Skocz do zawartości

Świst przy dodawaniu gazu...?


Tajco

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam taki objaw ze gdy dodaje gazu - w szczegolnosci przy ruszaniu to slychac taki cichy swist ( jakby z okolic przedniego zawieszenia...) Cos podobnego jak odglos turbiny. Jednaj u mnie jej poki co brak :D .

 

Czy ktos z Was ma moze pomysl co to moze byc?

 

viewtopic.php?f=86&t=191023

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe tylko jak jade dodajac gazu. Ale chyba najbardziej slychac ruszajac - moze dlatego ze silnik chodzi jeszcze w miare cicho. Achh slychac to tylko na zewnatrz auta w srodku juz nie. To cichy swist..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwiek raczej wydobywa sie z przodu auta, jakby z kol, zawieszenia. Skrzynia nie daje swistu, jak jest w niej malo oleju, i dyfer tez raczej nie sadze...

 

Sprawdzic fakt nie zaszkodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt, ale to raczej ewidentnie jakby metaliczny swist. poczatkowo myslalem ze konczonce sie kolcki slychac - bo to wlasnie taki swist przy dodawaniu gazu. Ale pozniej pomyslalem ze klocki to raczej bylo by slychac ciagle jak sie kolo toczy. Moze jakis pasek - tak sobie teraz mysle. :reading2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten swist wystepuje tylko przez chwilke - z 3sec. Generanie nawet slychac go jak jade i dodaje gazu. Nie sprawdzalem ale mysle ze bez znaczenia jest predkosc i obroty. Najlepiej slychac wiadomo przy ruszaniu - bo mama predkosc i silnik jeszcze w miare cicho pracuje. Jak sie za duzo doda gazu to silnik zagluszy ten swist.

 

Mam autoamt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.