Skocz do zawartości

E91 LCI 320xd Performance NBT EVO


kulfon3

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 884
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dużo się zmieniło od momentu zakupu. Zderzaki, felgi tworzą mega całość, a te relingi to wisienka na torcie :mrgreen: Bardzo dobry wybór!

Moje galerie:


Jest :) BMW F30 // 335XI // BLACK

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=167&t=397494


Była :( BMW E90 // 330D // M-PAKIET

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=339724

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Super wygląda, w porównaniu do zwykłych relingów... przepaść :D

 

fakt. jak już zakładać to tylko z LCI :cool2:

 

Dużo się zmieniło od momentu zakupu. Zderzaki, felgi tworzą mega całość, a te relingi to wisienka na torcie :mrgreen: Bardzo dobry wybór!

 

dzięki! rzeczywiście trochę zmian było,aczkolwiek jak patrzę na te pierwsze zdjęcia to się czasem zastanawiam po co,bo i tak było bardzo dobrze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Masz rację Tomek, widać było dobitnie jak stanęły obok siebie na ostatnim zlocie ;) Jeszcze kilka modów w deseń Waszego performance'a mam do zrobienia ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tak patrze, że wy we Wrocławiu urzędowaliście :) Dajcie następnym razem znać, chętnie wpadnę :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Teraz tak patrze, że wy we Wrocławiu urzędowaliście :) Dajcie następnym razem znać, chętnie wpadnę :)

 

W każdą ostatnią niedzielę miesiąca jest zlot maxbimmer.pl na parkingu podziemnym w CH Bielany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz w cztery godziny zamontowałeś relingi to bardzo dobry czas a wiem ile jest z tym roboty :cool2:

Nawet nie przypuszczałem że nie masz rekingów :shock:

Ja w swojej F31 też nie mam relingów ale jakoś mi na nich nie zależy bo i tak nie mam zamiaru montować żadnych bagażników czy coś podobnego, natomiast jak relingi to tylko LCI bo Pre-Lci są szpetne :cool2:

Domontuj resztę dodatków i wystaw może ktoś teraz łyknie :norty:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dosc ze szpetne to jescze szumia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Szczerze jestem pod wrażeniem, dużo już widziałem ale żaden kombiak nie zrobił na mnie takiego wrażenia. Super autko, te dodatki robią robote.

 

dziękuję,jeszcze dosłownie kilka rzeczy i koniec

 

Mariusz w cztery godziny zamontowałeś relingi to bardzo dobry czas a wiem ile jest z tym roboty :cool2:

Nawet nie przypuszczałem że nie masz rekingów :shock:

Ja w swojej F31 też nie mam relingów ale jakoś mi na nich nie zależy bo i tak nie mam zamiaru montować żadnych bagażników czy coś podobnego, natomiast jak relingi to tylko LCI bo Pre-Lci są szpetne :cool2:

Domontuj resztę dodatków i wystaw może ktoś teraz łyknie :norty:

 

Mariusz,takich aut jak moje czy Twoje byłe to się nie "łyka" ani nie "pcha",bo to są porządne auta,a nie jakieś ulepy ;) no już miałem swoją znowu wystawiać,bo była piękna e92 330xd w indywidualu na wiodku,ale ktoś mnie ubiegł,więc na razie muszę się cieszyć tym co mam ;)

 

dosc ze szpetne to jescze szumia...

LCI nie szumią.zmieniaj. ;)


dzisiaj szybki serwis klimy i wymiana filtra:

u5M5R4j.jpg


pEuURrZ.jpg


ten filtr u góry to nowy ;)

T2ORoia.jpg


no i zapowiedź kolejnego moda:

1Fma4d9.jpg


bpDI0sp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, mody na duży plus :cool2: , zwracam honor jeśli chodzi o listwy w macie ,wygląda to naprawdę bardzo dobrze :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna trójka, trochę zmian przeszła no i biały kolor :cool2:

zadnych modów nie przewiduję może poza programem

haha no na pewno, wszyscy wiemy, ze mody sa za bardzo uzalezniajace, to samo pisalem w swoim temacie po zakupie F21... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Mariusz, mody na duży plus :cool2: , zwracam honor jeśli chodzi o listwy w macie ,wygląda to naprawdę bardzo dobrze :wink:

dzięki! czekam na to co u siebie wymodzisz ;)

 

Ładna trójka, trochę zmian przeszła no i biały kolor :cool2:

zadnych modów nie przewiduję może poza programem

haha no na pewno, wszyscy wiemy, ze mody sa za bardzo uzalezniajace, to samo pisalem w swoim temacie po zakupie F21... :mrgreen:

