Skocz do zawartości

[E46] 330 Ci VIN WBABD510X0PK17875


Rekomendowane odpowiedzi

 Składanie  Dane pojazdu
Art.

Wartość
Numer podwozia 	 WBABD510X0PK17875
Kod typu 	 BD51
Typ 	 330CI (EUR)
Typoszereg E 	 E46 (2FL)
Seria 	 3
Rodzaj konstrukcji 	 COUPE
Układ kierowniczy 	 LL
Drzwi 	 2
Silnik 	 M54
Pojemność skokowa 	 3.00
Moc 	 170
Napęd 	 HECK
Skrzynia biegów 	 MECH
Kolor 	 BLACK SAPPHIRE METALLIC (475)
Tapicerka 	 STANDARDLEDER/SCHWARZ (N6SW)
Data prod. 	 2004-10-01

Składanie  Wyposażenie
Kod

Nazwa (interfejs)

Nazwa (ETK)
S167A 	 ABGASNORM EU4 	 Norma spalinowa EU 4
S1CAA 	 SELEKTION COP RELEVANTER FAHRZEUGE 	 Selekcja COP ważnych pojazdów
S226A 	 SPORTLICHE FAHRWERKSABSTIMMUNG 	 Sportowe dostosowanie podwozia
S235A 	 ANHAENGERKUPPLUNG,KOPF ABNEHMBAR 	 Hak holowniczy ze zdejmowaną głowicą
S249A 	 MULITFUNKTION FUER LENKRAD 	 Wielofunkcyjność dla kierownicy
S320A 	 MODELLSCHRIFTZUG ENTFALL 	 Brak napisu modelu
S338A 	 M SPORTPAKET II 	 M Pakiet sportowy II
S403A 	 GLASDACH, ELEKTRISCH 	 Dach przesuwno-uchylny, elektryczny
S423A 	 FUSSMATTEN IN VELOURS 	 Dywaniki podłogowe Velours
S428A 	 WARNDREIECK 	 Trójkąt ostrzegawczy i apteczka
S431A 	 INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND 	 Lusterko wewn. ściemniane automatycznie
S459A 	 SITZVERSTELLUNG, ELEKTR.MIT MEMORY 	 Elektryczna regulacja foteli z pamięcią
S481A 	 SPORTSITZE FUER FAHRER/BEIFAHRER 	 Fotel sportowy
S494A 	 SITZHEIZUNG FUER FAHRER/BEIFAHRER 	 Podgrzwanie fotela kierowcy/pasażera
S495A 	 3. KOPFSTUETZE HINTEN 	 Pas bezp. trzypunkt. i zagł. tył środek
Kod

Nazwa (interfejs)

Nazwa (ETK)
S502A 	 SCHEINWERFER-WASCHANLAGE 	 Spryskiwacze reflektorów
S508A 	 PARK DISTANCE CONTROL (PDC) 	 Park Distance Control (PDC)
S522A 	 XENON-LICHT 	 Światło ksenonowe
S534A 	 KLIMAAUTOMATIK 	 Klimatyzacja automatyczna
S644A 	 HANDY VORB. MIT BLUETOOTH-SCHNITTS. 	 Instalacja tel. kom. z Bluetooth
S663A 	 RADIO BMW PROFESSIONAL 	 Radio BMW Professional
S674A 	 HIFI-SYSTEM HARMAN/KARDON 	 System HiFi Harman Kardon
S710A 	 M LEDERLENKRAD 	 M Kierownica skórzana
S716A 	 M AERODYNAMIKPAKET II 	 Pakiet aerodynamiczny
S760A 	 INDIVIDUAL HOCHGLANZ SHADOW LINE 	 Wysoki połysk Shadow-Line
S772A 	 INTERIEURLEISTE ALU BLACK CUBE 	 Listwy wewnętrzne Alu Black Cube
S775A 	 INDIVIDUAL DACHHIMMEL ANTHRAZIT 	 Podsufitka antracyt
S787A 	 M LM RAEDER DOPPELSP. 135 M/MISCHB. 	 Obr. BMW ze st. le. M podw. spr. 135
L801A 	 DEUTSCHLAND-AUSFUEHRUNG 	 Wersja krajowa Niemcy
S863A 	 SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA 	 Spis dealerów, Europa
Kod

