Skocz do zawartości

Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław


szatynwroc

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

http://torkartingowy.eu/top-toru/ :D

 

Gdzie są wyniki: Mlody, halfi i Endi ? Też jechaliście z dziećmi, tandemami itp ? Ja się trochę czułem jak na wesołym miasteczku:/ Następnym razem trzeba rezerwować i śmigać razem.

 

Dzięki !

 

 

My jeździliśmy tylko z dorosłymi, było nas w sumie 15 kartół na torze ale nie było czuć żeby było szczególnie ciasno.

 

Możemy rezerwować, ja widzę że mam zniżkę do 29zł/10min w tygodniu w dowolonych godzinach - muszę sie tylko dowiedzieć czy mogę kupić bilety dla wszystkich czy tylko jeden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
No dobra - Panowie - bardzo proszę o przyznanie się kto mi zmianił układ kierowniczy podczas gdy ja jeździłem gokartem?!?!?!?

Przecież to tak lekko się kręci jak bym łyżką wodę mieszał :) Naaa pewwwwno tak nie było przed gokartami ;)

 

Dokładnie, przez pierwsze 5 min jazdy autem do domu cały czas się zastanawiałem co mi się z autem stało :) Już się bałem że ten super ekstra program diagnostyczny na android (przez Bluetooth) coś mi zmienił w ustawieniach i mam teraz wspomaganie jak w jakimś badziewnym kompakcie - czułem się jakbym miał totalne luzy na kierownicy. Dopiero po pewnym czasie załapałem, że to przez gokarty :)

 

Spot był faktycznie bardzo fajny - mój pierwszy raz na gokartach i wrażenia bardzo dobre :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani

Ja niestety z przyczyn opisanych wczesniej tez nie moglem się pojawić ale po następnym weekendzie jestem dosyć dyspozycyjny , z chęcią sprawdzę się na gokartach bo prawde mówiąc do tej pory jeździłem tylko buggy terenowymi :oops:

 

Najbardziej martwi mnie przepaśc wagowa między mną a np kolegą szatynwroc więc wyniki będę tragiczne dla mnie, ciekawe w ogóle czy wpuszczą chłopa 190cm i 135kg na takie małe urządzonka :roll:

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Dziqsek - sam byłem pierwszy raz... Ale z tego co słyszałem, to większa waga w cale nie jest taka zła - masz wtedy lepsze trzymanie w zakrętach, na prostych będziesz miał straty, ale w zakrętach będziesz odjeżdżał. A co do wpuszczania tak dużego osobnika ;) Nie takich zawodników wczoraj tam widziałem ;)

 

Btw. Choina wrzucisz jakieś fotki? Jak coś możesz je wrzucić jako album picassa do G+, do wydarzenia które utworzyłem.

Ewentualnie możesz też mi je przesłać to sam je wrzucę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety z przyczyn opisanych wczesniej tez nie moglem się pojawić ale po następnym weekendzie jestem dosyć dyspozycyjny , z chęcią sprawdzę się na gokartach bo prawde mówiąc do tej pory jeździłem tylko buggy terenowymi :oops:

 

Najbardziej martwi mnie przepaśc wagowa między mną a np kolegą szatynwroc więc wyniki będę tragiczne dla mnie, ciekawe w ogóle czy wpuszczą chłopa 190cm i 135kg na takie małe urządzonka :roll:

 

Ja jestem zbliżonych wymiarów i nie ma problemu ;)

 

Niestety odbija się to drastycznie na prostych - no wszyscy mnie doganiali a ja próbowałem ratować się zakrętami na tyle ile pozwoliły mi umiejętności lub ich brak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie ;)

Zakręty są najważniejsze, jak je ogarniesz to na prostych nawet 40kg Cie nie dogoni. Dlatego trzeba chodzić żeby wyczuć tor.

 

Z resztą w trójkę jak będziemy to możemy sobie porównać wyniki w kategorii +100kg :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi pasuje i wtorek i 27.02. Jak coś to halfi dawaj znać co do wtorku to podjadę, zaprzyjaźnię się z torem :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za spota Panowie:)

O której te gokarty planujecie?

Może uda mi się załapać.

PS: Też miałem wrażenie, że mi ktoś układ kierowniczy popsuł.

Pewnie Ci koledzy co na łopatki się czają :norty:

http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/BMW_podpis_numer%20_small.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

mlody godzina to zależy jak większości będzie pasowało.

 

widzę że już jest parę osób chętnych, może tym razem wyścig w stylu f1, czyli wynajmujemy tor na wyłączność na 3x10min w ciągu godziny.

 

największa zaleta to brak dzieci i osób trzecich wiec to fajna opcja. Więc piszcie czy wam coś takiego odpowiada czy zostajemy przy zwykłych przejazdach kto ile chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi teoretycznie też pasuje od 17 do 23 ale lepiej chyba by było zarezerwować sobie na 20 i godzinkę pojeździć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
To pewnie ja znowu odpadne, jechać na 20 do wrocka żeby tam siedziec ze 2-3 h i potem wracać to średnio troszkę

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.