Skocz do zawartości

Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Listwy wyszły bardzo ładnie, deseń przechodzący w jednym kierunku zachowany, także wszystko zrobione z uwagą na detale :cool2: Odmiana, tym bardziej, że większość dostępnych listew carbon jest w kolorze grafitowym. Co do deski, ja zostawiłbym jednak ori, z czasem zobaczysz jak trudno będzie utrzymać ją w czystości, zwłaszcza przy podszybiu (kurz). Troche dużo się dzieje przy przeszyciach na alcantarze w okolicach navi, ale zdjęcie nie jest na tyle wyraźne, żeby zobaczyć szczegóły. Napis Performance na desce od strony drzwi pasażera zrobiony ze smakiem, na duży plus :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć więcej fotek bo po tych ciężko ocenić. Ale na razie jak dla mnie nie za specjalnie to wygląda :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Styl a la wnetrze AC schnitzer ale bardziej luksusowo. Mi sie podoba ! i to bardzo. Balem sie ze z tym jasnym karbonem srodek straci te wrazenie zimno szorstkie ktore polubilem jak siedzialem w srodku. A tu nie... jest jasniej ale to na dobre. :cool2:

 

Jak chodzi o deske to z tych ogolnych zdjec wyglada bardzo dobrze, szwy na styku mostow sa lepiej zalatwione niz u mnie np. Nienawidze alcantary ale tutaj pasuje naturalnie oczywiscie. :)

 

Za to... zrobilbym zdjecia ponownie z wieksza iloscia swiatla (jak robisz powiekszenie widzisz ze nie sa ostre) i troche je poprawil bo dzisiaj standard zdjec to juz semi pro/pro na forach a wiec zdjecie w zlym swietle z komorki bez zadnej obrobki nie oddaja juz dla ludzi dzisiaj tego co jeszcze dwa trzy lata temu i zanizaja ocene realnej jakosci.

 

u Tadka w CARSdream może ?

znajac gospodarnosc Mariusza watpie... CARS robi bardzo ladne rzeczy (mam blende robiona przez nich na moje zamowienie jest cudowna) ale ceny ktore zaczeli pratykowac od pewnego momentu sa bardzo wysokie (2000 zl aby polozyc dwa fragmenty carbonowe na kierownicy). Prawdopodobnie bo maja duzo zamowien za granicy. Mozna miec ta sama jakosc taniej.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Listwy spoko, deska kwestia gustu - u siebie bym nie robił. Z ochami i achami czekam na mody zewnętrzne ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listwy idealne :):) deska też mega ;) utrzymanie alcantary jest ciężkie, ale nie można mieć wszystkiego;)

---------------------------------Moja galeria------------------------------------


https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=339720&p=2477504#p2477504 jest


http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=306494 [*] była

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a miał być szampan :mrgreen:

 

super wyszło Mariusz :) na żywo na pewno miażdży :norty:

a tak btw machałem Ci wczoraj, jechałem do Media Markt ale chyba nie zauważyłeś stojąc na światłach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda nie źle, pewnie na żywo wygląda o wiele lepiej. Może nowe fotki jak będzie lepsza pogoda. :wink:

Efekt na listwach jest mega ekstra, rozjaśnia ciemny środek i oddziela ciemną alcantare od plastików.

Chociaż obszycie blendy kierownicy już jakoś mi nie leży, zlewa się w jedną całość, nie wiem czy nie lepiej by wyglądała blenda w kolorze listw :think:

Lub obszyć poduchę i dać biły ścieg a blende dać M-pakiet-ową.

 

Podobnie jak tu ale sama poducha.

http://i68.tinypic.com/t9iqnc.jpg

 

 

Na fotkach widać szerszy ścieg białej nici na desce niż na fotelach? czy to złudzenie?

Myślałem że pójdziesz na całość i pojedziesz także alcantarą górne listwy drzwi. :roll:

 

Opony mamy takie same (ja mam 18"), i po letnim sezonie stwierdzam że są super :cool2:

 

To czekamy na ładne fotki... :wink:

 

 

...Chociaż obszycie blendy kierownicy już jakoś mi nie leży, zlewa się w jedną całość, nie wiem czy nie lepiej by wyglądała blenda w kolorze listw :think:

 

blenda nie była obszywana, jest to ori blenda BMW Performance...