 

dzięki kolego, właśnie przeczytałem Twój temat. nie jestem fanem przedlifta F2X,ale kolor masz piękny,a jak ją zrobisz w polifta to będzie cud miód orzeszki :cool2: a mody to chyba choroba... ;)


Wracając do tematu... W poniedziałek auto śpiewająco przeszło coroczny przegląd techniczny w SKP Mercedes-Benz Duda-Cars we Wrocławiu ;)

YFDVmkO.jpg


a dzisiaj z przebiegiem 307 406km odwiedziłem rekomendowany przeze mnie każdemu w okolicach Wrocławia i nie tylko MP Serwis w Bystrym k/Oleśnicy celem ogarnięcia kilku zaległych spraw

rUVFdoy.jpg


Olej BMW TWIN POWER TURBO 5W30 (Shell), filtry oleju i paliwa MANN, płyn wspomagania RAVENOL SSF (norma CHF 11S),PROTEC DPF CLEANER P2985DCC, przewód powrotny wspomagania nr 32416783774 (cena w ASO ponad 1100zł, zakupiłem używkę w stanie idealnym)

9MSmvfE.jpg


Przed wymianą do silnika wleciał na 20minut ARCHOIL AR2820

mpeRLMk.jpg


Niedawno zauważyłem nieduże pocenie w okolicy Intercoolera od strony węża lecącego do kolektora. W ASO zakupiona uszczelka nr 11617791235.

cBI1Gli.jpg


Płyn wspomagania został wymieniony na wspomniany RAVENOL i przede wszystkim wymieniony został przewód powrotny wspomagania,ponieważ na starym pojawiła się korozja :mad2:


7xpkBqb.jpg

xRqanbT.jpg


Ciekawostka - ten przewód był jedynie w E9X LCI z silnikiem 320xd (2007-2010) i w X1 (2008-2012)


Przy okazji inspekcja turbiny pod kątem ewentualnych luzów - wynik negatywny :cool2: . Niech kręci kolejne 300 000 km! ;)

IocF5kb.jpg


Po wymianie przewodu,olejów,oringu itd. małe SPA przeszła osłona podwozia :D

xIg6d4Q.jpg


naOEXye.jpg


Poszła także adaptacja skrzyni rozdzielacza napędu X-drive,bo nie zrobiłem tego po wymianie oleju w skrzyni VTG.

d4kljZy.jpg


Na sam koniec do DPF profilaktycznie został zaaplikowany cleaner z firmy PROTEC. W drodze powrotnej włączyłem regenerację filtra,ale nie zauważyłem jakiejś różnicy. Popiołu mam nadal 30g - monitorowane oczywiście najlepszą apką do DPF i nie tylko,czyli BTool ;)


Po powrocie do domu wymieniłem filtr powietrza (który zapomniałem zabrać ze sobą na serwis). Poprzednio był MAHLE,a teraz VALEO.

gPPXk9X.jpg


No, to teraz tylko lać ropę i cieszyć się jazdą ;) Polecam Maćka i Sławka w MP Serwis :cool2: :cool2: :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zwykle piękna akcja! :cool2:

widzę również, że "zapowiedź nowego moda" już nie jest tylko zapowiedzią :cool2: są to te miękkie gumki czy jakiś twardszy plastik ? zapodaj więcej fotek ;)

dużo piasku miałeś pod filtrem powietrza ? u mnie dość sporo tam było, zaś filtr wizualnie w lepszym stanie


ps. zdjęcie z adaptacji skrzyni xdriva coś nie działa

 

Poszła także adaptacja skrzyni rozdzielacza napędu X-drive,bo nie zrobiłem tego po wymianie oleju w skrzyni VTG.

Galeria: E91 320D LCI M-Pakiet 2009r.



2010-2016 E46 Touring 320D 136km 2000r.

2016-2017 E91 318i LCI 143km 2008r.

2017 E91 320d LCI 206km|393Nm 2009r.


kod zniżkowyna 5€ do Carly: XAZHF8

http://yanosik24.pl/widget/64583.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

solidny serwis !! elegancko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
jak zwykle piękna akcja! :cool2:

widzę również, że "zapowiedź nowego moda" już nie jest tylko zapowiedzią :cool2: są to te miękkie gumki czy jakiś twardszy plastik ? zapodaj więcej fotek ;)

dużo piasku miałeś pod filtrem powietrza ? u mnie dość sporo tam było, zaś filtr wizualnie w lepszym stanie


ps. zdjęcie z adaptacji skrzyni xdriva coś nie działa

 

Poszła także adaptacja skrzyni rozdzielacza napędu X-drive,bo nie zrobiłem tego po wymianie oleju w skrzyni VTG.