Nazwa (interfejs)

Nazwa (ETK)
S879A 	 DEUTSCH / BORDLITERATUR 	 Literatura pokładowa, niemiecki
S8SPA 	 COP STEUERUNG 	 Sterowanie COP
S915A 	 AUSSENHAUTSCHUTZ ENTFALL 	 Brak konserwacji pokrycia zewn.
P972A 	 COMFORT PAKET 	 Pakiet komfort

Składanie  Wyposażenie seryjne
Kod

Nazwa (interfejs)

Nazwa (ETK)
S210A 	 DYNAMISCHE STAB. CONTROL (DSC) 	 Dynamiczny ukł. przeciwpoślizgowy
S251A 	 REIFEN PANNEN ANZEIGE 	 Wskaźnik uszkodzenia opon
S473A 	 ARMAUFLAGE VORN 	 Podłokietnik przedni
S520A 	 NEBELSCHEINWERFER 	 Lampa przeciwmgłowa
S548A 	 KILOMETERTACHO 	 Licznik kilometrów
S550A 	 BORDCOMPUTER 	 Komputer pokładowy
S785A 	 WEISSE BLINKLEUCHTEN 	 Lampy kierunkowskazów białe
S832A 	 BATTERIE IM KOFFERRAUM 	 akumulator w bagażniku
S851A 	 SPRACHVERSION DEUTSCH 	 Wersja językowa, niemiecki

 

 

Ładnie się prezentuje, bagata wersja, ale przy tej cenie należy wymagać wszystkiego.

Coś w ten przebieg nie chce mi się wierzyć. Jak masz blisko to oglądaj, ale tak jak pisze, wymagaj dużo przy tej cenie, żadnych braków nie powinno być.

http://img824.imageshack.us/img824/2807/underh.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
To auto może i jest bezwypadkowe ale kolory były dobierane :mrgreen: poniżej 10tys € takiego bezwypadkowego auta w De nie kupisz choćbyś się ze.. no wiesz :wink: dlatego tutaj wybrzydzać nie za bardzo jest sens, kolega wyżej pisząc o wysokiej cenie tego auta pewnie pomylił model 330Ci z modelem 320Cd :nienie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy oględzinach na żywo szczególną uwagę zwróć na lewy przedni kielich ................ no i jego okolice oczywiście ;) .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Auto ładne i bardzo zadbane ,ale bite z przodu . Spójrz na 3 foto na maskę z lewej strony (od kierowcy ) jest zapadnięta względem błotnika . Co jednak nie skreśla tego auto , oczywiście jeśli jest dobrze wyklepane i jeżdzi prosto .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Niby taka bogata wersja a sensoru zmierzchu nie ma...

Bez zlośliwości, nie niby tylko jest bogata, nie ma jeszcze wielu rzeczy ale i tak napakowana jest zdrowo. Ma sie co psuć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby taka bogata wersja a sensoru zmierzchu nie ma...

Bez zlośliwości, nie niby tylko jest bogata, nie ma jeszcze wielu rzeczy ale i tak napakowana jest zdrowo. Ma sie co psuć :wink:

Widzę, że faktycznie sporo tego ma, ale sensor zmierzchu powinien mimo to być w takiej wersji. Oczywiście nie czepiam się :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Niby taka bogata wersja a sensoru zmierzchu nie ma...

Bez zlośliwości, nie niby tylko jest bogata, nie ma jeszcze wielu rzeczy ale i tak napakowana jest zdrowo. Ma sie co psuć :wink:

Widzę, że faktycznie sporo tego ma, ale sensor zmierzchu powinien mimo to być w takiej wersji. Oczywiście nie czepiam się :wink:

Sensor zmierzchu w polsce jest bezużyteczny bo i tak musisz jeździć cały dzień na włączonych żarówkach ale już czujnik deszczu to miłe dobrodziejstwo którego też tutaj brak i już tego bym sie bardziej chwycił :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie widziałem panoramicznego szyberdachu w e46 ,a wy ?