 

Zapewne tak ale z fotek tego nie idzie sprawdzić... :cool2:

Edytowane przez aditonie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Chociaż obszycie blendy kierownicy już jakoś mi nie leży, zlewa się w jedną całość, nie wiem czy nie lepiej by wyglądała blenda w kolorze listw :think:

 

blenda nie była obszywana, jest to ori blenda BMW Performance...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

blenda nie była obszywana, jest to ori blenda BMW Performance...

 

Zapewne tak ale z fotek tego nie idzie sprawdzić... :cool2:

 

181 stron to nie jest dużo :8) osoby śledzące temat jakiś czas wiedzą co i jak:

 

viewtopic.php?f=158&t=211412&start=705

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten przywilej że oglądam auto na żywo dość często i jest naprawdę grubo i uważam że żadne dodatkowe zmiany w środku nie są potrzebne

 

Wszystko jest wyważone i zrobione ze smakiem i dobrym gustem. :cool2: ,do pełni szczęścia brakuje tylko dokończyć tylną kanapę,wszelkie dodatkowe obszycia mogły by tylko popsuć cały efekt

 

Takie moje skromne zdanie ..... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listwy na zdjęciach wyglądają kozacko! Z wlasnego doswiadczenia wiem, ze na żywo pewnie wygladaja o wiele lepiej :cool2:

Osobiście pokusił bym sie przy obszyciach o nitki "M" ale kto co lubi :)

Garage:

f87 M2 LCI 2018r -> https://bit.ly/3BgwoE6

e92 M3 2010r -> https://bit.ly/3BgwoE6


Ex:

e46 318i 1999r

e46 330Ci 2002r

e60 535d 2006r

e92 335d 2007r @410KM/750Nm -> http://bit.ly/2NRV79i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Bylem u Czerwonego i widzialem na zywo. Nie ma sensu komentowav na podstawie zdjec z komorki w noc. Jest TIPTOP, wykonanie jest perfekcyjne (Deska jest ultra solidnie zrobiona, listwy wysoka jakosc) a klimat taki brutalny ktory kontrastuje z miekoscia alkantary. :twisted:

 

Simply Superb. Zostala kanapa do zrobienia i boczki aby bylo kompletne.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest petarda :cool2:

Dziękuję ślicznie kolego :) :cool2:

 

Pięknie wyszło :cool2:

Dolna część też robiona :?: bo ciężko rozszyfrować ze zdjęcia. Tunel widzę, że obszyty.

Jak możesz napisz jaki koszt takiej imprezy :wink:

Dziękuję Damian za uznanie :) :cool2:

Tak dolna część też obszyta, koszt imprezy wysłałem Ci priv.

 

Pięknie . :cool2: :cool2:

Srebrny carbon na listwach , gdzie robiłeś - u Tadka w CARSdream może ?

Dziękuję serdecznie, listwy robione u Tomka w LCP Carbon, polecam każdemu bardzo solidna i fachowa robota :cool2: :)

 

Listwy wyszły bardzo ładnie, deseń przechodzący w jednym kierunku zachowany, także wszystko zrobione z uwagą na detale :cool2: Odmiana, tym bardziej, że większość dostępnych listew carbon jest w kolorze grafitowym. Co do deski, ja zostawiłbym jednak ori, z czasem zobaczysz jak trudno będzie utrzymać ją w czystości, zwłaszcza przy podszybiu (kurz). Troche dużo się dzieje przy przeszyciach na alcantarze w okolicach navi, ale zdjęcie nie jest na tyle wyraźne, żeby zobaczyć szczegóły. Napis Performance na desce od strony drzwi pasażera zrobiony ze smakiem, na duży plus :wink:

 

Dziękuję serdecznie za pochwały i uwagi :D :cool2:

to prawda listwy zrobione z największą dbałością o detale, co do deski nie ma tragedii odkurzacz i końcówka z włosiem załatwia szybko raz dwa :P

To prawda przy przeszyciach na łączeniu navi z licznikiem jest największy problem ponieważ dwa daszki nie bięgną w tej samej linii dlatego tak to zostało wykończone ale moim zdaniem wyszło całkiem nieźle :)

 

Wrzuć więcej fotek bo po tych ciężko ocenić. Ale na razie jak dla mnie nie za specjalnie to wygląda :cry:

Fotek będzie więcej ale zdjęcia z telefonu nie oddadzą całego efektu na żywo, dla mnie to wygląda super a nie za specjalnie to szerokie pojęcie :? Co miałeś na myśli :?:

