Skocz do zawartości

nawigacja z radiem bez zmiany deski e90 luknijcie.


faryzeusz405

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 199
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
ostatnie roczniki czyli 2011 chyba mialy mozliwosc wgrania polskiego menu, wszystkie inne przerobki konczyly sie po pewnym czasie nieprawidlowa praca navi, cos sie zawsze sypalo, poszukaj na forum, w starych modelach 2005, 2006 nie ma ori polskiego
Krzysztof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cała elektryka jest robią w chinach ale na licencji bmw tak samo jak plastiki zresztą co nie jest robione dziś w chinach ale ktoś daje na to licencje i mogą używać loga BMW bo do czegoś on zobowiązuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie właśnie wgrałem nową mapę od igo primo ;) do tej chińszczyzny :cool2: miałem oryginalną igo8 podmieniłem mapę (Q4,2012), do tego jeszcze głosy nowe i śmigam aż miło :cool2: Walczę jeszcze tylko z podtrzymaniem pamięci w tym radiu bo jest problem hmmm zamieniłem kabel żółty na czerwony ale nic nie dało bo chyba całą elektrykę komputer po jakimś czasie wyłącza i nie mam napięcia na 12v (czerwony). Teraz zrobię tak, podepnę 12v prosto od bezpiecznika i powinno już działać .

Mam jeszcze pytanie do TYCH którzy coś takiego mają jak u WAS radio FM odbiera? bo u mnie musiałem zastosować antenę wewnętrzną bo na tej oryginalnej to szumy miałem. Radio cały czas szukało fali nie obcinałem końcówki oryginalnej tylko zakupiłem przejściówkę do tego kabla antenowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wszystko jasne :lol: antena ori ma kabel który jest od wzmacniacza musiałem go połączyć z + , 12v podprowadzone na stałe z bezpiecznika F62 :cool2: tylko nie potrzebnie kupowałem przejściówkę do anteny bo okazało się że ta oryginalna kostka nie łączyła i musiałem ją po prostu obciąć i połączyć kable :cool2: Wszystko śmiga aż miło . A to wszystko dzięki mojemu Kuzynowi który to zrobił ! Odnośnie tej pani z 29 Listopada to może sobie ten zakład zamknąć :mrgreen: bo to co naopowiadała mi o tym radiu to teraz powinna się wstydzić! ale to już inna sprawa . I na koniec CHIŃSZCZYZNA nie jest taka zła !!! Pozdrawiam. :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hej kolego.

Mam podobny problem z radiem DYNAVIN. Podpowiedz może jak dokładnie zrobiłeś z tą anteną. Po wymianie radia przestaje działać wzmacniacz antenowy i jest trochę lipa z radiem. Zastosowałem dodatkowy wzmacniacz, ale to nie jest to do końca.Navi śmiga bajerka. Nie ma sterowania z kiery, ale to już trudno. Nie muszę wieszać dodatkowego sprzętu na szybie w postaci Navi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, musisz znaleźć kabel który jest zamontowany w ori kostce BMW, u mnie to kolor CZARNY znajdziesz go na pinach kostki po jednej stronie masz piny od głośników a po drugiej stronie właśnie od anteny, 12v i coś tam jeszcze. I teraz jak znajdziesz czarny kabel i będziesz pewny że to to :cool2: no to musisz go połączyć z 12v ale nie stałe napięcie. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
U mnie jest z win ce6.0 i jest ok. Nie wiesz się. Na Androidzie jest możliwość internetu, ale dla mnie to zbędne w tym modelu(z mojego punktu widzenia).

 

Ja mam też internet na Win ce6.0 i działa poprawnie :cool2: nawet napisałem posta z auta heee , ale to taki bajer dodatkowy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Pojawiła się nowa wersja tego urządzenia http://www.dynavin.com/products/n6_e9x.php Na fotografii widać dobre spasowanie na dole, przy panelu klimatyzacji. Fajna relacja z instalacji http://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=993447 Link do manuala: http://www.dynavin.com/images/pdf/n6_owners_manual.pdf Na rodzimym portalu aukcyjnym cena to 2700 zł http://allegro.pl/dynavin-nowosc-dynos-n6-bmw-e9x-e90-e91-e92-e93-i4504299628.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za drogie :mad2: i to jeszcze pewnie system Win 6, tu dla porównania na systemie android http://www.aliexpress.com/item/Car-DVD-Player-Android-4-0-for-BMW-E90-E91-E92-Wifi-3G-GPS-Bluetooth-Radio/1584786818.html . Teraz już wiem co zrobię w swoim chinolu :mrgreen: heeee śmiać mi się chcę bo powiem Wam , że sam myślałem aby oddzielić w tym radiu ten panel co klimatyzacja wchodzi :cool2: teraz jestem pewien ,że to jest dobry pomysł i radio nie będzie odstawało :mad2: taki zabieg kosmetyczny :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.