Skocz do zawartości

325i Coupe Diamantschwarz metallic


Rekomendowane odpowiedzi

Wpisz Regeneracja Vanos i zaznacz wyszukaj w opisach na allegro.pl.

Koles daje 12 miesiecy gwarancji.

Koszt to 299zl i odsylasz swojego Vanosa.

Ja osobiscie mam zregenerowanego ale jeszcze go nie zmienialem. Nie mam czasu sie za to zabrac chodz uszczelki i cala reszta czeka juz na montaż.

E38 728i 1999r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a tak sie przygotowujemy do majóweczki.

Polerka zrobiona... i caly efekt psuł zderzka przedni.. dzieki naszym Kochanym polskim drogom:)

Taaak tak łatanie dziur za pomocą kamyczków i smoły a pozniej zdziwienie skąd te odpryski albo pęknięte szyby...

A tak do rzeczy to zderzak byl juz paskudny wiec przed majówka trafi do polakierowania.. a ja go tylko przygotowałem.

 

http://imageshack.com/a/img835/921/bl1u.jpg

 

no i w koncu doszly upragnione drewniane gadżety... listwa schowka oraz półeczka pod obc.

 

słaba jakość zdjecia bo auto w garazu i slabe oswietlenie

 

http://imageshack.com/a/img845/9576/i6c3.jpg

 

jak by ktoś potrzebował to mam do odsprzedania drewniany panel skrzyni biegów automatycznej.. bądz zamienie sie za jakiś inny gadżecik.

E38 728i 1999r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majówka Toruń 2014 z BMW udana

Pozdawiam kolegę CICHY525 z którym fajnie bylo porozmawiać wiadomo o czym.

 

Kilka fotek ze zlotu. Co do moich odczuć byłem zawiedziony troche organizacja.... kolejka na wjazd :mad2: i w dodatku... skoro to majówka z BMW dlaczego było pełno samochodów innej marki?

 

P5033368.JPG

P5033369.JPG

kRiI3_46RKyJWxdkue49PvCfX7UFS44UZOjY8y9dZRA=w760-h570-no

_Rn9j7Cw-CYcxQJuvKaX835DXeiXLLIeM7KfF2Anm1k=w760-h570-no

Edytowane przez Hejner1993
E38 728i 1999r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

a wiec tak, staram udzielac sie na forum lecz zaniedbalem swoja galerie.. no i trzeba to naprawic... wiekszość zdjec poznikała nie wiem w sumie czemu. Za pomoca jakiej stronki wstawiacie zdjecia?

 

W ostatnich dniach dostałem fajny prezencik od mojej kobiety... i postanowilem sie nim pochawlic..jutro zrobie jakas jesienna sesje mojej qp

 

http://images.tinypic.pl/i/00583/o66jpy1vx4oa.jpg

 

 

 

http://images.tinypic.pl/i/00583/704ni17v1a0b.jpg

E38 728i 1999r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delikatna sesja z dzisiejszej nudnej niedzieli.

Auto ostatnio zostało sporo dofinansowane ze strony mechanicznej.

Zostało zrobione praktycznie całe zawieszenie z wyjątkiem amortyzatorów i sprężyn ponieważ są w bdb stanie.

 

Kolejne plany zaczną byc realizowane już pewnie gdy spadnie snieg i auto powędruje do garażu.

Oryginal zderzak tylny m-pakiet

Oryginal Listwy drzwiowe m-pakiet

Prawdopodobnie zawieszenie gwintowane.

Zostanie zrobiona konserwacja podwozia

i pewnie cos jeszcze sie znajdzie. Wszystkie prace będę starał sie dokumentować fotkami:)

 

 

WP_20141012%2B7.jpg

WP_20141012%2B8.jpg

WP_20141012%2B10.jpg

WP_20141012%2B9.jpg

E38 728i 1999r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Moderatorzy

Właśnie, że znowu ma się ocieplić :D

Tak czy inaczej u mnie też chyba koniec jazdy. Kończy mi się badanie techniczne i planuję zrobić dopiero wiosną.

Co robisz z akumulatorem jak auto nie jeździ tyle czasu? Myślałem o jakimś urządzeniu doładowującym. Co sądzisz?

PS.Czemu sporo Twoich zdjęć nie działa?

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze Ci powiem, że w tamtym roku nie robiłem nic z akumulatorem.. Co prawda jak ją kupiłem to był nówka sztuka.

Po prostu chodzę do garażu i staram się raz w tygodniu ją odpalić, Dam jej pochodzić z 10-15 min aż złapie pion i tyle.

Ewentualnie wyjmę aku i zaniosę do piwnicy.

Niektóre zdjęcia nie działają ponieważ wstawiałem za pomocą Tufotki.pl. Teraz wstawiam za pomocą google (zmałpowałem od Ciebie:) ) Dzisiaj postaram się doprowadzić galerie do ładu.

Ostatnio jak zmieniałem olej to uwagę zwróciłem na konserwacje podwozia.

No i obawiam się żę bedę miał do wymiany poszycie progu od stony kierowcy (uroki szyberdachu)

Od razu przerobie odprowadzenia wody żeby znowu rudy się nie wgryzał.

Edytowane przez Hejner1993
E38 728i 1999r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

No ja też tak robiłem, ale czasami się zapomniałem i nie odpaliłem, albo garaż zasypało i po ponad miesiącu czasami było tak, że ledwo zamrugało. I tak się zastanawiam nad jakimś urządzeniem doładowującym bo prądu nie chcę pozbawiać, a prostownika to nie zostawię bo mi wybuchnie od przeładowania po 1 dniu.