 

Styl a la wnetrze AC schnitzer ale bardziej luksusowo. Mi sie podoba ! i to bardzo. Balem sie ze z tym jasnym karbonem srodek straci te wrazenie zimno szorstkie ktore polubilem jak siedzialem w srodku. A tu nie... jest jasniej ale to na dobre. :cool2:

 

Jak chodzi o deske to z tych ogolnych zdjec wyglada bardzo dobrze, szwy na styku mostow sa lepiej zalatwione niz u mnie np. Nienawidze alcantary ale tutaj pasuje naturalnie oczywiscie. :)

 

Za to... zrobilbym zdjecia ponownie z wieksza iloscia swiatla (jak robisz powiekszenie widzisz ze nie sa ostre) i troche je poprawil bo dzisiaj standard zdjec to juz semi pro/pro na forach a wiec zdjecie w zlym swietle z komorki bez zadnej obrobki nie oddaja juz dla ludzi dzisiaj tego co jeszcze dwa trzy lata temu i zanizaja ocene realnej jakosci.

 

u Tadka w CARSdream może ?

znajac gospodarnosc Mariusza watpie... CARS robi bardzo ladne rzeczy (mam blende robiona przez nich na moje zamowienie jest cudowna) ale ceny ktore zaczeli pratykowac od pewnego momentu sa bardzo wysokie (2000 zl aby polozyc dwa fragmenty carbonowe na kierownicy). Prawdopodobnie bo maja duzo zamowien za granicy. Mozna miec ta sama jakosc taniej.

 

Dziękuję serdecznie kolego za miłe słowa :cool2: :cool2: :) :)

Co do zdjęć to muszę sie udać do profejonalnego fotografa :?

 

Listwy spoko, deska kwestia gustu - u siebie bym nie robił. Z ochami i achami czekam na mody zewnętrzne ;)

Dziękuję :cool2: Mariusz jak zobaczysz na żywo to zmienisz zdanie :P :)

 

Listwy idealne :):) deska też mega ;) utrzymanie alcantary jest ciężkie, ale nie można mieć wszystkiego;)

Dziękuję ślicznie za pozytywną opinię :) :cool2: :cool2:

 

a miał być szampan :mrgreen:

 

super wyszło Mariusz :) na żywo na pewno miażdży :norty:

a tak btw machałem Ci wczoraj, jechałem do Media Markt ale chyba nie zauważyłeś stojąc na światłach :)

Łukasz szampan będzie nie ma problemu, niestety nie zauważyłem :duh: :duh:

 

Wygląda nie źle, pewnie na żywo wygląda o wiele lepiej. Może nowe fotki jak będzie lepsza pogoda. :wink:

Efekt na listwach jest mega ekstra, rozjaśnia ciemny środek i oddziela ciemną alcantare od plastików.

Chociaż obszycie blendy kierownicy już jakoś mi nie leży, zlewa się w jedną całość, nie wiem czy nie lepiej by wyglądała blenda w kolorze listw :think:

Lub obszyć poduchę i dać biły ścieg a blende dać M-pakiet-ową.

 

Podobnie jak tu ale sama poducha.

http://i68.tinypic.com/t9iqnc.jpg

 

 

Na fotkach widać szerszy ścieg białej nici na desce niż na fotelach? czy to złudzenie?

Myślałem że pójdziesz na całość i pojedziesz także alcantarą górne listwy drzwi. :roll:

 

Opony mamy takie same (ja mam 18"), i po letnim sezonie stwierdzam że są super :cool2:

 

To czekamy na ładne fotki... :wink:

 

 

...Chociaż obszycie blendy kierownicy już jakoś mi nie leży, zlewa się w jedną całość, nie wiem czy nie lepiej by wyglądała blenda w kolorze listw :think:

 

blenda nie była obszywana, jest to ori blenda BMW Performance...

