Skocz do zawartości

ZAKUP e36 PORADY OPINIE


maniek12345

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli ktoś w tym siedzi to dorabia tablice wykupuje OC i... w drogę. Akurat mnie ta procedura nie dziwi. To dość popularne u handlarzy...przynajmniej te są nie na tekturze :mrgreen: A OC w każdym razie wykupuje się zdalnie- przez telefon i drukuje się w razie jakiejś kontroli.

 

Jasne - mnie tez nie dziwi fakt, że handlarz zamiast kupić legalne tablice za 80 Ojro - woli kupić "wyrób kolekcjonerski" z alledrogo za 11zł i z tymże oferuje sprzedaż samochodu, którym defacto nie wolno się poruszać w naszym kraju gdyż jedynym dokumentem dopuszczającym pojazd do ruchu w PL jest DR, który poprzez wymeldowanie traci ważność. Dziwi mnie natomiast to, że wmawia się kupującemu, że wykupując OC może w ten sposób wracać do domu na kołach. Nawet mając przy sobie OC oraz przegląd zerowy to te tablice uprawniają jedynie na wjazd na lawetę....

 

Pozdrawiam

Problem w tym ,że wielu naiwnych wierzy w te bzdury i kupuje takie auta - a już fakt ,że kupują na umowy in-blanco jest dla mnie zupełnie niezrozumiały. Osobiście jak słyszę o takich rzeczach kończę rozmowę. Taka oferta to nie okazja - to normalne oszustwo - równie dobrze wszystkie informacje na temat takiego wozu mogą być tyle samo warte co zapewnienia o możliwości powrotu na kołach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak czytam takie głupoty że koleś kupił auto za 1000 zł i włożył 3 tys i jest zadowolony. Nawet jeśli będzie okazja to na pewno nie będzie kosztowało 1000 zł.

Dla ciebie może to być miód, malina orzeszki a to dlatego że nie jesteś wymagający. Dla innego to nawet za te twoje 1 tys + 3 tys włożone nie sprawią że ktoś w ogóle zawiesi na nim oko.

Ulep zawsze będzie ulep i nawet worek kasy tego nie zmieni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Chcę kupić bmw i mam kilka opcji. Może ktoś już je oglądał i powie coś na ich temat albo nawet wywróży coś ze zdjęć i opisów.

http://olx.pl/oferta/bmw-320i-e36-coupe-150km-z-lpg-sekwencja-CID5-IDbadS7.html#80aabdf5ac;promoted

http://olx.pl/oferta/bmw-e36-lpg-CID5-IDbvUaL.html#80aabdf5ac

http://olx.pl/oferta/bmw-e36-full-opcja-6499-CID5-IDbkOUd.html#80aabdf5ac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam takie głupoty że koleś kupił auto za 1000 zł i włożył 3 tys i jest zadowolony. Nawet jeśli będzie okazja to na pewno nie będzie kosztowało 1000 zł.

Dla ciebie może to być miód, malina orzeszki a to dlatego że nie jesteś wymagający. Dla innego to nawet za te twoje 1 tys + 3 tys włożone nie sprawią że ktoś w ogóle zawiesi na nim oko.

Ulep zawsze będzie ulep i nawet worek kasy tego nie zmieni

 

 

Wierzyć nie musisz :). To że jest zarysowane, że progi trochę nie domagają, że blachę zaczyna łapać rdza mnie akurat nie boli, nie jestem pedantem jak Ty i nie muszę mieć "igły", wystarczy że dobrze jeździ i nikt nie musi się na nie napalać itp.

A to, że ..... taki jak ty ma ból bo komuś udało się trafić na prawdziwą okazję to już nie moja wina.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Nie ubliżajmy sobie.

Rozmawiamy o czymś co się nie złamie za rok czy półtora i nie leje się olej z każdego podzespołu.

Akurat wiedząc jakie oferuje części to na pewno rozkręca lepsze maszyny niż niektórzy jeżdżą.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ubliżajmy sobie.

Rozmawiamy o czymś co się nie złamie za rok czy półtora i nie leje się olej z każdego podzespołu.

Akurat wiedząc jakie oferuje części to na pewno rozkręca lepsze maszyny niż niektórzy jeżdżą.

 

 

W porządku, przepraszam za słowo cebula.

