Skocz do zawartości

Tor poznan - 06.04.2014? :)


wujekwaldus

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

 

Niektorzy wiedza inni jeszcze nie, ze oprocz nurburgringa lipcowego wybieram sie takze na tor poznac.

Termin to 12 maja - nie jest to Trackday profi (drozszy).

 

Koszt takiego TPTD w tym roku to 550 pln (50 pln drozej niz rok temu)

Na torze poznan obowiazuje KASK! nie musi byc to homologowany kask FIA za milion ojro, wystarczy zwykly z decathlonu za 100 pln ;)

 

Taki trackday sklada sie z dwoch czesci:

8.00-12.00 sa jazdy z instruktorem po torze w grupach, jest podzial toru na 4 czesci gdzie uzytkownicy z instruktorem pokolej trenuja kazda sekcje toru, nastepnie co godzine grupa samochochodow przenosi sie na nastepna sekcje itp. od 12.00 to 17.00 sa jazdy wolne po torze.

 

Warto byc na czesci treningowej, mozna bez napinki poznac troszke toru i sprawdzic z jaka BEZPIECZNA predkoscia wziac kazdy zakret aby nie wyleciec.

 

Wyjazd w niedziele rano,

wersja dla normalnych o ok 5.00 rano (z warszawy)

wersja dla szybkich o ok 5.30-6.00 rano (z warszawy)

wersja dla zapierniczaczy: 6.30 rano (z warszawy)

wersja dla kacpercio: 7.00 rano (z warszawy)

 

 

Kto chetny na taki wyjazd? to juz za dwa miesiace ;)

 

wiecej info na tptd.pl

Edytowane przez wujekwaldus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 320
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

....Taki trackday sklada sie z dwoch czesci:

8.00-12.00 ....

Wyjazd w niedziele rano,

.....

wersja dla kacpercio: 7.00 rano (z warszawy).....

 

ej co ty tutaj imputujesz :evil:

 

Niech ten co nie ma nic na sumieniu pierwszy rzuci kamień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Zdecydowanie polecam, dla tych co chca jechac na ring to nawet obowiazkowo, szczegolnie gdy ktos po torze nie jezdzil, jak sie slucha instruktorow mozna sie sporo nauczyc, polecam tez w drugiej czesci zaprosic instruktora do samochodu na 10-20 min.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam oj tam...:)

No poznan to tez cos dla Ciebie, sprawdzil bys sobie kombii na zakretach, a jak masz te ToyoT1R to powinno sie dobrze trzymac...

Klagosz dal rade w 335d wiec i Ty dasz :cool2:

 

@olo46: super, ciesze sie ... :) jakos w polowie kwietnia bede rezerwowal tor.... wtedy zrobie oficjalna liste kto bedzie a kto nie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstepnie pisalbym sie na to, ale poradzcie czy taki wyjazd moim kombi ma sens? Chetnie bym polatal po torze a termin bardzo mi odpowiada

SPRZEDAM : komplet zderzaków ori e92 (barberarot metallic)


Moje e92 : http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=214546

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sens kazdym autem, chociazby po to aby dowiedziec sie kiedy i przy jakiej predkosci tracimy przyczepnosc... ;)

Tor to nie tylko "time attack" - to takze technika bezpiecznej jazdy oraz poznanie mozliwosci samochodu... ludzie czasem panikuja jak im auto na sniegu boksuje kolami w miejscu... a co dopiero jak wpadna w poslizg na zakrecie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sens kazdym autem, chociazby po to aby dowiedziec sie kiedy i przy jakiej predkosci tracimy przyczepnosc... ;)

Tor to nie tylko "time attack" - to takze technika bezpiecznej jazdy oraz poznanie mozliwosci samochodu... ludzie czasem panikuja jak im auto na sniegu boksuje kolami w miejscu... a co dopiero jak wpadna w poslizg na zakrecie....

Zgadzam sie z ta teza,w maju mam wykupione jazdy na torze BRANDS HATCH w cene wliczony jest briefing (szkolenie teoretyczne) jazda cywilnym autem z instruktorem (prawidlowy tor jazdy,hamowanie...) i na koniec :mrgreen: jazda za sterami czterech aut FERRARI 360,ASTON MARTIN v8 VANTAGE,PORSCHE 911,LAMBORGHINI GALLARDO kazdym po 3 okrazenia.Juz nie spie po nocach. :D

m3GreenHell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie chetnie sie przejade na ten poznan, ja na 18stke dostalem od dziewczyny jazde gallardo i wlasnie jakos w maju musze to wykorzystac ;>

SPRZEDAM : komplet zderzaków ori e92 (barberarot metallic)


Moje e92 : http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=214546

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie połapalem się że jest dzial i poprzenoszone spoty :duh:

 

Ja oczywiście się wybieram na 99,99% na TOR POZNAŃ z Waldkiem i jego zzzzorganizowaną ekipą :mrgreen:

 

POLECAM KAŻDEMU :!: :!: :!: ja jadę po raz trzeci :cool2: :cool2: :cool2:

 

za mną jeszcze pojedzie zapewne brat w 123d i mam nadzieje że z małopolski KAMIL I KLAUDIUSZ :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Torze Poznan tez mozna pojezdzic fajnymi samochodami, polecam Radicala, jak bedziesz jechal na 50% mozliwosci samochodu to zrobisz 1.40 ;)

 

W zeszlym sezonie ludzie robili wlasnie okolice 1.45, 1.43 itp co lepsi ponizej 1.40 ;)

 

Ok napewno opisze na forum,dlaczego pytasz akurat o F360 ? Niemow ze 335i....f430 :shock:

 

No nie mowie dlatego... nie powiem :whistle:

ps: 430stka to nie ta liga cenowa... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo chciałbym jechać ale nie wiem czy zdarzę ogarnąć samochód na tyle żeby się nadawał na tor. Albo czy wystarczy mi cierpliwości żeby go ogarnąć i czy przypadkiem w międzyczasie go nie sprzedam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie, czy ludzie którzy mają bliżej do Poznania niż przez Warszawe też lecą do Wawki najpierw czy od razu na tor? bo ja przez Warszawę musiałbym dolożyc jakies 100km, ale jeśli w większości jedziecie tak to podjadę tam i polece z wami, tylko żebym nadążyl :twisted:

SPRZEDAM : komplet zderzaków ori e92 (barberarot metallic)


Moje e92 : http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=214546

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Bywam na TDTP, więc 12 maja się też wybiorę :cool2:

Auto Classic Service - 603975574

BMW Partner

Diagnostyka, mechanika i elektryka BMW

Swapy i indywidualne modyfikacje

AUTOPOMOC

BMW M7 - 1:44.821 Tor Poznań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.