 

dzięki! splitery są z plastiku,żadna guma. jak dotrą do mnie zaślepki spryskiwaczy Performance (bo do tej pory miałem Mpakietowe z mojego oryginalnego zderzaka) to cyknę lepsze zdjęcia frontu. piasku pod filtrem nie miałem dużo,bo czasami tam zaglądam między wymianami i odkurzaczem ogarniam temat. wczoraj zdemontowałem całą tą puszkę filtra i umyłem przed założeniem nowego filtra. kilka minut roboty i po temacie. warto przy okazji przeczyścić/udrożnić rurkę odprowadzającą wodę z puszki filtra powietrza - jeżeli tego nie robiłeś to możliwe,że masz zapchaną kamyczkami.

nie wiem dlaczego zdjęcie nie działa - tam był w zasadzie tylko zrzut ekranu z INPA+ z procedury adaptacji. imgur coś wczoraj szwankował podczas uploadu i może stąd ten problem.

 

solidny serwis !! elegancko.

prawie jak u Ciebie by było ;) :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

dzięki marko0424 wpadły w końcu oryginalne zaślepki spryskiwaczy Performance - poprzednie miałem mpakietowe z oryginalnego zderzaka (trochę inny kształt :D - są bardziej podłużne niż mpakiet )

UfYUyGc.jpg


Tutaj już na aucie i od razu też kilka zdjęć spliterów,o których wcześniej była mowa:

jPMy1Og.jpg


pcKfoGp.jpg


t2Zf9yY.jpg


nniSc60.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajnie te dokładki wyglądają, obniżają fizycznie niewiele, zaś optycznie przystsają auto do ziemi ;)

Galeria: E91 320D LCI M-Pakiet 2009r.



2010-2016 E46 Touring 320D 136km 2000r.

2016-2017 E91 318i LCI 143km 2008r.

2017 E91 320d LCI 206km|393Nm 2009r.


kod zniżkowyna 5€ do Carly: XAZHF8

http://yanosik24.pl/widget/64583.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo lepiej się prezentuje z dokładkami :cool2: :cool2: Przód wydaje się jeszcze bardziej agresywny :cool2:

---------------------------------Moja galeria------------------------------------


https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=339720&p=2477504#p2477504 jest


http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=306494 [*] była

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
dzięki Pany! źle zdjęcie zrobiłem,bo te splitery trochę giną w cieniu. moim zdaniem też pasują. niebawem cyknę jakieś zdjęcie gdzie lepiej je będzie widać :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny mod na duży plus :D Linia zderzaka "zgrywa się" teraz idealnie z progami :) Tablica rejestracyjna nie wygląda na ori (może mi się wydawać), jak to obszedłeś?

Moje galerie:


Jest :) BMW F30 // 335XI // BLACK

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=167&t=397494


Była :( BMW E90 // 330D // M-PAKIET

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=339724

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód rzeczywiście dużo bardziej agresywny, wygląda ekstra! :cool2:

Nie myślałeś, żeby zmienić żarówki od ringów? :P

No i jeszcze jedno, nie myślałeś żeby wygłuszyć płytę pod silnikiem jak i tak ją ściągałeś? No chyba, że tylko ja mam chorobę z tym wygłuszaniem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Kolejny mod na duży plus :D Linia zderzaka "zgrywa się" teraz idealnie z progami :) Tablica rejestracyjna nie wygląda na ori (może mi się wydawać), jak to obszedłeś?

 

dzięki! to jest naklejka o wymiarach blaszanej tablicy.

 

Ładnie działasz, przód stał się jeszcze bardziej agresywny no i o to chodzi ! :cool2: mod na plus !

 

co to za działanie w porównaniu z Twoją przeróbką na polifta ;)

 

Przód rzeczywiście dużo bardziej agresywny, wygląda ekstra! :cool2:

Nie myślałeś, żeby zmienić żarówki od ringów? :P

No i jeszcze jedno, nie myślałeś żeby wygłuszyć płytę pod silnikiem jak i tak ją ściągałeś? No chyba, że tylko ja mam chorobę z tym wygłuszaniem :D

 

dzięki! żarówki są ok.masz na myśli białe? nie chcę ;) z tym wygłuszeniem płyty to chyba jednak choroba ;) nie widzę sensu. żeby pod podłogą było ciszej? :D ogólnie auto jest porobione już, świeżo po serwisie i raczej skłaniam się poważniej ku sprzedaży niż dalszemu modzeniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.