Skocz do zawartości

CHCĘ KUPIĆ E92 PROSZĘ O POMOC W WYBORZE


krzysieknik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciał bym kupić bmw E92 teraz jeżdżę bmw e46 ale przyszedł czas żeby rozejrzeć za czymś nowszym. Na zakup auta chce przeznaczyć okolo 80 tys. Oglądałem kilka modeli i cenny się wąchają od okolo 50 tys do okolo 120 tys mnie raczej interesuje żeby auto było sprawne żeby nie stało ciągle w warsztacie.

 

Zastanawiam się jeszcze czy kupować silnik 3l bo bardziej mnie interesuje diesel niż benzyna czy też może szukać 2l diesla. Raczej mnie nie interesuje jakieś ściganie się ale by się przydało trochę koni przy wyprzedzaniu np. tira. :)

 

Podsumowując, zależy mi na w miarę mało awaryjnym aucie, w miarę spalaniem. :)

Edytowane przez krzysieknik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za te pieniądze pewnie już dostaniesz auto z silnikiem N47N 2.0d 184 km, albo trochę starsze z 3 litrowym motorem.

Zapewne każdy poleci Ci wersję 3.0 jako mniej awaryjną, ponieważ N47 z początku produkcji mają problem z szurającym rozrządem.

Jeśli więcej jeździsz po mieście to brałbym motor 2.0 inaczej 3.0 lub nawet 3.5 :D

http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/BMW_podpis_numer%20_small.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W twoim budzecie bral bym 330d. Silnik 2l bywa awaryjny - na forum znajdziesz duzo na ten temat, bo wiekszosc z nas wlasnie ten silnik ma.

 

Bardziej mnie interesuje ze nie wiesz czy wolisz kombi, coupe czy cabrio. Przeciez to kompletnie inne auta z innym zastosowaniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to robisz rocznie ok 25 tys to już diesla możesz kupic. przy 80 km łącznie do pracy będzie ok.

ja mam 10 km w jedna strone w Poznaniu i wiedze ze diesel sie meczy. od razu mu lepiej jak sie wybiega na trasie :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chyba dobrze pisze.

Jak autor postu chce zakupić BMW

Lecz nie wiem czy piszemy o tym samym modelu ja chce zakupić BMW 335i Coupe

Chciał bym uzyskać informacje na temat modelów z interesującymi mnie silnikami 3l benzyna 306KM, w dieslach nie patrzyłem ale jak już to na pewno po wyżej 3.5l

Czemu diesel powyżej 3.5l ? już kiedyś kupiłem diesla w silniku 2.0 i po normalnych drogach to ciężko aby to jeździło dobrze tak jak benzyna, o czym mówie ?

A mianowicie na autostradach diesel się potrafi rozbujać nie powiem ale po mieście lub na trasie bez autostrady ciężej się tym wyprzedza. Dla tego szukam czegoś w benzynie lub ewentualnie dieslu ale z dużym silnikiem min. 3.5l

Edytowane przez Felice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile tak mniej więcej może spalić wersja 2l i wersja 3l ?

 

Taka moja opinia, chcesz kupić BMW za 80tyś i myślisz o spalaniu ? To trochę nie poważne.

Nie kupujesz poloneza i nie będziesz w tym woził ziemniaków aby myśleć ile to spali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chyba dobrze pisze.

Jak autor postu chce zakupić BMW

Lecz nie wiem czy piszemy o tym samym modelu ja chce zakupić BMW 335i Coupe

Chciał bym uzyskać informacje na temat modelów z interesującymi mnie silnikami 3l benzyna 306KM, w dieslach nie patrzyłem ale jak już to na pewno po wyżej 3.5l

Czemu diesel powyżej 3.5l ? już kiedyś kupiłem diesla w silniku 2.0 i po normalnych drogach to ciężko aby to jeździło dobrze tak jak benzyna, o czym mówie ?

A mianowicie na autostradach diesel się potrafi rozbujać nie powiem ale po mieście lub na trasie bez autostrady ciężej się tym wyprzedza. Dla tego szukam czegoś w benzynie lub ewentualnie dieslu ale z dużym silnikiem min. 3.5l

 

A przepraszam jakimi 2l dieslami ty jeździłeś które to nie umieją wyprzedzić ? Jakbyś się wysilił troszkę żeby przejrzeć choć jeden dział tego forum to byś wiedział ze w bmw3 max pojemność diesela to 3l.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile tak mniej więcej może spalić wersja 2l i wersja 3l ?