 

Zapewne tak ale z fotek tego nie idzie sprawdzić... :cool2:

Dziękuję kolego za pozytywną opinię

co do blendy kierownicy to jest ori Performance nad obszyciem poduszki sie zastanowię :)

Być może szerszy ścieg jest na desce niż na fotelach ale akurat na tym mi aż tak bardzo nie zależało :)

 

Mam ten przywilej że oglądam auto na żywo dość często i jest naprawdę grubo i uważam że żadne dodatkowe zmiany w środku nie są potrzebne

 

Wszystko jest wyważone i zrobione ze smakiem i dobrym gustem. :cool2: ,do pełni szczęścia brakuje tylko dokończyć tylną kanapę,wszelkie dodatkowe obszycia mogły by tylko popsuć cały efekt

 

Takie moje skromne zdanie ..... :wink:

Dziękuję serdecznie Marku za pozytywną opinię, tylna kanapa będzie zrobiona na wzór Damiana bo jak dla mnie jest to obowiązek oraz boczki drzwi również ale z tym muszę poczekać bo z kasą kiepsko :cry: :mad2:

 

Listwy na zdjęciach wyglądają kozacko! Z wlasnego doswiadczenia wiem, ze na żywo pewnie wygladaja o wiele lepiej :cool2:

Osobiście pokusił bym sie przy obszyciach o nitki "M" ale kto co lubi :)

Dziękuję serdecznie :cool2: :)

Wszystko idzie w kierunku BMW Performance dlatego zrezygnowałem z nitek koloru M :)

 

Bylem u Czerwonego i widzialem na zywo. Nie ma sensu komentowav na podstawie zdjec z komorki w noc. Jest TIPTOP, wykonanie jest perfekcyjne (Deska jest ultra solidnie zrobiona, listwy wysoka jakosc) a klimat taki brutalny ktory kontrastuje z miekoscia alkantary. :twisted:

 

Simply Superb. Zostala kanapa do zrobienia i boczki aby bylo kompletne.

To prawda, zawitał do mnie kolega Rivasi i mogliśmy wspólnie obejrzeć nasze auta :) :cool2:

Fotele kolegi Rivasi to profesjonalna i z dbałością o szczegóły robota, naprawdę na żywo fotele miażdżą zresztą jak cały samochód kolegi Rivasiego bardzo było bi miło spotkać i przez kilka godzin pogawędzić na temat naszych wspólnych pasji jakim są nasze auta :cool2: :cool2: :cool2:

Bardzo dziękuje za opinię kolegi Rivasi bo wiem że jest to człowiek znający się na rzeczy i podchodzący obiektywnie do tematu i zawsze liczę się z jego opinią :cool2: :)

Zapraszam ponownie być może następnym razem uda się coś wspólnie załyczyć :D :cool2: :cool2:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

zdjęcia tych listew chyba wygasły,więc wrzucam linka do LCP: https://www.facebook.com/LCP.carbon/posts/530121307186549 :cool2:

 

Mariusz,a kiedy ogarniasz tematy na zewnątrz? bo mega mnie to interesuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pieknie Mariusz !! pieknie widzi mi sie bardzo to wnetrze :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcia tych listew chyba wygasły,więc wrzucam linka do LCP: https://www.facebook.com/LCP.carbon/posts/530121307186549 :cool2:

 

Mariusz,a kiedy ogarniasz tematy na zewnątrz? bo mega mnie to interesuje ;)

Dziękuję Mariusz za link :cool2:

Co do zewnętrznego tematu to zderzak poszedł do malowania no miał wiele odprysków za ttdzień będzie pomalowany i wpadnie dodatek ale na razie nie zdradzam :wink: :)

 

Jakieś plany na zewnątrz? Już teraz jak dla mnie jest high level :8)

Dziękuję, jeszcze coś się szykuje :wink: :) :)

pieknie Mariusz !! pieknie widzi mi sie bardzo to wnetrze :)

Dziękuję serdecznie Bartek, musisz wpaść do mnie zobaczyć na żywo jak to wyszło :) :wink:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest nowy mod co prawda nie jest spektakularny bo za bardzo niewidoczny ale udało się na niemieckim ebayu wylicytować za rozsądne pieniązki :D :D :D :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:

Kto zgadnie co to może być?

 

http://images81.fotosik.pl/178/af2079be40504a9c.jpg

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Mała" rzecz a cieszy :mrgreen:[/quot]

Dziękuję Dawid :) :wink:

A co powiesz o tym nowym dużym nabytku :D

 

http://images84.fotosik.pl/178/d0c3960e94657e9b.jpg

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto zgadnie co to może być?

 

http://images81.fotosik.pl/178/af2079be40504a9c.jpg

 

Super :cool2: Jak nie będzie Ci pasować albo ocierać po jakimś czasie o pokrywę silnika to stoję w kolejce :wink: W ogóle oleju nie nalejesz, naprawdę ją chcesz? :mrgreen: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.