Google(Picassa) to na obecną chwilę najlepszy hosting zdjęć.Kiedyś miałem na fotosiku, i tam miałem limit 100 zdjęć i do tego jak któreś miało za dużo otworzeń to przysyłali komunikat czy chcę usunąć to zdjęcie bo im cenne MB zżera :duh: Tutaj żeby zapełnić to nie wiem ile trzeba wrzucić, a jak coś to jest też Google dysk :wink:

No u siebie też konserwację muszę zrobić, ale nic niepokojącego nie widać tam i ówdzie jakieś drobne ogniska do sczyszczenia.

PS.Zwykłe lusterka mi się bardziej podobały od tych M, te Mkowe dla mnie to takie jakieś...są :?

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS.Zwykłe lusterka mi się bardziej podobały od tych M, te Mkowe dla mnie to takie jakieś...są :?

 

pewnie dlatego że pełno jest chinskiej podróby i mają podobne w golfach i hondach i te chinskie maja kierunki :shock: :)

Te na szczęście są oryginalne. Mam te seryjne w garażu i sam powoli zastanawiam się nad zmiana bo w tych mało widać.

Szukam teraz tylnego zderzaka M/// ale ceny kosmos... 500 minimum.. jeszcze jakbym znalazł w kolorze to mógłbym tyle dać.

No i listwy ale to też wydatek rzędu 300-400 zł więc zostawie sobie te wydatki na wiosne;)

E38 728i 1999r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Widzę, że ogarnąłeś zdjęcia :D

Co do wszystkiego do E36 co ma literę M lub jest w jakiś sposób związany z tym to doskonale Cie rozumiem.

Siedzę w tym(obserwuję) na bieżąco i...

chore to wszystko jest, a na Allegro to panuje mafia Mkowa :mrgreen:

Ci co tam mają jakieś poszczególne rzeczy jak również sprzedawcy podróbkowych przednich M zderzaków za 300-400 zł to wyjątek. Przeważnie tymi rzeczami handluje kilka osób trudniących się rozbiórką.

Ja choruję na...http://allegro.pl/nakladki-na-progi-bmw-e36-m3-m-pakiet-rarytas-i4652280642.html

ale na litość Boską nie za tyle :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Tutaj trochę taniej, chociaż towar i sprzedawca ten sam :shock: http://allegro.pl/nakladki-na-progi-bmw-e36-m3-m-pakiet-rarytas-i4692795957.html

Już chyba gubią się za ile wystawiać te rzeczy.

PS. Przeglądając zauważyłem, że wywaliłeś ori biznesa :mrgreen: .Słabo grało czy...???

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ogarnąłeś zdjęcia :D

No zajelo mi to jakies 35min i napewno lepiej wygląda

Co do wszystkiego do E36 co ma literę M lub jest w jakiś sposób związany z tym to doskonale Cie rozumiem.

Siedzę w tym(obserwuję) na bieżąco i...

Zgadza się nic tylko przyprowadzać za grosze angole i na części sprzedawać. Juz upolowalem zderzak wczoraj za 390zł

tylko sprzedawca ma dać mi znać czy to cosmoswartz czy diamantschwarz metallic. W sumie nawet jak nie bedzie w kolorze to go kupie;)

PS. Przeglądając zauważyłem, że wywaliłeś ori biznesa :mrgreen: .Słabo grało czy...???

Powiem tak. Zeby to był ten bussines cd co ma kolega z forum ellukaes to bym sobie go zostawił, ponieważ jego ma podłączenie na zmieniarke a ten co miałem ja niestety nie. A co do dźwieku to że tak brzydko powiem... dupy nie urywa trzeba wzmaka pod niego podpiac chyba. Jak dla mnie Alpine ma najlepszy, najczystszy i taki "soczysty" dźwięk

Po drugie często nie czytał płyt a gdy wystawiłem go na allegro bylo takie zainteresowanie ze poszedl prawie za 300:) wiec kupiłem sobie dobrego alpina z bursztynowym podświetleniem i tez jest dobrze

E38 728i 1999r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

A więc pierwszy śnieg.

Koła zmienione z letnich na letnie;D

I samochód do garażu. Wyjedzie pewnie na wiosnę dopiero.

Planuje kupno e38 ale ciężko o fajny egzemplarz

Jak e36 nie sprzedam to:

Wiosenne plany:

Wywalenie ringów z lamp

Oryginalny zderzak tyl m-pakiet

Listwy m-pakiet

Vadery

Dokończenie klimy

Gwint

Zmiana koła na OZ Futura

Nowa konserwacja podwozia

I pewnie jeszcze troche zmian które zapewne będę dokumentował fotkami:)

 

zimazima.jpg

 

Na tych ori felgach wcale źle nie wygląda

E38 728i 1999r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lusterka Tez idą w odstawkę bo jedno nie grzeje... i denerwuje mnie to strasznie. A te seryjne mam w fajnym stanie tak więc podmiankę w między czasie zrobię.

Ringi wywalę bo szczerze mówiąc jak szukam teraz e38 to szukam oryginału i jak widzę że coś było modzone odrazu idzie w odstawkę.

Chyba wyrosłem już z tego... A co do koła to pewności nie mam to w sumie te też mi się podobają.

E38 728i 1999r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Na dwóch niedzielnych spotach pod Carrefour'em w Olsztynie byłem nią.

Poszła na kołach i dostałem kwotę za jaką chciałem ją sprzedać.

W dodatku zostało mi całe audio plus cb radio.

Gość ktory ją kupił na stałe siedzi w angli i robi w renowacji felg.

I mówi że szukał dla siebie takie zabawki w ktorą zainwestuje i bedzie miał na niedzielne wypady.

Tak więc myślę że źle nie będzie miała

E38 728i 1999r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.