Skocz do zawartości

Jakie BWM pod tuning/drift.


Kania98

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, pewnie widzicie po nick'u że mam 14/15 lat. Tak...

 

Jak w temacie, interesuje się BMW od dawna, oraz szukam od jakiegoś czasu model dobry pod tuning. Dokładniej drift. Przyznam się nawet, że to moje małe marzenie.

Chodzi mi głównie starsze modele, żeby poza osiągami miały dobry wygląd(Nowe też mają, ale mi bardziej stare podchodzą).

Główny tuning, to geometria kół, intercooler itp. (Dobry poślizg, i moc)

 

 

Pewnie pomyślicie, że jestem 14-15 latkiem, więc to tylko marzenia taka fura w moich dłoniach. Ale to moje zmartwienie, proszę tylko o danie pomysłu, modelu.

(Pewnie spytacie, więc kase pewnie znajde szybko, dziadek auto takie mi obiecał i myślę, oczywiście na poważnie.[Początkowo mowa była o mercedesie 124])

 

 

Sugestie oraz części itp. chętnie zobacze, a ponieważ macie pewnie większe doświadczenie to coś powiecie. Zależy mi też na niezawodności, bo początkowo silnik stuningował bym a nie wymienił. Liczę na pomysły oraz kreatywność, i prosze koszta tak w granicach 40-50 kafli :> ((Jak mało, to mówić co innego i za ile proponujecie))

 

Wesołych świąt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prędzej zEMby sobie wymienisz, niż zębatki w skrzyni. Ja pierdzielę, jak można takie bzdety pisać. Człowieku, to nie need for speed.

 

Do autora wątku - jeśli chcesz auto do driftu, kup e30, ewentualnie e36 i zleć komuś wstawienie silnika V8. Ewentualnie M3 e36 i jakieś turbo (ale na to może Ci nie starczyć 40-50 tys zł).

 

I faktycznie, odniosłem wrażenie, że masz 14-15 lat, skoro piszesz o rzeczach takich jak wymiana intercoolera (wiesz w ogóle co to jest intercooler?). Poczytaj najpierw o budowie samochodu, o poszczególnych modelach BMW.

 

A temat i tak zdechnie śmiercią naturalną, o ile jakiś mod go wcześniej nie usunie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooocho... Pokazal pan klase. Jak sie myle to mnie popraw, mylic sie moge. Wiem, ze zembatki da sie wymieniac... Intercooler odpowiada za doprowadzone zimne powietrze do silnika. Przewaznie im wiekszy tym wiecej zimnego pow. czyli wiecej mocy.

 

 

 

Sory za tekst-- pisze na fonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po pierwsze to zapoznaj się z pisownią słowa "zębatka" a po drugie zapoznaj się z definicją, bo nie wiem czy wiesz ale zębatka i koło zębate to nie to samo. Po trzecie poczytaj trochę o intercoolerze bo niestety tej wiedzy jeszcze nie posiadasz. Po czwarte - kup sobie na razie e30/e36, najlepiej serię. Jeżeli chcesz się nauczyć coś o samochodach to właśnie najlepiej z kluczem w ręku.

 

 

Ps. Od razu mówię, że za stożek Cię wyśmieją...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.