Skocz do zawartości

Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA


szwedzio13

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No dobra, to tak demokratycznie z głosowaniem:

 

- Kolejne spotkanie w restauracji JEFFS na żwirkach i wigurach na wysokości szpitalu banacha. (pi razy oko), albo studia tańca EDS (jak ktoś kojarzy)

 

Zjemy pogadamy jak prawdziwe facety:D i nie będziemy stać na mrozie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Browar De Brasil na Marszałkowskiej (2 minutki spacerkiem od Rotundy w stronę Pl. Konstytucji). Jest co zjeść i co wypić (sami ważą piwo -moim zdaniem robią to dobrze) i kelnerki fajnie ubrane chodzą ;) . Komunikacyjnie czyli bez samochodów centrum będzie chyba najlepszym rozwiązaniem. Zaparkować tam też jest gdzie w razie co. Ja się oczywiście dostosuje.

 

PS. 20 grudnia to ostatni dzień przed końcem świata przecież ;) i mus się napić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 20 XII jest jeszcze trochę czasu, to może ktoś jeszcze jakąś propozycję "podrzuci".

Tak jak Wujekwadus nie będę pił więc jest mi obojętne jaki będzie plan.

Cheeroki jak będziesz miał ochote na browarka, to ja Cię zabiorę i odtransportuje do domu :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w Złotych Tarasach na parkingu -3. No napewno tam nie jest +15oC :) raczej +1. No ale cieplej niż na Sadybie to fakt. Miejsca tam jest dużo ale jakoś nie widzi mi się ten parking. Jakiś taki zakręcony;) Tam cały czas jakieś ciecie się kręcą i mogą zaczepiać.

 

Dobra wymyślcie jakąś knajpę ale żeby komunikacją miejską był dobry dojazd zarówno na miejsce jak i z powrotem. Centrum jest dobre bo i Pruszków może normalnie wrócić do domu ;) więc Marcin nie przyjeżdżaj samochodem :twisted:

Ja zaproponowałem Browar De Brasil. Kuso ubrane kelnerki, ważone na miejscu dobre piwko w 3 rodzajach (pills, ciemne i pszeniczne), jedzenie dobre, ceny przystępne więc czego chcieć więcej ;) ale ja się dostosuje. Byle by picie piwka nie było na jakimś wygwizdowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam tak . Jezeli chcecie gdzies isc cos zjesc to trzeba by bylo jakis stolik tryknąć. W knajpach sa wigilie i grupy wiec zebysmy sie nie zdziwili ze nie ma poprostu miejsca. Widze ze zrobil sie temat kto gdzie byl itd. Moze zrobmy najpierw liste kto jest chetny a poz niej bedziemy myslec gdzie, kto prowadzi a kto daje w palinik :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.