Skocz do zawartości

Bmw E39 540i Pompa wody

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Właśnie złożyłem, odpaliłem na chwilę, lecz jeszcze wiatrak na visco mi nie doszedł. Cholera.
Opublikowano
  • Autor
Wszystko złożone, odpowietrzone i jak na razie wszystko działa :D Lekko się skraplało z pod czujnika na pompie wody, ale sylikon do silników załatwił sprawę :D
Opublikowano
Gratulacje!!

http://img831.imageshack.us/img831/5108/c266261948.jpg

http://forum-lines.ru/rez/ab230811.gif

To JA HA HA HA u cioci na imieninach

http://www.youtube.com/watch?v=i2IxI38tfYA

Moja ŻABKA http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=156&t=212074

Opublikowano
Podziwiam. Ja tam nie lubię jeździć zaraz po wymianie takiej części na takie trasy bo dusza na ramieniu :mrgreen: Robiłem teraz podobną wymianę jak wiesz i co wyjazd kontrola pod maską czy wszystko ok, a robiłem sam to wiem że się do tego przyłożyłem. Łatwo się odpowietrza v8?
Opublikowano
  • Autor
V8 strasznie się odpowietrza. Szczerze to nie lubię tego. Jeszcze dziś trochę powietrza się znalazło. Ogólnie V długo się odpowietrza. Nie ma co Daniel podziwiać. Skoro sam składasz to wiesz jak to robisz więc nie ma czego się bać. Wiadomo, że test 7 odpalony i obserwacja bo jakieś objawy są, ale bez przesady. Pierwsze 100km jechałem spokojnie, mała przerwa, otwarcie maski, obserwacja. Wszystko ok, więc reszta trasy z nogą w podłodze :mrgreen:
Opublikowano

Niby nie ma co się bać, ale po moim godzinnym odpowietrzaniu, dojechaniu do domu jak wiesz z brakiem ciśnienia zaczynałem się irytować.

U mnie na drugi dzień po złapaniu ciśnienia i odkręceniu odpowietrzników poleciało troszeczkę powietrza a w kolejne dni już sam płyn. Czyli już wsio ok.

Opublikowano
  • Członkowie klubu
Wszystko ok, więc reszta trasy z nogą w podłodze :mrgreen:

A po trasie zapewne trąciłeś coś :mrgreen:

ec2Wze6.jpg
Opublikowano
  • Autor
Niby co trąciłem? Najwyżej co chwilę lewy kierunkowskaz :D Wczoraj waliłem długimi i halogenami i to ostro w autobus nr. 700, a okazało się, że to jednak nie Paweł tylko jakiś starszy facet :mrgreen:
Opublikowano
  • Członkowie klubu

He he. Miałeś pecha. Nie dali mi wczoraj mojego bo jakiś hmm **** :mrgreen: stwierdził,że trzeba zafundować mu mycie wnętrza i poszedł na dwuzmienną. Dziś i tak go zadeptali :mrgreen:

Ja wczoraj użerałem się od rana z 713 podobny tylko z drzwiami odskokowymi czyli takimi co wyjeżdżają na zewnątrz. Jak z tym można jeździć-te drzwi zamykają się dobre 20 sekund :duh: .

Ale dziś już swój. Wróciłem nie tak dawno,bo dziś pochowaliśmy już któregoś z kolei kolegę(i to są to koledzy w wieku ok. 50-tki) zza fajery który odszedł na wieczny spoczynek :cry: [*].

Ta robota zabija-co miesiąc ostatnio składamy się na wieniec . Nie wiem co jest :cry2: ???

 

 

 

 

Ale zmontowałem ciekawy filmik pt. "Czarna Locha" :mrgreen: .Jutro wrzucę tym co nie wiedzą na czym polega zakup auta i radość z niego :cool2:

Pzdr.

ec2Wze6.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.