Skocz do zawartości

19-21.07.2013 I Ogólnopolski zlot e9x.


Wlodi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy
Tak z ciekawości ustalone jest już miejsce spotu?

Pytanie czy osoby dojeżdżające na jeden dzień także będą mogły skorzystać z parkingu pod hotelem jeśli tam będzie spot?

http://smardzewice.bc-o.pl/

 

Nikt inny nie odpisuje a nie chce mi sie wydzwaniac. No i tutaj mamy dobre ceny :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 680
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie ma takiego pojedynczego tapczanu, którego nie dało by się zestawić z innym :D

spoko.


http://emoty.blox.pl/resource/4_1_107v.gif

" Producenci dopuszczają zużycie 1 litra oleju na 1000 km. To tak, jakby uznać, że człowiek mający 38,5 st C jest zdrowy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Raczej o której konczymy pracę w piątek ;).

Doba chyba od 14. Wiem że nie wszyscy jadą w piątek - część wpada w sobote i zostaje do niedzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Trzeba zmienic hotel...
Witam!

w każdym pokoju są pojedyncze tapczany.

Chyba każdy z nas ma w domu podwójne łóżko, więc możemy się tą jedną lub dwie noce "przemęczyć" ;)

 

Jak się da, nie robić żadnych przedpłat itp bo jak się okaże, że ktoś nie będzie mógł przyjechać to mu kasa przepadnie.

Płacimy na miejscu jak przyjedziemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zmienic hotel...
Witam!

w każdym pokoju są pojedyncze tapczany.

Chyba każdy z nas ma w domu podwójne łóżko, więc możemy się tą jedną lub dwie noce "przemęczyć" ;)

 

Jak się da, nie robić żadnych przedpłat itp bo jak się okaże, że ktoś nie będzie mógł przyjechać to mu kasa przepadnie.

Płacimy na miejscu jak przyjedziemy.

 

ja jadę z moją lubą więc pojedynczy tapczan mi nie straszny. A ktoś z forumowiczów dzieli z kimś pokój? bo tu będzie lipa. 2 gości co się znają z forum na jednym rapczanie? :lol: trzeba wziąć dużo % :wink:

http://i42.tinypic.com/2u7vjag.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
To jak to jest, pokój 2-osobowy i jest tapczan dla jednej osoby :?: Ja myślałem, że są po prostu pojedyncze tapczany, ale dwa, to już wiadomo skąd ta cena :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wszystko pewne ze zlotem? Bo ja na dwie noce rezerwacja na dwie osoby jak najbardziej przyjadę :D

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to nie wiem, ale w tytule jest "ZLOT E9X".

może niech tak zostanie?


http://emoty.blox.pl/resource/4_1_107v.gif

" Producenci dopuszczają zużycie 1 litra oleju na 1000 km. To tak, jakby uznać, że człowiek mający 38,5 st C jest zdrowy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Myśle że pojedyncze przypadki odstępstw można dopuścic... Mówie tu raczej o serii F lub e6x e8x do tego seria wszelkie X'y. Raczej w stronę nowszych modeli niż starszych. Ja ogólnie nie chciałbym żeby ktoś wpadł kopcącą 3er rocznik koncówka poprzedniego wieku z głośnym tłumikiem i zaczął upalać :mad2: . Sorry za szczerość ale niektórzy cięzko pracują na opinie kierowcy BMW - buraka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle że pojedyncze przypadki odstępstw można dopuścic... Mówie tu raczej o serii F lub e6x e8x do tego seria wszelkie X'y. Raczej w stronę nowszych modeli niż starszych. Ja ogólnie nie chciałbym żeby ktoś wpadł kopcącą 3er rocznik koncówka poprzedniego wieku z głośnym tłumikiem i zaczął upalać :mad2: . Sorry za szczerość ale niektórzy cięzko pracują na opinie kierowcy BMW - buraka.

 

AMEN! - doceniam szczerosc...

 

Ale...

jak ktos podjedzie zadbana E30... to nie pogardzimy... :cool2:

No ale to Wlodi jest organizator, niech on decyduje jakie fury maja wjazd a jakie nie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Nie ma takiej opcji żebym ja jednoosobowo miał decydować kto ma wjazd a kto nie . To jest bardzo korupcjogenne. Jeszcze ktoś będzie chciał mi dać łapówkę i będę musiał dzwonić do CBA ;).

A tak serio to jak ktoś ma

Z A D B A N A

i

D O B R Z E U T R Z Y M A N A - N I E Z W I E Ś N I A C Z O N A

starszą bunię to niech tu napisze w temacie i tyle. Stany kolekcjonerskie jak ta e30 Cabrio na Wyszkowskich blachach którą widziałęm w Toruniu mile widziane :norty: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

635 CSI Cabrio to rzadko widywane auto na naszych drogach i nie tylko. Więc jeśli kolega miałby przyjechać czymś innym niż e9x to wolałbym aby to było właśnie to auto a nie F01 które widuje się na co dzień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.