korzystają osoby, które nocują (ale myślę,że trafi się kiełbasa i dla tych co zostaną do wieczora na spocie :8) )

Proszę pamiętać,że możemy zabierać swoje produkty na grilla! W cenie mam po kiełbasie/kaszance/sałatce i herbacie chyba.

 

Tworzę listę osób, które wykupują śniadanie/obiad:

1.Joozek - 4 porcje - śniadanie/ obiad?-do ustalenie

2.Wlodi - 2 porcje - śniadanie / obiad?-do ustalenia

3.Robi69 - 1 porcja - śniadanie/sobota, śniadanie/niedziela, obiad/sobota

 

 

Lista grilla:

1.Joozek 4 os.

2.Wlodi 2 os.

3.Dominiator 2 os.

4.Robi69 1 os.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tworzę listę osób, które wykupują śniadanie/obiad:

1.Joozek - 4 porcje - śniadanie/ obiad?-do ustalenie

2.Wlodi - 2 porcje - śniadanie / obiad?-do ustalenia

3.Robi69 - 1 porcja - śniadanie/sobota, śniadanie/niedziela, obiad/sobota

4.Olo46 = 2 porcje -śniadanie/sobota, śniadanie/niedziela, obiad uzależniony od planu dnia, zależy o której grill i czy jest jakaś alternatywa poza obiadem hotelowym

 

Lista grilla:

1.Joozek 4 os.

2.Wlodi 2 os.

3.Dominiator 2 os.

4.Robi69 1 os.

5.Olo46 2 os.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tworzę listę osób, które wykupują śniadanie/obiad:

1.Joozek - 4 porcje - śniadanie/ obiad?-do ustalenie

2.Wlodi - 2 porcje - śniadanie / obiad?-do ustalenia

3.Robi69 - 1 porcja - śniadanie/sobota, śniadanie/niedziela, obiad/sobota

4.Olo46 = 2 porcje -śniadanie/sobota, śniadanie/niedziela, obiad uzależniony od planu dnia, zależy o której grill i czy jest jakaś alternatywa poza obiadem hotelowym

5. Ebarylska - 1 porcja - śniadanie/niedziela, obiad/sobota (jeśli nie mamy innej alternatywy)

 

Lista grilla:

1.Joozek 4 os.

2.Wlodi 2 os.

3.Dominiator 2 os.

4.Robi69 1 os.

5.Olo46 2 os.

6. Ebarylska 1 os.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tworzę listę osób, które wykupują śniadanie/obiad:

1.Joozek - 4 porcje - śniadanie/ obiad?-do ustalenie

2.Wlodi - 2 porcje - śniadanie / obiad?-do ustalenia

3.Robi69 - 1 porcja - śniadanie/sobota, śniadanie/niedziela, obiad/sobota

4.Olo46 = 2 porcje -śniadanie/sobota, śniadanie/niedziela, obiad uzależniony od planu dnia, zależy o której grill i czy jest jakaś alternatywa poza obiadem hotelowym

5. Ebarylska - 1 porcja - śniadanie/niedziela, obiad/sobota (jeśli nie mamy innej alternatywy)

6. Vale46 - 2 porcje - śniadanie/sobota, obiad/sobota

 

Lista grilla:

1.Joozek 4 os.

2.Wlodi 2 os.

3.Dominiator 2 os.

4.Robi69 1 os.

5.Olo46 2 os.

6. Ebarylska 1 os.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tworzę listę osób, które wykupują śniadanie/obiad:

1.Joozek - 4 porcje - śniadanie/ obiad?-do ustalenie

2.Wlodi - 2 porcje - śniadanie / obiad?-do ustalenia

3.Robi69 - 1 porcja - śniadanie/sobota, śniadanie/niedziela, obiad/sobota

4.Olo46 = 2 porcje -śniadanie/sobota, śniadanie/niedziela, obiad uzależniony od planu dnia, zależy o której grill i czy jest jakaś alternatywa poza obiadem hotelowym

5. Ebarylska - 1 porcja - śniadanie/niedziela, obiad/sobota (jeśli nie mamy innej alternatywy)

6. Vale46 - 2 porcje - śniadanie/sobota, obiad/sobota

7.Konrad553-1 porcja -śniadanie/niedziela,obiad sobota (do ustalenia)

 

Lista grilla:

1.Joozek 4 os.

2.Wlodi 2 os.

3.Dominiator 2 os.

4.Robi69 1 os.

5.Olo46 2 os.

6. Ebarylska 1 os.

7.Konrad553 1 os,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tworzę listę osób, które wykupują śniadanie/obiad:

1.Joozek - 4 porcje - śniadanie/ obiad?-do ustalenie

2.Wlodi - 2 porcje - śniadanie / obiad?-do ustalenia

3.Robi69 - 1 porcja - śniadanie/sobota, śniadanie/niedziela, obiad/sobota

4.Olo46 = 2 porcje -śniadanie/sobota, śniadanie/niedziela, obiad uzależniony od planu dnia, zależy o której grill i czy jest jakaś alternatywa poza obiadem hotelowym

5. Ebarylska - 1 porcja - śniadanie/niedziela, obiad/sobota (jeśli nie mamy innej alternatywy)

6. Vale46 - 2 porcje - śniadanie/sobota, obiad/sobota

7.Konrad553-1 porcja -śniadanie/niedziela,obiad sobota (do ustalenia)

8. Matti - 2 porcje - śniadanie w niedzielę, obiad/sobota

 

Lista grilla:

1.Joozek 4 os.

2.Wlodi 2 os.

3.Dominiator 2 os.

4.Robi69 1 os.

5.Olo46 2 os.

6. Ebarylska 1 os.

7.Konrad553 1 os,

8. Matti 2 os.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista osób, które wykupują śniadanie/obiad:

1.Joozek - 4 porcje - śniadanie/ obiad?-do ustalenie

2.Wlodi - 2 porcje - śniadanie / obiad?-do ustalenia

3.Robi69 - 1 porcja - śniadanie/sobota, śniadanie/niedziela, obiad/sobota

4.Olo46 = 2 porcje -śniadanie/sobota, śniadanie/niedziela, obiad uzależniony od planu dnia, zależy o której grill i czy jest jakaś alternatywa poza obiadem hotelowym

5. Ebarylska - 1 porcja - śniadanie/niedziela, obiad/sobota (jeśli nie mamy innej alternatywy)

6. Vale46 - 2 porcje - śniadanie/sobota, obiad/sobota

7.Konrad553-1 porcja -śniadanie/niedziela,obiad sobota (do ustalenia)

8. Matti - 2 porcje - śniadanie w niedzielę, obiad/sobota

9 kacpercio - 1 porcja - śniadanie/sobota, śniadanie/niedziela (obiady we własnym zakresie - jakieś knajpy w okolicy chyba są ;))

 

Lista grilla:

1.Joozek 4 os.

2.Wlodi 2 os.

3.Dominiator 2 os.

4.Robi69 1 os.

5.Olo46 2 os.

6. Ebarylska 1 os.

7.Konrad553 1 os,

8. Matti 2 os.

9. kacpercio 1 os.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.