 

Taka moja opinia, chcesz kupić BMW za 80tyś i myślisz o spalaniu ? To trochę nie poważne.

Nie kupujesz poloneza i nie będziesz w tym woził ziemniaków aby myśleć ile to spali.

 

A dlaczego nie poważne ? Ja kupiłem auto za dużo więcej, jeżdżę nim bardzo dużo i spalanie to była istotna kwestia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chyba dobrze pisze.

Jak autor postu chce zakupić BMW

Lecz nie wiem czy piszemy o tym samym modelu ja chce zakupić BMW 335i Coupe

Chciał bym uzyskać informacje na temat modelów z interesującymi mnie silnikami 3l benzyna 306KM, w dieslach nie patrzyłem ale jak już to na pewno po wyżej 3.5l

Czemu diesel powyżej 3.5l ? już kiedyś kupiłem diesla w silniku 2.0 i po normalnych drogach to ciężko aby to jeździło dobrze tak jak benzyna, o czym mówie ?

A mianowicie na autostradach diesel się potrafi rozbujać nie powiem ale po mieście lub na trasie bez autostrady ciężej się tym wyprzedza. Dla tego szukam czegoś w benzynie lub ewentualnie dieslu ale z dużym silnikiem min. 3.5l

 

Gdybyś się ze mną przejechał, to byś zmienił zdanie na temat 320d. Wiadomo, że to nie 3-litrowa benzyna, no ale teksty typu, że dobrze wyprzedza tylko na autostradzie :mad2: są trochę śmieszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też kompletnie nie rozumiem dlaczego jak bmw sie kupuje to odrazu z założęnia musi dużo palic ... niektorzy kupują taki samochód bo chcą podróżować wygodnie, bezpiecznie i mieć przyjemnosc z jazdy nie koniecznie szybko, agresywnie i ze spalaniem powyzej 20 ... Ja tez mam 190 koników pod butem a na codzień korzystam z kilkudziesieciu .... za to jak chce wyprzedzić to im podsypie owsa i auto ciągnie jak głupie :)

http://www.azeroplus.pl

Jakby Bóg preferował przedni napęd, chodzilibyśmy na rękach...

http://images38.fotosik.pl/1891/729270affbdc14bem.jpg

http://www.motostat.pl/user_images/52708/icon1.png

"Inwestycje WIELKIEGO formatu"


Sprzedam moje E91 320d ... info pod telefonem 662 079 26pięć

http://otomoto.pl/bmw-320-200-zdjec-perelka-C33615250.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś się ze mną przejechał, to byś zmienił zdanie na temat 320d. Wiadomo, że to nie 3-litrowa benzyna, no ale teksty typu, że dobrze wyprzedza tylko na autostradzie :mad2: są trochę śmieszne.

 

To mówisz że jak znajdzie się dobre auto z silnikiem 2l to tez da się jeżdzić ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś się ze mną przejechał, to byś zmienił zdanie na temat 320d. Wiadomo, że to nie 3-litrowa benzyna, no ale teksty typu, że dobrze wyprzedza tylko na autostradzie :mad2: są trochę śmieszne.

 

To mówisz że jak znajdzie się dobre auto z silnikiem 2l to tez da się jeżdzić ?? :)

Mówię :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też kompletnie nie rozumiem dlaczego jak bmw sie kupuje to odrazu z założęnia musi dużo palic ...

 

Dobrze powiedziane. Moja 328i z 6 cylindrami pali mniej niz inne auto, ktore mam. A silnik to zaledwie R4 2.0. Fakt ze turbo... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile tak mniej więcej może spalić wersja 2l i wersja 3l ?

 

Taka moja opinia, chcesz kupić BMW za 80tyś i myślisz o spalaniu ? To trochę nie poważne.

 

Taka moja opinia, jak będzie myślał o spalaniu przy dużej ilości przejeżdżanych km to za kilka lat z samych oszczędności na paliwie będzie mógł kupić drugie auto. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.