Skocz do zawartości

Felgi do E90


olek__87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, co sądzicie na temat tych felg :

http://allegro.pl/nowe-felgi-s163-berlin-bmw-e46-e90-e93-m3-csl-18-i3168718531.html

Bardzo mi się podobają, podobne do SF-71. O jakiekolwiek certyfikaty będzie na pewno ciężko. Opłaca się w ogóle kupować repliki ? (pierwszy raz kupuje felgi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totalna lotería. Mam paru znajomych jeżdzących na "chińczykach" i od kilku lat wszystko ok, słyszałem jednocześnie o wielu przypadkach gdzie felgi nie wytrzymały konfrontacji z pierwszą lepszą dziurą. Napisem "Made in Italy" bym się za bardzo nie sugerował, pewnie wszystko jest robione w Chinach, we Włoszech dodają grawerowanie albo malują i pakują a potem piszą "Made in Italy". Ja bym chyba wolał kupić używane ori felgi (też kiedyś stałem przed tym dylematem i tak właśnie zrobiłem).

 

Pytanie też na jakich oponach chcesz jeździć. Te z aukcji felgi są 8x18". 8 cali jest ok na oponę 225, ale na 255 powinna być szersza felga (9 cali najlepiej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zauważyłem, że nie ma zdjęć grawerek itd. Opony chciałem 225/40. Jeśli chodzi o ori to wzór 342: http://allegro.pl/kola-letnie-alu-18-wz-342-bmw-3-e90-e93-b18l342-i3187080202.html . Ale znowu nie mam za bardzo możliwości zobaczenia tych felg ( za daleko) i jakoś używana opona mnie nie przekonuje..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zagadaj sprzedajacego czy by sprzedal bez opon i popros o dokladniejsze zdjecia samych felg ewentualnie. Moje (wprawdzie 17) tez byly wystawione z oponami, dogadalem sie bez problemu ze sprzedajacym ze kupie same felgi - tez nie chcialem opon uzywek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem 17cali chińskie równiez pisało made in italy wszystko fajnie do początku zimy jak jeszcze nie było śniegu a już były przymrozki i sypali solą to jak wyciągnąłem na wiosnę żeby założyć to lakier bezbarwny już odpadał. potem nawet nie wiem kiedy lekko wpadłem w dziurę i trochę się przygieła od od wewnętrznej strony że nie było widać i postanowiłem ją wyprostować i tu się zaczęły jaja .podczas prostowania felga pękła na długości 12 centymetrów przez środek.oczywiście dało się to zrobić ale już strach było jeżdzić.

 

miałem identyczne jak na tej aukcji

 

http://allegro.pl/nowe-felgi-luxor-bmw-e36-e46-e90-m3-17-cali-raty-i3219649579.html

Pozdrawiam Kuba:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz 18 to faktycznie nie jest to tania opcja :-/ jak chcesz kompromisowe rozwiazanie to poszukaj nowych ale markowych felg w cenie ca. 700-800 za sztuke (patrzac na felgi.pl ceny zaczynaja sie od 500-kilkadziesiat pln). kolega Vermillion z forum zajmuje sie zawodowo felgami, moze moglby podpowiedziec jakie marki bylyby rozsadnym wyborem przy okreslonym budzecie. Jak bardzo bedziesz chcial to zawsze mozesz zalozyc dekielki od bmw :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup lepiej org ja własnie tez miałem ten sam dylemat jakiś miesiąc temu i skończyło sie na org co prawda kupiłem pogięte i złe:P ale jak sie zrobiło to są ok na pewno lepsze niz chinczyki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.