Skocz do zawartości

Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA


szwedzio13

Rekomendowane odpowiedzi

Spot jak zwykle udany, PawełRat dobrze, że foty porobiłeś, jest na co popatrzeć :) No i dwie M6 obok siebie - rzadki widok :cool2:

oj i właściciele mega powarzni byli.. :wink: ....a jesli chodzi o Waldka to szkoda słów, body to plan dalszy..ważne co motor sobą prezentuje..a jest nieźle :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie to tylko tak moze wyszlo na fotce. Tam mozna miec niesamowita glebe nie patrzac na wystajace studzienki czy poprostu dziury ze sie urwie micha :)

 

Tak wrocilem w piatek :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :mad2: :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

A tak apropos naszego pięknegoo wyjazdu dwa tygodnie temu co spotkaliśmy ładne lambo...

to chyba te:

http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,zderzenie-lublina-i-lamborghini,66557.html

wg. mnie nie - z tego co pamiętam tamto było żółte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojewódzki podobno lata na B RZ coś tam, auta z wrocławskiej firmy rejestrowane w Berlinie. Taki eplotki sieją :wink:

 

Coś się pozmieniało ze można bez przedniej tablicy latać po mieście? Czy może tylko "specjalny" model auta bez ramki na blachy wystarczy czy faktycznie auto musi być zarejestrowane poza granicami?

... Mam tylko pytanie: w Stanach mozna miec tak rejestracje? PL z przodu, US z tylu?

Pozdr.

 

Zależy od prawa stanowego, w niektórych stanach posiada się tylko tylną tablice (These states only require one rear plate.

 

Alabama, Arizona, Arkansas, Delaware, Florida, Georgia, Indiana, Kansas, Kentucky, Louisiana, Michigan, Mississippi, New Mexico, North Carolina, Oklahoma, Pennsylvania, South Carolina, Tennessee, West Virginia.) w pozostałych wydaja dwie - przód i tył.

 

Jak wymagana jest jedna, można mieć z przodu co się chce, nawet tabliczkę amerykańską z innego stanu. W naszym stanie widuje się sporo aut mających z przodu rejestrację ze stanu, skąd ludzie się przeprowadzili do nas i mają np. nowojorską z przodu, a NC z tyłu. :lol:

Aż w Stanach? Nie da się bliżej ? :wink:

pozdrawiam

http://www.hostpic.org/images/75oie_1992258bREE92Wx_2_.png

Pomogę w mojej okolicy przy diagnozie,kodowaniu itp. Free of charge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne że się o Nim mówi, nieważne jak.... czyli cel osiągnięty. Niemniej gdybym miał takie możliwości to by mnie totalnie grzało o co mnie mówią :diabel_faja:

pozdrawiam

http://www.hostpic.org/images/75oie_1992258bREE92Wx_2_.png

Pomogę w mojej okolicy przy diagnozie,kodowaniu itp. Free of charge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojewódzki podobno lata na B RZ coś tam, auta z wrocławskiej firmy rejestrowane w Berlinie. Taki eplotki sieją

 

to nie plotki, tylko prawda. jest we wrocławiu dość znana i bogata rodzina i praktycznie wszystkie auta jakimi się poruszają( a są to najnowsze ferrari, porsche, lambo, rolls royce, bentleye) mają niemieckie tablice rejestracyjne zaczynające się właśnie B RZ. a nazwisko rodziny też zaczyna się na RZ :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.