 

Takie auta z takim prżebiegiem nie trafiają na handel do nas musiał mieć cos uszkodzone z blacharki na 100% :cool2:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sensor zmierzchu w polsce jest bezużyteczny bo i tak musisz jeździć cały dzień na włączonych żarówkach ale już czujnik deszczu to miłe dobrodziejstwo którego też tutaj brak i już tego bym sie bardziej chwycił :mrgreen:

To jeżdżąc na światłach w pozycji "A" łamię prawo mając światła dzienne? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściciel jest pewny przebiegu, mówił, że mogę spokojnie sprawdzać w ASO, bo samochód był serwisowany do 2012 roku. Powód sprzedaży? Kupiłem dla żony, ale boi się jeździć, bo za mocny samochód. Trochę wydaje mi się podejrzane, no ale pomimo to pojadę i obejrzę. Zwrócę uwagę na ten przód i dam znać co i jak. Jeśli jeszcze coś zobaczycie to dajcie znać, przyjrzę się temu dokładnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczyłem zdjęcia, wywnioskowałem że przód robiony, ale jak przeczytałem że od kobiety to wyłączyłem stronę, nie cierpie takich bajkopisarzy :cool2:

miałem dwie bemki i większość czasu jeździła moja żona więc nie wiem po co się tak spinać przecież nie kupuje się opisu tylko auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

miałem dwie bemki i większość czasu jeździła moja żona więc nie wiem po co się tak spinać przecież nie kupuje się opisu tylko auto

 

Tu 8/10 to postotrzepy, a prawda jest taka, że dobre auta się sprzedają zazwyczaj zanim forumowi oglądacze zdecydują się na obejrzenie. :duh:

 

Jak na wersję/przebieg i wyposażenie zakładając, że są zgodne z opisem ta auto jest tanie. /przyjmując realną cenę zakupu i realne opłaty sprowadzacza/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to auto było sprowadzone jako uszkodzone i pewnie była mniejsza akcyza. Po drugie jak już ktoś wcześniej napisał to trzeba się przyjrzeć kielichowi od strony kierowcy wygląda na powgniatany. Ogólnie jak dla mnie auto fajnie się prezentuje za taką kasę to brać na serwis i dobrze prześwietlić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po oględzinach auta w skrócie:

 

- auto prezentuje sie fajnie ale "z daleka"

- dwa klosze spawane - ewidentnie dostało z przodu. Właściciel mówi oczywiście że nic o tym nie wie. Szkoda że nie wymieniono na nowe. Spawanie psuje efekt.

- malowany prawy błotnik

- pęknieta szyba

- parę pęcherzy na karoserii, jeden szczególny na słupku (parszywe miejsce do ew. lakierowania)

 

Auto jest wogóle niezarejestrowane od 3 miesięcy w kraju więc wersja "z żoną " mnie nie przekonuje.

Właściciel z góry zaznacza że nie ma czasu jeździć po warsztatach więc na resztę odpowiedzcie sobie sami.

Majstersztyk to felgi- rant jest pomalowany lakierem tylko że nawet komuś nie chciało się odkręcić śrub do malowania. Opony 5-letnie do wymiany natychmiastowej. Te elementy psują ogólny efekt tym bardziej że podczas rozmowy tel. właściciel twierdził że wszystko jest perfekcyjne . Rzeczywistość niestety jest inna.

 

Żeby nie było że się czepiam - środek jest bez zarzutu. Nie działa tylko klimatyzacja :)

 

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Klimę pewnie trzeba tylko nabić :mrgreen: W tej cenie 330Ci po lifcie 99,9% aut to farfocle, szkoda Twego czasu ale może gdzieś czeka na Ciebie ten 1% :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.