Skocz do zawartości

19-21.07.2013 I Ogólnopolski zlot e9x.


Wlodi

Rekomendowane odpowiedzi

No niestety tym razem jade Z4 , wpadne z moja zonka w sobote , jakies namiary aby w nawigacje wklepac sa czy wystarczy sama miejscowosc? pozdro

A i jakie atrakcje beda slyszalem ze paintball ? jak co to tez sie pisze ale dajcie znac o ktorej tak abym sie nie spoznil :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 680
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No niestety tym razem jade Z4 , wpadne z moja zonka w sobote , jakies namiary aby w nawigacje wklepac sa czy wystarczy sama miejscowosc? pozdro

A i jakie atrakcje beda slyszalem ze paintball ? jak co to tez sie pisze ale dajcie znac o ktorej tak abym sie nie spoznil :D

kolego, przeczytaj wątek a zwłaszcza 1stronę. Tam jest wszystko opisane. Jeśli chcesz zobaczyć ciekawe rzeczy to bądź od rana- 10 rano czy coś takiego. Dokładny plan soboty ustalę z Wlodim za czas jakiś :8) odwiedzajcie ten wątek :!:

http://i42.tinypic.com/2u7vjag.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Wczoraj mnie naszła myśl co do zlotu.

Myśle że nalęzy zebrać zaliczkę na poczet pokoi - tak jakby nagle się miało okazać że prognoza pogody zapowiada 8 st C i ilość chętnych spadnie. co myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mnie naszła myśl co do zlotu.

Myśle że nalęzy zebrać zaliczkę na poczet pokoi - tak jakby nagle się miało okazać że prognoza pogody zapowiada 8 st C i ilość chętnych spadnie. co myślicie ?

 

Nie będę protestować.

 

PS. Na CICa zbierasz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Mam inne plany póki co ;) ciiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Proszę o przesłanie do mnie PW z imieniem i nazwiskiem - muszę zrobić listę uczestników którą wyślę do Ośrodka w poniedziałek .

W poniedziałek (lub szybciej - jak tylko dostane ) wrzuce tu dane do przelewu - przelewacie na konto Ośrodka - żeby nie było że to na moje CIC ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
a ja znam wszystkich.... tylko z forum :shock: :shock: :shock: takze nie macie tak zle

 

Ja i z forum nie znam wszystkich :D :) :oops:

 

Zaliczka dobry pomysł . Ja lecę w piątek od strony Przemyśla lub Rzeszowa . Jakby ktoś po drodze leciał to info na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Może wystarczy tylko konto , tytuł wpłaty ZLOT BMW 1-2 NOCLEG POKÓJ 1-2 OSOBOWY, każdy kto wpłacił dopisze się

1.XXXXXXXXXXX - wpłacona zaliczka 80 zł

itd.

 

Chyba dorośli jesteśmy :wink: bo mamy prawo jazdy :D , hm .... , chociaż niewiadomo :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgłaszać się ludziska do wlodiego :8)

 

dzwoniłem do ośrodka by zaklepać parking tylko dla nas. Skończy się tak że będę musiał tam pojechać i to ustalić przed zlotem. Dysponują oni 4parkingami z czego interesuje mnie jeden duży. Chcę go wygrodzić i zająć tylko dla nas. Jest na to szansa :8) ne chcę żeby na zdjęciach były beemki a wśród nich jakieś obce auto czy coś... będzie dobrze. Z premium arena dogaduje szczegóły już i wiem że bedzie super.

 

Pamiętać musimy że są tam kolonie i masa dzieci-zachowanie, alkohol itd.musi być dostosowane do sytuacji :wink: ale to jeszcze obgadamy.

 

pozdrawiam,

http://i42.tinypic.com/2u7vjag.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Pamiętajcie proszę wszyscy że jak nas widzą tak nas piszą - wszyscy razem pracujemy na zmianę postrzegania stereotypowego kierowcy BMW - buraka ;).

Wierze, że nikomu nie trzeba będzie zwracac uwagi.

Wiem, że być może będą ludzie spoza forum - prośba aby czuli się dobrze i w razie konieczności wszyscy będzecie reagować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie proszę wszyscy że jak nas widzą tak nas piszą - wszyscy razem pracujemy na zmianę postrzegania stereotypowego kierowcy BMW - buraka ;).

Wierze, że nikomu nie trzeba będzie zwracac uwagi.

Wiem, że być może będą ludzie spoza forum - prośba aby czuli się dobrze i w razie konieczności wszyscy będzecie reagować.

 

Dzięki, że to napisałeś Wlodi!

wierzę że będzie super!

http://i42.tinypic.com/2u7vjag.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Rozumiem , że nr konta zostanie podany na które mamy wpłacać żaliczkę :?:

Czekam na odpowiedz z Ośrodka w tej sprawie. Inicjatywa zaliczek wyszła z mojej strony - Ośrodek bardzo nam poszedł na rękę z rezerwacjami. Jeśli odpiszą, że nie chcą zaliczek to my będziemy zadowoleni bo mniej zamieszania a i organizator będzie miał spokojne sumienie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlodi jeszcze jedna rzecz przyszła mi do głowy. Może jak wszyscy będziemy jeść tam śniadanie i obiad to można coś ponegocjowac i przy okazji ich uprzedzić? Chyba, że ten temat był już poruszany, a mnie to umknęło ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.