Okazje się zdarzają i tyle :). Mam auto rok i jest jeszcze w tak dobrej kondycji, że jeszcze kilka lat wytrzyma bez problemu.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam swoje pytanie bo widzę że nikt się nie zainteresował. Czy któryś z tych samochodów jest warty uwagi? Nie znam sie za bardzo na samochodach, zdecydowalem sie na zakup bmw w granicy cenowej do 7000 tys. Czy może ktoś podpowiedzieć czy warto coś kupić z tych opcji albo ktoś ma z forumowiczów ciekawą opcje kupna bmw :)

 

http://olx.pl/oferta/bmw-320i-e36-coupe-150km-z-lpg-sekwencja-CID5-IDbadS7.html#8ac8a429b5;promoted

http://olx.pl/oferta/bmw-e36-2-0-lpg-wroclaw-CID5-IDbD1QZ.html#8ac8a429b5

http://olx.pl/oferta/bmw-e36-lpg-CID5-IDbvUaL.html#8ac8a429b5

http://olx.pl/oferta/sprzedam-bmw-e36-2-0-lpg-1996r-CID5-IDbyv8Z.html#8ac8a429b5

http://olx.pl/oferta/bmw-e36-full-opcja-6499-CID5-IDbkOUd.html#8ac8a429b5

http://olx.pl/oferta/auto-osobowe-CID5-IDbnyK5.html#8ac8a429b5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Dawno mnie tu nie było po sprzedaży mojej E60 ale od zawsze myślałem o jakimś klasyku i co powiecie na coś takiego??

 

http://allegro.pl/bmw-coupe-m-pakiet-alu-18-klima-131-tkm-niemcy-i5663659012.html

 

Brać nie brać opinie za opinie przeciw!!??

 

O E60 wiem dużo ale o e36 prawie nic :P dlatego potrzebuje pomoocy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne drażniące ogłoszenie :) Auto ładnie wysprzątane,umyte wszystko na cacy. Sprowadzone z absurdalnie niskim przebiegiem w idealnym stanie jak zawsze niewymagającym wkładu finansowego (taki prezent od Niemca w ramach przyjaźni polsko-niemieckiej) ale bez alufelg - dobrze,że w cenie jest silnik :) Oczywiście wszystko ładnie ale dodać trzeba opłaty i jak zwykle bzdura o możliwości powrotu na kołach hehe - chyba na lawecie ,która też ma koła więc jest jakaś prawda .Po wjeździe na lawetę trzeba pamiętać o zdaniu felg bo przecież nie są w komplecie :) A może kupujący przyjedzie z własnymi - zawsze jest rozwiązanie. Jak zawsze powtarzam nie wierzę w cuda z zachodu, auto trzeba obejrzeć na żywo ale tego typu ogłoszenia mnie osobiście odrzucają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprowadzone z absurdalnie niskim przebiegiem

Przebieg potwierdza też stan kierownicy skórzanej ( w aukcji tegoż samego handlera jest też Compact posiadający 230k km na blacie z plastikową kierą w tym samym stanie co tutaj, oraz turas z przebiegiem 260k km i też kierą w tym samym stanie). Gałka zmiany biegów oraz jej mieszek tez w stanie idealnym potwierdzającym ów przebieg. Pożółkła pokrywa zaworów także potwierdza 131k km. Toże samo boczki drzwi.

Nie wiem kto się jeszcze na to nabiera - skoro wszędzie się trąbi o cofaniu liczników. Gdyby proceder był karalny w PL może byłoby tego mniej. Natomiast udowodnić handlarzowi, że dokonał korekty licznika jest bardzo ciężko i często jest to nieopłacalne przy tego typu pojazdach. Poza tym oni przeważnie nie figurują w umowach - są tylko bezimiennymi pośrednikami.

ale bez alufelg - dobrze,że w cenie jest silnik :)

Hahaha - no to mnie ubawiło najbardziej. Uprzejmie proszę kupującego o przyjechanie z własnym kompletem kół :mad2: :mad2: :mad2:

Oczywiście wszystko ładnie ale dodać trzeba opłaty i jak zwykle bzdura o możliwości powrotu na kołach

Potwierdza to tylko fakt, że handlarz nie figuruje w umowie i jest ona sporządzona in blanco pomiędzy Hanssem Klossem a przyszłym nabywcą. I potem weź udowodnij, że to akurat ten handler cofnął licznik skoro jest on tylko słupem.

