Skocz do zawartości

19-21.07.2013 I Ogólnopolski zlot e9x.


Wlodi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 680
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie a przygarniecie kropka? ''szóstkę'' ?

 

Zapraszamy :D

 

Ja dam odpowiedz jak będę pewna ile osób jedzie ze mną. Na pewno zostanę na noc z soboty na niedziele. Raczej jeden pokój wystarczy, ale napiszę PW na dniach jak będę miała pewność. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Czekam do niedzieli do końca dnia i zaczynam pisac maile do hoteli w sprawie ulokowania. Kto się nie dopisze będzie ogarniał potem na własną rękę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bede na 100% na jedna noc, tyle ze na 50% jestem pewien co do tego czy bede sam czy nie... ale na pewno jedynke na noc biorę :P

SPRZEDAM : komplet zderzaków ori e92 (barberarot metallic)


Moje e92 : http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=214546

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Witam!

pokój 1 osobowy - 80 zł.

pokój 2 osobowy - 100 zł.

pokój 3 osobowy - 150 zł.

pokój 4 osobowy - 200 zł.

 

 

Czy dokonać rezerwacji ?

 

Pozdrawiam

Agnieszka Bielas

 

Zaklepuje zgodnie z rozpiska z pierwszej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, może być! Ważne żeby było miejsce na ognisko i łazienka w pokoju :lol:

 

Ja za to byłem dziś w PA i rozmawiałem z przemiłą Panią od marketingu. Są otwarci na propozycje ale muszę im sprzedać ten pomysł spotu i to jak najlepiej , tak by góra się zgodziła. :wink:

Potrzebować będę liczbę uczestników (im więcej tym lepiej) - Także każdy, nawet Ci co nie śpią , niech mi napiszą na PW kto będzie - nie muszą pisać osoby z listy z 1 strony.

 

Nie wiem jeszcze czy ewentualny pokaz czy coś byłby w Łodzi w PA czy tam u nas na miejscu. Wszystko zależy od właściciela salonu itd.

Będę się starał jak mogę by doszło to do skutku. Czy planujemy jakieś inne atrakcje? Jak tak to proszę o propozycje.

 

Włodi napisz jak będzie wygląda ta rezerwacja tam. Chodzi mi o przedpłatę/czy z góry na miejscu płacimy itd. Zróbmy to tak by odciążyć Włodiego z ewentualnych kosztowych czy coś.

 

Pozdrawiam!

:cool2:

http://i42.tinypic.com/2u7vjag.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tej paradzie, byłem akurat w salonie. Pewnie,że możemy coś takiego zrobić. Jakąś np. małą wycieczkę krajobrazową po terenie w okół zalewu czy coś. Kolumnę się zrobi a fatgrandma będzie nam piękne ujęcie sadził ( oczywiście na zmianę by jego cacuszko też było widać na filmach :8)

Inne plany?

http://i42.tinypic.com/2u7vjag.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Jest opcja na zrobienie kodowania przy okazji spotu. Pisała do mnie osoba która miała robić grupowe kodowanie w Łódzkim. Zaproponowała zrobienie kodowania razem ze spotem.

Ja nie wiem jak to ma wyglądać więc może ktoś się wypowie kto był na takim kodowaniu grupowym u dziqska. To tylko propozycja. Nie chce żeby zlot był dodatkiem do kodowania a kodowanie dodatkiem do spotu. Ktoś brał w tym udział ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawno mnie tu nie było a tu taki temat :) Mam natomiast pytanie o której planujecie wyjazd z Warszawy? jeżeli rano to ja bez noclegu natomiast w przypadku wyjazdu wieczorem lub 17-18 to będę musiał się zastanowić nad noclegiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

 

Witam!

nie ma potrzeby wpłaty zaliczki, płatność gotówka, terminal pon.-pt. w godz. 08:00-20:00 (sobota lub niedziela możemy ustalić konkretną godzinę) , przelew.

Co do parkingu mamy na terenie ośrodka trzy parkingi.

 

 

 

Pozdrawiam

Agnieszka Bielas

Ktoś wie o co chodzi? To albo zaliczka jest albo jej nie ma :/. I o co chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń najlepiej do niej aby się upewnić ale czytając to co napisała ta kobitka wynika, że płatność na miejscu o umówionej godzinie może być gotówką, przelewem lub kartą (i że płatność kartą jest możliwa tylko od poniedziałku do piątku ) i to jest do ustalenia. Więc zadzwoń do niej i się umów, że zapłacimy jej gotówką w dniu przyjazdu i tyle. Nie wiem czy rachunek zbiorczy będzie bo jeśli tak to trochę wcześniej musimy zrzutkę zrobić albo tobie przelewy na konto dzień/dwa wcześniej puścić. Edytowane przez kacpercio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.