Skocz do zawartości

[E87] 120i 150KM radio bussines cd i AUX


sobon2000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z wejściem AUX w moim radyjku:) a mianowicie auto wyposażone jest w wejście na jack pod podłokietnikiem, kabelki z niego prowadzą prosto do radia - orginalna wiązka itd. ale po naciśnięciu mode w radiu jest opcja CD i radio i nie ma AUX! Próbowałem podłączać różnego rodzaju MP3, ipady, ifony w nadziei, że radio wykryje sygnał i pojawi się AUX lecz nic z tego.... przeczytałem już chyba cały internet i nie znalazłem odpowiedzi na tą bolączkę... już chyba prościej jest wlutować się kabelkami w starsze radia.. Czy ktoś już spotkał sie z czymś takim? Jak to aktywować? Wchodziłem w ukryte menu radia lecz tam nie ma takiej opcji, INPĄ też nie dałem rady nic zrobić...a wypalanie płytek już mnie trochę znudziło. Proszę o poradę.

Pozdrawiam!

Mam do sprzedania 2 szt. felgi M-pakiet WZ 400 R18 9Jx18H2 IS 42
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzałem dzisiaj do tej kostki przyłączeniowej w radiu i okazało się że te kabelki od gniazda AUX są włożone w inne miejsca niż na rozpisce, którą znalazłem na forum (fabrycznie było by źle włożone?) poprzepinałem kabelki i dalej [BAD]... a w jaki sposób dokodowuje sie ten AUX? W INPA można wejść w różne opcje ale nie da się w AUX... ja już się powoli poddaję :mad2:

Pozdrawiam!

Mam do sprzedania 2 szt. felgi M-pakiet WZ 400 R18 9Jx18H2 IS 42
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INPĄ tego nie zrobisz, nie jestem expert, ale ncsexpert (program) :D to zrobi, lecz tutaj Ci nie pomogę bo jestem zielony jak trawa w tych sprawach.

 

się zrymowało mi :roll:

207GTI (175THP) na tor

Tutaj klik: http://www.peugeot207club.pl/viewtopic.php?t=5609


VW Golf mk5 1.9TDI ASZ + GTD1752 (daily)

BMW E46 320D ///M (od czasu do czasu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 10 miesięcy temu...
Witam, mam problem - wlasnie po wyjeciu na 2 dni akumulatora do ładowania, sprawilo to "wyparowanie" auxa z ekranu - panelu wybierania konkretnego multimedium, kiedys wyjalem aku na bardzo krótko naladowalem i zamontowalem to byl aux.. Wiec mam pytanie co nalezy zrobic - jak dokodowac auxa? bądź akumulator jeżeli był wyjęty ? Jak tutaj wczesniej ktos wspominal nalezy zarejestrować w jakiś sposób Aku ? Proszę o wytlumaczrnie bo jeszcze niebawilem sie w tego typu rzeczy.Moje radio to Business CD rok 2005r. Liczę na podpowiedzi, Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.