 

Natomiast jak na 316 jest dość ładnie wyposażona. Pół-skóra, fotel z regulacją podudzia podgrzewany, dwustrefowy klimatronik, radio wołające kod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne drażniące ogłoszenie :) Auto ładnie wysprzątane,umyte wszystko na cacy. Sprowadzone z absurdalnie niskim przebiegiem w idealnym stanie jak zawsze niewymagającym wkładu finansowego (taki prezent od Niemca w ramach przyjaźni polsko-niemieckiej) ale bez alufelg - dobrze,że w cenie jest silnik :) Oczywiście wszystko ładnie ale dodać trzeba opłaty i jak zwykle bzdura o możliwości powrotu na kołach hehe - chyba na lawecie ,która też ma koła więc jest jakaś prawda .Po wjeździe na lawetę trzeba pamiętać o zdaniu felg bo przecież nie są w komplecie :) A może kupujący przyjedzie z własnymi - zawsze jest rozwiązanie. Jak zawsze powtarzam nie wierzę w cuda z zachodu, auto trzeba obejrzeć na żywo ale tego typu ogłoszenia mnie osobiście odrzucają.

 

Pamiętam że sam kiedyś naciąłem się z E61 no ale trzeba przyznać że spoglądając na takie elementy jak kierownica, fotele, podłokietnik wygląda całkiem ładnie. O wierzchu nie mówię bo to foto a na foto wypucowane auto zawsze wygląda fajnie.

 

Kolo na tych felach chce 9000zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Nie wygląda źle i radyjko oryginalne. Materiał odchodzący to standard w E36. Hmmm przebieg...trzeba by sprawdzić. Wszyscy negują przebiegi, ale takie auta są.

Wcale cena nie jest żadna okazyjna. Tutaj widzę jeden poważny problem...silnik.

1,6 ludzie nie chcą. U Merkelowej też wcale się takie nie cenią.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wygląda źle i radyjko oryginalne. Materiał odchodzący to standard w E36. Hmmm przebieg...trzeba by sprawdzić. Wszyscy negują przebiegi, ale takie auta są.

Wcale cena nie jest żadna okazyjna. Tutaj widzę jeden poważny problem...silnik.

1,6 ludzie nie chcą. U Merkelowej też wcale się takie nie cenią.

 

 

No i właśnie o tym mówię!! Samochód jest naprawdę ładny na fotach(zaznaczam) ale cena po opłatach będzie koło 11 000zł i czy można powiedzieć że to tanio jak na E36 z silnikiem 1,6??? Jak dla mnie nie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Rzekłbym...drogo, a nawet ciut więcej.

Nie wyjdzie 11 bo akcyza do 2,0 jest niewielka-no chyba że z tymi kołami :mrgreen:

Zauważyłem ostatnio taki myk z kołami tylko do zdjęć, a potem zazwyczaj stoi na zwykłych alusach bądź na stalowych.

Jak chcesz, ale w 1,6 i jeszcze w tych pieniądzach osobiście bym się nie bawił-nawet potem ciężko odsprzedać z takim silnikiem.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto w miarę ładnie wygląda, ale ze względu na "dwa rozruszniki" pod maską cena jest dość przesadzona. Wolałbym się wstrzymać i dołożyć do ładnego r6 minimum 2.5 lub szukać teraz co najmniej 2.0. W tej kasie można już trafić ciekawą 2L.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

2 litry to najgorszy wybór jaki może być. Pali i nie jedzie. Możemy się tylko pocieszać, że mamy pod maską R6. Ceny 2.0 niczym nie odbiegają od silników R4 bo ludzie tego nie pragną.

Motory które się cenią to 2,5 w górę, ale i pieniążki też nie najmniejsze.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem 1,8Ti 143KM Compact ,którego wymieniłem na nowsze E46 320Ci z automatem i powiem ,że nie da się tego porównać. Fakt,że parametry są podobne a nawet spalanie podobne ale trwałość "szóstki" i brzmienie to inna bajka. Żaden z tych silników nie jest bez wad ale w 1,8 walczyłem z wyciekami wszędzie gdzie tylko były możliwe,wymieniałem popychacze i wiele innych drobiazgów. Ogólnie był to najbardziej upierdliwy silnik ze wszystkich BMW jakie miałem przez blisko 20 lat.Przy 2,0 nie miałem tyle do roboty w żadnej niezależnie czy było to E34 czy E39. Obecne E46 jeździ bez problemu i co dla mnie ważne jest cichutki.Trójka używana jest głównie jako dupowóz na miejscu do poruszania się po mieście i na zakupy dla żony dlatego ma jeździć a nie wisieć na podnośniku :) Moim zdaniem dysponując większą ilością gotówki i będąc cierpliwym lepiej kupić 2,0.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze...Kupuj cokolwiek tylko nie R4...R6 jaka by nie była brzmienie Cię powali, a w dzisiejszych czasach nie może być za mocna bo Cię pokusi i stracisz prawko..jak dla mnie najlepsze Bmw to M50B20 lub B25 bez klimy....bez kłopotliwego vanosa i dwumasowego koła...bo "niezawodność tkwi w prostocie"...powodzonka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.